خرید یخچال قصابی

geekgirl

Member

یخچال قصابی​

قیمت یخچال گوشت


یکی از تجهیزات مهم و ضروری که برای سرد و تازه نگهداشتن انواع گوشت و مرغ مناسب است، یخچال قصابی می باشد. کابینت های یخچال ویترینی و قصابی، در طرح ها و ابعاد مختلف طراحی و تولید می شوند، و با توجه به محصولاتی که قرار است، در دیدرس مشتریان قرار بگیرند، از کابینت های مختلفی استفاده می کنند. یخچال گوشت را به صورت ایستاده طراحی می کنند، که محصولات گوشتی و پروتئینی که قرار است، در آن ها نگهداری شود، زیر دمای اتاق و بالاتر از نقطه انجماد آب باشند.

یخچال قصابی دست دوم


موتورهای به کار رفته در یخچال ایستاده قصابی بسیار قوی و قدرتمند هستند، تا بتوانند دمای داخل اتاقک یخچال در کوتاه ترین زمان پایین بیاورند، و از فساد گوشت های داخل یخچال جلوگیری کنند، و قدرت موتورهای به کار رفته در یخچال های قصابی بسیار بیشتر از یخچال ایستاده سوپرمارکت می باشد. در برخی از این یخچال های صنعتی قابلیت نصب لاشه آویز وجود دارد، تا بتوانیم تکه‌های بزرگ گوشت به صورت ایستاده در آن ها قرار دهیم. از ویژگی های دیگر یخچال های لاشه این است، که قابلیت نظافت و شست و شوی راحت و آسان را دارند، تا از نظر بهداشتی سلامت کامل گوشت ها را تضمین کنند.

درب های این یخچال‌ را هم می‌توان به صورت کشویی و یا به صورت لولایی ساخته شوند، که معمولاً استفاده کردن از درب لولایی راحت تره و دم در آن ها هم بیشتر است، اما درب های کشویی فضای محدودی را هنگام باز شدن اشغال می‌کنند. به دلیل سرمایش بالا و کمپرسور قدرتمندی که در این یخچال فروشگاهی قرار داده شده است باعث می شود که فروشگاه های شما نما و ظاهر زیبایی داشته باشند.

انواع یخچال های گوشت​

 • یخچال قصابی دو متری​

یخچال ایستاده قصابی


مشخصات فنی یخچال قصابی دو متری
ابعاد200*200*80 سانتی متر
جنس بدنه پلی یورتان
پایه یخچالچرخدار و ثابت
قدرت موتور 3.4 سکاپ ( دانفوس ) با راندمان بالا
نورپردازی LED
 • یخچال قصابی یک و نیم متری​

بهترین یخچال قصابی


مشخصات فنی یخچال قصابی 1.5 متری
ابعاد150*2*75 سانتی متر
جنس بدنهاستیل
عایق تزریق فوم
تاجدارد
قدرت کمپرسور یک اسب بخار
 • یخچال قصابی دو طرف نما​

یخچال مغازه قصابی


یخچال گوشت قصابی


مشخصات فنی یخچال قصابی دو طرف نما
ابعاد115*200*75 سانتی متر
جنس بدنهاستیل
عایق تزریق فوم پلی یورتان
نورپردازیLED
آویز لاشهدارد
نوع شیشهدوجداره
قدرت موتور یک اسب

ویژگی های یخچال صنعتی پروتئینی​

 • موتورهای به کار رفته شده از نوع تایلندی، فرانسه، اسپانیا یا دانفس آلمان و با کیفیت
 • درب های آن کشویی بوده که در هنگام باز شدن فضای زیادی را اشغال نمی کند.
 • شیشه های یخچال در برابر ضربه های احتمالی بسیار مقاوم و مستحکم است.
 • عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
 • جنس بدنه آن از استیل ضد خش و ضد زنگ است.
 • هم چنین به گونه ای طراحی می شوند، که با دارا بودن قلاب داخل یخچال تیکه های بزرگ گوشت به صورت ایستاده در آن آویزان کرد.
 • معمولاً در ابعاد 1.5 و 2 متری و هم دو طرف نما و هم یک طرفه پشت بسته ساخته می شوند.
 • شیشه های سکوریت و نشکن
 • یخچال قصابی دو درب​

یخچال مناسب قصابی


مشخصات فنی یخچال قصابی دو درب
جنس بدنهاستیل
عایق تزریق فوم پلی یورتان
نورپردازیLED
آویز لاشهدارد
نوع شیشهدوجداره
قدرت موتور 1.5 اسب
 • یخچال قصابی سه درب​

یخچال قصابی شیک


مشخصات فنی یخچال قصابی سه درب
جنس بدنهاستیل
عایق تزریق فوم پلی یورتان
نورپردازیLED
آویز لاشهدارد
نوع شیشهدوجداره
قدرت موتور 1.5 اسب
نورپردازی به کار رفته در ساختار یخچال های قصابی از نوع LED می باشد، که باعث می شود فروشگاه ها و مغازه های شما زیبایی منحصر به فردی داشته باشند.هم چنین با توجه به سلیقه مشتری می توانیم لوگوی مد نظر و یا نام فروشگاه و حتی اسم برند آن ها را به صورت CNC روی آن ها درج کنیم.شیشه های به کار رفته شده در ساخت این یخچال ایستاده به صورت دوجداره و نشکن می باشد، و فاصله ای که بین شیشه ها وجود دارد، را با گاز آرگون پر کرده اند، چون گاز آرگون یکی از بهترین خنک کننده می باشد.برای راحت شدن جا به جایی و حمل و نقل یخچال های قصابی در قسمت پایین بدنه ی آن ها چرخ هایی قرار داده شده است، که به راحتی بتوانیم یخچال ها را جا به جا کنیم.جنس بدنه ی یخچال گوشت استنلس استیل 304 میی باشد، که در برابر رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

دمای یخچال های قصابی​

یخچال ویترینی قصابی


یکی از مهم ترین دغدغه هایی افرادی که فروشگاه ها و مغازه های قصابی، سوپر گوشتی و پروتئینی ها وجود دارد، این است که بتوانند، انواع محصولات گوشتی و پروتئینی سالم و تازه نگه دارند، چون مصرف کنندگان به کیفیت و سالم بودن فرآورده های گوشتی و پروتئینی اهمیت زیادی می دهند، پس باید دمای مناسبی را برای نگه داری آن ها در نظر گرفت، برای این کار باید از موتورهای بسیار قوی ای استفاده می کنند، تا بتوانند در مدت زمان کوتاه دمای داخل یخچال را پایین بیاورند و از خرابی محصولات داخل آن جلوگیری کنند.دمای درونی یخچال های قصابی 2 تا 4 درجه سانتی گراد می باشد.
منبع: قیمت یخچال قصابی با دمای استاندارد نگهداری گوشت تازه
 

جدیدترین ارسال ها

بالا