خرید چمن مصنوعی مشهد - چمن مصنوعی دکوراچی مشهد

redpanel

New Member
چمن تزئینی (مصنوعی) نوعی کفپوش است که به نسبت چمن طبیعی استقامت و دوام بیشتری دارد. چمن مصنوعی از یک نوع الیاف خاص ساخته می شود. و جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی است. چمن تزئینی عضوی جدید در خانواده ردپنل است. دارای طیف های مختلف رنگی می باشد، و به شما این امکان را میدهد که متناسب با هر فضا انتخابی آزادانه داشته باشید. که با قابلیت استفاده فراگیر در فضاهای سبز عمومی و خصوصی یاد آور مناظر پرطراوت بهاری در تمام فصول سال می باشد. این چمن متراکم تر، مقاوم تر از چمن طبیعی است و مشکل رشد تخم چمن در زمین‌های غیر حاصل خیز را نیز حل نموده است.

در سال های اخير فن آوری ساخت چمن های مصنوعی پيشرفت های چشمگيری داشته است. به خصوص به خاطر تغییرات آب و هوایی و گرم شدن کره زمین، اهمیت این چمن چند برابر شده است. در ابتدا چمن تزئینی (مصنوعی) بیشتر در زمین های ورزشی مورد استفاده قرار می گرفته است. اما اکنون به خاطر ویژگی ها و تنوع در رنگ هایش برای کاربری های دیگر هم مورد استقبال قرار گرفته است.دسته بندی این چمن ها به دو صورت است که تعدای از مدل ها جنبه ی تزئینی دارند. و تعدادی کاربری های ورزشی دارند. که رد پنل دو گروه این چمن ها را پوشش داده است.


مجموعه دکوراچی در سال 1393 در قالب یک کارگاه تولیدی کوچک در شهرک صنعتی توس مشهد پایه‌گذاری شد. این مجموعه به همت آقای حامد دلجو و با کمک جمعی از دوستان با سرمایه اولیه 25 میلیون تومان تأسیس گردید و با تولید پنل‌های مشبک و سه بعدی ام دی اف کار خود را آغاز کرد. دکوراچی در طول سالیان گذشته از کمند مخاطرات و تهدیدات اقتصادی و اجتماعی عبور کرده و با سرعت فزاینده‌ای مسیر رشد و بالندگی را پیموده است. در طول این سال‌ها محصولات و تولیدات دکوراچی متنوع‌تر شده و همکاران و تولیدکنندگان دیگری به جمع ما اضافه شده‌اند. تولیدکنندگانی که همگی با شرایط و ضوابط دکوراچی موافقت کرده و قوانین یکسانی را پذیرفته‌اند. این قوانین همگی در جهت حصول رضایت مشتری، کاهش هزینه‌ها، و تحکیم نام تجاری بنا نهاده شده‌اند.


دکوراچی
 

جدیدترین ارسال ها

بالا