خلق براش

FashisT

Active Member
فکر کنم همیشه این طور بوده که انسان بعد از اینکه مصرف کننده هست و همیشه یه چیزی رو حاضر آماده میگیره و مصرف میکنه بعدش میره سراغ تولید کنندگی...
فکر کنم همه ما دیگه به اندازه کافی براشهای حاضر و اماده دیدیم .. پس بهرته خودمون شروع کنیم به ساختن براش حالا هر چه قدر مبتدی یا هر چه قدر حرفه ای مهم اینه که خودمون هم در این سیستم چیزی خلق کردیم ..همین..
برای شروع آموزشی که سارا زحمت شو کشیده ببنید و بعد از اون فقط میمونه فکر و ایده ای که دارید و میخواید پیاده کنید حالا میتونه این براش دست خط یا کاغد مچاله اسکن شده باشه یا عکس یه مگس پشمالو!:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=40720
در صورت استقبال sticky میکنم
فعلا
13.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شهرام جان واقعا ممنونم ازت

خیلی لطف کردی

خودتم آموزش رو می خوندی اگه کمی کسری چیزی داره می گفتی درستش کنم

FashisT

Active Member
ممنون اگه لطف کنی
چی رو باید لطف کنم ایده رو؟
32.gif

مرصی اصغر خان .... منم حتما چندتایی قرار میدم ... شما هم دست به کار بشید!
سارا ممنون آموزشتم دیدم مشکلی نداشت
23.gif

فعلا
13.gif

hamid ir

Well-Known Member
یه نظر من فقط توی براش کار نکنیم توی شیپ و اکشن و ... فعالیت باشه

mostafa_az

Well-Known Member
من يادمه زماني كه تو غار رو ديوار داشتم نقش انسان و فيل رو ميكشيدم به اين فكر افتادم كه براش خلق كنم . پس بصبرين تا خلق كنم .

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

حمید من اتفاقا قصد داشتم تو زمینه شیپ و اکشن هم مقاله بذارم ولی با استقبالی که از دو تا آموزش آخری (ساخت فلاپی و آیکن) شد یکم آدم دلسرد میشه البته اشکالی نداره اگه شد حتما آموزشش رو می ذارم

hamid ir

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
حمید من اتفاقا قصد داشتم تو زمینه شیپ و اکشن هم مقاله بذارم ولی با استقبالی که از دو تا آموزش آخری (ساخت فلاپی و آیکن) شد یکم آدم دلسرد میشه البته اشکالی نداره اگه شد حتما آموزشش رو می ذارم
سارا خانوم شما زحمتتو کشیدی دستم درد نکنه و.لی نمیدونم از چه لحاظی میگی که آدم دلسرد میشه
من به شهرام هم میخوام ی پیغام بزنم که یه تاپیک بزنه در مورد همین چیزا چون اگه شهرام تاپیکشو بزنه با استقبال بهتری روبرو میشه

FashisT

Active Member
چون اگه شهرام تاپیکشو بزنه با استقبال بهتری روبرو میشه
مطمئنی؟
.......
من فکر کنم فعلا ببینیم دوستان در زمینه ساختن براش که آموزشش هم به لطف سارا موجود هست کسی دست به کار میشه تا بعد فکر ابزارهای دیگه هم باشیم...
در پی استقبال در همین تاپیک با تغییر نام ادامه میدیم به خلق عناصر(حالا این عنصر یعنی چه ه؟) ابزارها!
فعلا

GFX Master

فکر خیلی خوبیه منم تصمیم گرفتم یه براشه توپ بسازم می خوام طرح خون بزنم!!!!

حالا خونشو از کجا بیارم این مسئله مهمیهههه!!!

خلاصه این روزا مواظب خودتون باشین چون من تو ساخت این براش خیلی مصممم (چقدر م داره این مصممم!)

Ghamnevis

Well-Known Member
FashisT گفت:
مطمئنی؟
.......
من فکر کنم فعلا ببینیم دوستان در زمینه ساختن براش که آموزشش هم به لطف سارا موجود هست کسی دست به کار میشه تا بعد فکر ابزارهای دیگه هم باشیم...
در پی استقبال در همین تاپیک با تغییر نام ادامه میدیم به خلق عناصر(حالا این عنصر یعنی چه ه؟) ابزارها!
فعلا

شرمنده شهرام جان.

شايد بنظر کار خيلي جالبي باشه ولي بنظر من دوباره کاري هستش !

تقريبا هيچ ايده اي نمونده براي خلق براش که قبلا به انجام نرسيده باشه ! نمونه هاييش را ميشه توي Devian Art ديد.
شايد پيدا کردنش کمي سخت باشه ولي خوب مطمئنا نتيجه اش از نظر من رضايت بخش تر هستش.

فکر ميکنم اگر وقت و انرژي مون را روي موارد و طرحها و ايده هايي بذاريم که بکر باشند بهتر باشه !

آخه توي براش چيزي نمونده که قبلا دهها نمونه اش ايجاد نشده باشه ! (شايد اينکه آدم براش اختصاصي براي کار خودش درست کنه بد نباشه ! ولي کاربرد براش براي همگان بايد مد نظر باشه !)

فرضا من بيام براش يک کمد يا دراور را بسازم ! به درد عمه ام هم نميخوره ! :)

به هر حال..
اميدوارم تو کارتون (کارتوني که صبحها توي برنامه کودک ميبيني نه ها !) موفق باشيد .

سايان

Parham

Well-Known Member
پ.ن 1 : شرمنده | می‌دونم که به این موضوع شاید ارتباط نداشته باشه ...

منم تصمیم گرفتم یه براشه توپ بسازم می خوام طرح خون بزنم!!!!
حالا خونشو از کجا بیارم این مسئله مهمیهههه!!!
خلاصه این روزا مواظب خودتون باشین چون من تو ساخت این براش خیلی مصممم (چقدر م داره این مصممم!)

میتونی‌ براش های آماده برای این کار را از این سایت بگیری ...
نمونه این براش ها هم میتونی‌ ازنمونه این براش ها هم میتونی‌ از اینجا ببینی‌ ...
دریافت : Angry Blue Brush Set

پ.ن 2 : البته سایت های دیگه هم هستن که این مدل براش را ارائه کنن اما به نظر من این ها بهتر هستش ...

FashisT

Active Member
پرهام سارا منظورش این بود که خودش درست کنه همچین براشی رو نه اینکه اماده دانلود کنه!
................
کاملا باهات مخالفم سایان..
مشکل ما هم همینجاست فکر میکنیم چون هر چیزی قبلا اجرا شده به دست دیگران ما نباید بریم به سمت ساختنش و بشینیم حاضر و اماده دانلود کنیم و کیفشو ببریم!
به نظر من همین کار کوچیک شروعی برای ساختن چیزهای دیگه ولی فکر نکنم همه ایده ها قبلا پیاده شده !
چون هیچ چیز محدود نیست از جمله ایده!
من که تاحالا براش های اسکناس های خودمون رو ندیدم! شاید این کار بی هوده بیاد ولی یک اثر یک ایده است و اگه همه اینجوری فکر میکردند که به چه دردی میخوره که من براش (یا هرچی) بسازم این همه براش ساخته نمیشد!
در هر صورت!
فعلا
13.gif

FashisT

Active Member
برای درست کردن براش خون حتما نباید خون واقعای باشه میتونی جوهر یا مرکب رو رو یه مقوا قطره ای بریزی یا به صورت اکشن اونوقت اونم شکل خون میشه
23.gif

فعلا
13.gif

Ghamnevis

Well-Known Member
FashisT گفت:
پرهام سارا منظورش این بود که خودش درست کنه همچین براشی رو نه اینکه اماده دانلود کنه!
................
کاملا باهات مخالفم سایان..
مشکل ما هم همینجاست فکر میکنیم چون هر چیزی قبلا اجرا شده به دست دیگران ما نباید بریم به سمت ساختنش و بشینیم حاضر و اماده دانلود کنیم و کیفشو ببریم!
به نظر من همین کار کوچیک شروعی برای ساختن چیزهای دیگه ولی فکر نکنم همه ایده ها قبلا پیاده شده !
چون هیچ چیز محدود نیست از جمله ایده!
من که تاحالا براش های اسکناس های خودمون رو ندیدم! شاید این کار بی هوده بیاد ولی یک اثر یک ایده است و اگه همه اینجوری فکر میکردند که به چه دردی میخوره که من براش (یا هرچی) بسازم این همه براش ساخته نمیشد!
در هر صورت!
فعلا
13.gif
خوب باز هم تو از حرفهاي من اشتباه برداشت ميکني !

اصلا بذار يک چيزي بهت بگم ! ميدوني شعار اپن سورس يا منبع باز چيه ؟
يا کلا ميدوني طرفداراي اپن سورس ميگن چي ؟

FashisT

Active Member
خب معلومه میگن مرگ بر بیلی!
181.gif

ادامه بحث رو چون سودی برای دیگران نداره با هم تنها ادامه میدیم!
اونم تا حدی که تو میدونی نمیدونم ! تو یاهو برام بگو
183.gif

فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا