حذف کننده تبلیغات یاهو مسنجر Yahoo Ads Remover 2.0.1.8 Full

sweet noise

New Member
سلام و تبريك عيد و ارزوي شادكامي و پيروزي خدمت تماميه بازديدكنندگان، ميهمانان و اعضا عزيز و محترم دنياي ديجيتالي مجيد انلاين:در هر ورژن جدیدی که از یاهو مسنجر عرضه میشود ، این نرم افزار مقدار فضای بیشتری از رم را اشغال میکند. این اشغال کردن فضای رم باعث کندی بسیار زیاد سرعت کامپیوتر میشود. در این ترفند قصد داریم 3 روش بسیار عالی را به شما معرفی کنیم که با بهره گیری از آنها میتوانید این میزان فضای اشغالی را بکاهید و در نتیجه سرعت کار با کامپیوتر را بالا ببرید. به طور طبیعی یاهو مسنجر 41,164K از فضای رم را استفاده میکند.

اما برای این منظور تیم نرم افزاري آي آر تولز تصمیم بر این گرفت برای رفاه حال کاربران پیام رسان یاهو ( براي تماميه نسخه ها) نرم افزاری تهیه کند تا بتواند به این امر کمک کند و نکاتی نیز جهت استفاده بهینه از این نرم افزار بر روی سیستم ارائه دهد.
در زیر میتوانید این موارد را مطالعه کنید
1- پاک کردن پلاگین های اضافی
مطمئنأ هر کاربری از پلاگین های نصب شده به طور پیش فرض بر روی یاهو مسنجر استفاده نمیکند. این پلاگینها مقدار زیادی از فضای رم را اشغال میکنند. برای پاک کردن پلاگین های اضافی ، به یاهو مسنجر لوگین کنید. سپس از منوی Actions روی Choose a Plugin کلیک کنید. در پنجره Plug-ins Manager که برای شما باز میشود به تب My Plug-ins بروید. صبر کنید تا پلاگین های نصب شده لود شوند. اکنون میتوانید این پلاگین ها را ببینید و در صورت تمایل روی علامت سطل آشغال کنار هر پلاگین کلیک کنید تا پلاگین پاک شود.

2- استفاده از پوسته Classic
ممکن است شما پوسته یاهو مسنجر را از حالت پیش فرض تغییر داده باشید. این کار باعث سنگین شدن یاهو و اشغال فضایی از رم میشود. پیشنهاد میشود از همان پوسته سبک Classic استفاده کنید. برای این کار پس از لوگین به یاهو مسنجر ، از منوی Messenger روی Change Skin کلیک کنید. اکنون میتوانید پوسته Classic را انتخاب کرده و روی OK کلیک کنید.

=====

و اما این مورد که تیم اي ار تولز برای روند استفاده بهینه از پیام رسان یاهو این مورد را برای کاربران این نرم افزار تهیه کرده که در زیر توضیحات این مورد و توضیحات محصول رو دریافت و مطالعه کنید.


پاک کردن تبلیغات یاهو مسنجر:
هنگامی که وارد چت رومهای مختلف و همین طور خود صفحه یاهو مسنجر وارد میشوید تبلیغات تجاری مختلف مقدار فضایی از رم و همین طور پهنای باند اینترنت شما را اشغال میکنند. پینشهاد میکنم این تبلیغات را پاک نمایید. برای پاک کردن تبلیغات یاهو ، میبایست نرم افزار کوچکی به نام Y!ads Remover را نصب کنید. این برنامه رایگان که ساخته کارگاه تولید نرم افزار تیم کاربردی اي ار تولز است را میتوانید از قسمت زیر دانلود کنید. سپس از حالت فشرده خارجش کرده و فایل اجرائی محتوی ارا اجرا کنید. اکنون میتوانید با بارگذاري دوباره نرم افزار در برنامه ، تبلیغات قسمتهای مختلف یاهو را پاک کنید.


نام محصول: نرم افزار حذف کننده تبلیغات یاهو بر روی پیام رسان یاهو نسخه 2.0.1.8
فرمت اجرائی : EXE فایل اجرائی
حجم فایل : 490 کیلوبایت
نرم افزار اجرا کننده: -----
زمان تهیه: 2 /1/ 1387
محل تهیه: تيم نرم افزاري اي ار تولز.اينفو
توضیحات جانبی: Yahoo Messenger Ads. Remover - نوع رجیستری + نرم افزاري + XML
دریافت فایل از سرور رپيدشير: Download
دریافت فایل از سرور سايت در فايل پيوست: Download
نمونه محصول : Y! Ads Remover 1.1.2
وب سایت محل تهیه : به دليل تبليغ غير مستقيم ذكر نشده!)
اميدوارم به دردتون بخوره و استفاده لازم ببريد.
موفق باشيد
 

پیوست ها

  • Y!Ads Remover 2.0.1.8.zip
    670.5 کیلوبایت · بازدیدها: 46
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا