خط چين و چند سوال

bolghani

Member
سلام دوستان
1- آيا با فتوشاپ ميشه خط رو به صورت خط چين كشيد؟ چگونه؟ اگر ممكنه كمي توضيح بدهيد.
2- چند سايت براي آموزش فتوشاپ براي ترجمه ميخوام(يعني اينكه خودم به فارسي ترجمه كنم)
3- كجا مي تونم قالبهاي گرافيكي پيدا كرد؟

با تشكر
ابرهيمي

ImanYari

Member
اول يه پيشنهاد دارم:
لطفا چند تا سوال مختلف رو توي چند تا موضوع مختلف بفرستين

خوب!
براي خطچين كشيدن با فتوشاپ راه مستقيمي فتوشاپ نذاشته!!! ولي چند تا كار ميشه كرد كه ساده ترينش اينه: يه متن بنويسين!! آره يه سري خط فاصله يا همون علامت تفريق!!!
يكي ديگه هم اينه كه يه brush جديد طراحي كنين كه مربع شكل باشه و فاصله هاي اون رو زياد كنين ( اين روش كاربردي تر هستش چون ميتونين ازش براي stork كردن path استفاده كنين يعني ميشه خطچينهاي منحني ياهر شكل ديگه بسازين)

حالا سايت آموزشي فتوشاپ:
http://www.teamphotoshop.com/photoshop/tutorials/ps_tut.php
اين سايت خيلي توپه!!!
البته من يه سري e-book هم دارم كه روي هارد هستش اگر خواستين ميتونم اونا رو بفرستم براتون

منظورتون از قالبهاي گرافيكي چيه؟
براي طراحي صفحات وب ميخواين؟

bolghani

Member
سلام دوست عزيز
مرسي از پاسخ سوالتون..... اگر ممكنه كمي بيشتر در مورد سوال اول توضيح بديد. قالبها هم كه گفته بودم براي سايت مي خوام.
اگه چند تا سايت توپ مثل قبلي داري آدرسش رو بنويس.

با تشكر
ابراهيمي

ImanYari

Member
خوب در مورد سوال اول چه چيز بيشتري ميخواين بدونين!!؟؟؟
به نظر من بقيه توضيحات رو نميشه با نوشته داد!! بايد همراه با عكس و نشون دادن مراحل كار باشه...

در مورد اون آدرس هم بايد بگم جزو آدرسهاي معدودي هستش كه آموزش رايگان دارن! بقيه سايتها پولي هستن و همينجور مفت و مجاني كاري نميكنن!!

در مورد قالبها هم فكر كنم توي انجمن طراحي وب و گرافيك درموردش بحث شده باشه كه بچه ها اونجا آدرسهاي خوبي داده بودن ميتونين از اونجا كمك بگيرين

موفق باشين :)

جدیدترین ارسال ها

بالا