حتما بخونید - مخصوصا روسای انجمنها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام

من به عنوان یه عضو کوچیک از انجمنهای بزرگ سایت مجید آنلاین می خواستم یه موضوعی رو مطرح کنم

موضوعی که اگر چه چند وقت پیش یکی از بچه های مطرح کرد ولی هیچ کس حتی کوچیکترین توجهی هم به اون نکرد. منظورم رونق دادن و توجه بیشتر روسای انجمن فوتوشاپ به این انجمنهاست. انجمنی که فکر کنم بیشترین بازدیدها و اعضا را دارد اونقدر بی رونق میشه که خود من الان 3 -4 شبه که می یام و فقط به تاپیکهایی که خودم توشون آموزش گذاشتم نگاه می کنم که اگه کسی حرف یا نظر جدیدی گذاشته بخونم

موضوع همیشگی هم این شده که یکسری از افراد خاص فقط میان و کارهاشون رو می ذارن و نظر می خوان! همین. البته من نمی گم این بده. نه خیلی هم خوبه این باعث میشه که افراد نقاط ضعفشون رو بفهمن و اوناه رو درست کنن ولی این کارها هیچ حس رقابتی رو در اعضا بوجود نمیاره. حسی که به نظر من یکی از مهمترین ارکان پیشرفت آدماست.

به نظر من روسای انجمنها باید از افراد فعال انتخاب بشن. البته نمی خوام بگم که روسای فعلی فعال نیستند اصلاً ولی می تونن فعالیت بیشتری هم داشته باشند. لا اقل اینکه هفته ای یکبار یه موضوع رو توی انجمن مطرح کنن و این بشه یه مسابقه و اعضا روی اون موضوع کار کنن و آخر هفته همگی طرحها رو ارائه بدن و بهترین طرح انتخاب بشه و اصلا لازم نیست که جایزه ای هم به نفر برنده داده بشه همین که فرد بدونه که تونسته بین تعدادی از افراد که توی گرافیک حرفی برای گفتن دارن برنده بشه خودش خیلی خوبه

شرمنده که سرتونو درد اوردم هر چند که می دونم که به قول معروف «این نیز بگذرد ...»

به امید توجه و فعالیت بیشتر روسای انجمنها

FashisT

Active Member
درسته..حرف شما رو کاملا قبول دارم...
همونطور که در تاپیک اعتراضی قبلی هم گفتم..
فقط یکم صبر کنید تا آخر این هفته من به شخصه دوباره تمام نیرویم رو میزارم برای انجمن...
و تمام اون ایده ها و پیشنهاداتی که قبلا ارائه کرده بودم و تذکرات و پیشنهادات دوستان یکی میکنم و به شخصه با مشورت با مصطفی سعی میکنم انجمن رو از این راکدی در بیاریم...
من فقط تا سنبه هفته آینده وقت میخوام! و تا اون موقع صبر کنید...
امانم میدهید؟
31.gif

فعلا
13.gif

GFX Master

خدا کنه که اینجوری باشه

منتظر می مونیم

مرسیییی که جواب دادین

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام

فکر خوبیه

به نظر من هر هفته یا هر ماه در مورد یه سبک کار کنیم و از اون سبک آموزش بزاریم و در موردش بحث کنیم
کارهای زیادی هستن که کمتر بهشون توجه شده مثل طراحی لوگو یا طراحی مانگا و یا تایپوگرافی و از این حرفا که کمتر روشون کار شده فکر کنم جالب تر باشه که روی اینا بیشتر کار بشه

ممنون.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
راستی الان یه فکری به کلم زد
آقا به نظرتون در کنار انجمنها اگه بشه یه چت روم کوچیکم راه انداخت چطوره؟
اونجوری همه میتونن در هین کار با هم ارتباط هم داسته باشن و به طور زنده با هم ارتباط بر قرار کنن..
البته یه نظره شما چی میگین؟
اصلا شهرام جان به نظرت امکانش هست؟

آخرین ویرایش:

mostafa_az

Well-Known Member
سارا خانوم اگه اشتباه نكنم شما تقريبا از اوايل مهر ماه فعاليتتون رو دوباره شروع كردين . شما اگه توي مرداد ماه و اوايل شهريور ماه به انجمن سر ميزدين ميديدين كه چه دهني از ما سرويس شده بود كه انجمن راه بيافته . اون موقع وضعيت بدتر از الان بود . باور كنيد فقط به خاطر اينكه انجمن نخوابه هفته اي حداقل يك آموزش ميزاشتم . همون موقع هم براي اينكه بتونيم دائما مسابقه داشته باشيم مسابقات ماهانه رو راه انداختيم . حتي ساب دومين gallery.majidonline هم در همون رابطه راه افتاد . ولي به علت عدم استقبال حتي ساب دومين هم تعطيل شد . ما فقط تونستيم اولين مسابقه رو كه روي تو تا سبك بود ( دارك آرت و ابستراكت ) راه بندازيم . مسابقه دارك آرت كه فقط 4 يا 5 شركت كننده داشت . در صورتي كه تو تاپيك مربوطش حدود 10 تا 15 نفر اعلام آمادگي كردن . مسابقه ابستراكت هم كه يه نفرم شركت نكرد . طوري كه اگه طرحم رو ميزاشتم فقط طرح من تو مسابقه مي بود .

خوب . حالا با تفاسير بالا شما اگه جاي من يا شهرام بودين تو اين مدت چيكار ميكردين ؟
بازم با همه اين احوال ما دوباره يه فكرايي كرديم .
اميدوارم با صبر و تحمل شما و تلاش ما بشه دوباره انجمن رو روپا كرد .

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

آقا مصطفی اولا ممنون از زحمتای شما و آقا شهرام

کسی منکر زحمتای شما نیست

امیدوارم که اینجوری که شما میگین بشه ون واقعا حیفه که این سایت از رونق بیافته من که خودم چیزای زیادی از بچه ها یاد گرفتم (تو همین مدت کم)

البته پیشنهاد S.H.R.M.K هم بد نیست چون اینجوری میشه به قول خودش ارتباط زنده داشت ولی تجربه نشون داده که تو ایران مسئله چت مساویست با تفریح و این حرفا یکی از دلایل تعطیلی چت رومهای ایرانی هم همین بود

مسئله دیگه که آقا مصطفی گفتی این بود که بچه ها از مسابقه ها استقبال نمی کردن. به نظر من مهمترین دلیل این موضوع اینه که مثلا یه نفر میومد توی تاپیک مخصوص مسابقه و به قول معروف حس گرافیست بودن توش تحریک می شه و دلش می خواد حتما توی مسابقه شرکت کنه و ثبت نام هم می کنه. بعد که میره بشینه رو طرح کار کنه می بینه اولا هیچی درباره اون سبک بلد نیست و دلسرد میشه و کلا قید مسابقه رو میزنه. به نظر من شما باید اول در طول 3 تا 4 روز اول هفته به آموزش یه موضوع بپردازین (ماشالا اساتیدم که زیادن مثلا میلاد (Miladgraphic) به نظر من توی بخش طراحی لوگو خیلی حرفا واسه گفتن داره یا خود شما توی سبک آبستره و ....) بعدش 3 تا 4 روز آخر هفته مسابقه رو درباره همون موضوع اعلام کنین و وقت بذارین و آخر هفته هم همه طرحهاشونو بدن و برنده اعلام بشه

اینطوری هم اعضا با یه سبکه جدید آشنا میشن و هم مسابقه انجام شده و از همه مهمتر همه فعال تر میشن و انجمن اینطوری از رونق نمی افته

شرمنده که سرتونو درد اوردم

FashisT

Active Member
یه چیزی خودمونی بگم..خدایی فرق بین من و کاربران فقط یه رنگ سبز و آبی هست!
من به شخصه کاری نکردم که بتونم بگم در این مدت حرکتی انجام دادم..
این از این...
چت روم نمیشه..
به چند دلیل:
1. متاسفانه ظرفیت کاربران ایرانی در چت روم ها یکم پایین و به جای مسائل اصلی به حواشی میپردازند!
2. این امکان باید از مدیران ارشد ساپورت بشه که فکر کنم انها هم مخالف باشند(مثل من)
......
در مورد مسابفه :
اون مسابقه کلا مشکل برنامه ریزی داشت و یکم عجله ای شد و بیشتر افت مسابقه هم تقصیر خودم بود!
ولی فکر نکنم در این انجمن کمتر کسی نمیدونست دارک آرت چیه..
چون من خودم چه قبل از مدیریت و چه بعد به طور مداوم به این سبک پرداخته بودم و کاملا دید کاربران به این سبک عوض شده بود و شده!
..........
من در مورد این پیشنهاد کاملا موافقم که هر هفته درمورد یک سبک کار وتمرین بشه و در آخر هم مسابقه برگزار بشه!
در اخر هم بگم که اگه ببینم کاربران مثل قبل انرژی برای فعالیت دارند منم مانند قبل با تمام نیرو به کار ادامه میدم
فعلا

Ghamnevis

Well-Known Member
شهرام خدایت بیامرزد...

این شتریه که در خونه همه میخوابه قبلا هم روی من خوابیده ! منتها من یکم زرنگی کردم و خودم خودم را ..... کردم.. !

علیرضا هم قبل از من این مصیبت ها را چشیده بود..

یادت میاد همون اول گفتم که کاربران اینجا چطوری هستند ؟

خلاصه باید باهات حرف بزنم بهت راهکار بدم :d

آخرین ویرایش:

hamid ir

Well-Known Member
آقا سایان چه عجب ما بالاخره شما رو زیارت کردیم خیلی دوست دارم باهاتون بیشتر آشنا بشم
راستی S.h.r.m.k حرف خوبی زد یه چت روم خیلی خوبه

hamid ir

Well-Known Member
الن رفتم بکپم یه چیزی یادم اومد گفتم که گفتنش ید نیست
آقا ما این همه ایراد میگیریم درسته کم کاری بوده ولی خیلی کم مگه مدیرای انجمن خودشون کاره دیگه ای ندارن که بخوان 24 ساعته بشینن و ایده های ما روسریع عملی کنن. واقعاً مصی و شهرام دارن تمام تلاششونو میکنن قسم میخورم توی تابستون من تا ساعت 3 تا 4 نصف شب بیدار بودم و کارایه مربوط به خودمو میکردم وقتی به انجمن سر میزدم میدیدم که شهرام داره به انجمن میرسه بابا مگه آدم چقدر طاقت داره که هر شب بیدار بمونه و به این کارا رسیدگی کنه یکمی انصاف داشته باشیم
شرمنده که یکمی تند رفتیم به امید انجمنی شاداب و توپ که نشه ازش ایراد گرفت
مخلصتون حمید

GFX Master

آقای غم نویس منظورتونو از (کاربرای اینجا چه جوری هستن) رو متوجه نمی شم ولی مثل اینکه شما خیلی جو زده شدیا فکر کردی ...

شمام خودت یکی از اعضای این انجمنی و هیچ برتری به دیگران نداری لطفا منظروتو صریح برسون که سوء ظن پیش نیاد

من که دیگه والا خسته شدم از این بحثا والا یه اشتباهی کردم این تاپیک رو زدم واقعا باعث اعصاب خوردی شده ها ...

Parham

Well-Known Member
ببین سارا خانم قبل از اینکه شهرام اینجا مدیر بشه ، مدیریت اینجا بر عهده سایان بود و با همک مشکلاتی‌ که بود خوب تونست که اینجا را اداره کنه ... منظور خاصی‌ هم از این حرف نداره ... به هر حال به عنوان یک مدیر که قبلا اینجا بوده شاید بتونه به شهرام یا مصطفی‌ نکات ریزی را بگه ... به هر حال فکر می‌کنم که درست نبود که اینقدر برخورد تند میکردید ...

GFX Master

منم فکر می کنم که خود آقا سایان زبون داشته باشن و بتونن جواب بدن پس اجازه بدین خود ایشون جواب بدن شاید شما بهتون بر نخوره که کسی بهتون توهین کنه ولی من شخصیت دارم و چون یه عضوی از اعضای این انجمنم طبق قوانین خود سایت نباید بهم توهین بشه

FashisT

Active Member
بهه!
باز این سایان اومد یه کلوم گفت همه چیز ریخت بهم!
سارا خانوم شما هم زیادی تند رفتی منظور سایان از اون جمله کاملا نمادین بود برای یاداوری صحبت هایی که کردیم..همین/
سایان جان فکر کنم دیگه اون مسائلی که قبلا ها اعصابم رو خورد میکرد الان دیگه برام مهم نیست و دیگه بهش فکر نمیکنم!
.....
لپ کلام.:
من نه از تعریف کردن میونه خوبی دارم و نه از انتقادهای مداوم! یه مدتی بود که کوتاهی از طرف من بود اونم ناخواسته به خاطر مشکلات شخصی ! و متاسفانه چون این مشکلات شخصی همیشه هست مجبورم تعادل بینشون برقرار کنم..از وقتی هم که متوجه شدم کاربران جدید و با نیرو عضو سایت شدن تصمیم گرفتم تکونی به انجمن بدم (با کمک شما)
همین..../
پس لطفا همینجا جو انتقادی انجمن رو تموم کنید و سعی کنیم با کمک هم انجمن رو بهترش کنیم!
فعلا

GFX Master

کاملا موافقم

اصلا من می گم شهرام در این تاپیک رو تخته کن داره دردسرساز میشه هااااا

از من گفتن بود

mostafa_az

Well-Known Member
نيازي به تخته كردن اين تاپيك نيست . ما هنوز ادامه صحبت ها و همكاري هامون رو بايد تو اين تاپيك مطرح كنيم .

راستي بچه ها خارج از موضوع تكمه تشكر هم راه افتاده ها . جميعا با اين تكمه از همديگه تشكر كنين .

مخلصيم
مصطفي

***UNIQUE***

Active Member
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر من مهمترین دلیل این موضوع اینه که مثلا یه نفر میومد توی تاپیک مخصوص مسابقه و به قول معروف حس گرافیست بودن توش تحریک می شه و دلش می خواد حتما توی مسابقه شرکت کنه و ثبت نام هم می کنه. بعد که میره بشینه رو طرح کار کنه می بینه اولا هیچی درباره اون سبک بلد نیست و دلسرد میشه و کلا قید مسابقه رو میزنه. به نظر من شما باید اول در طول 3 تا 4 روز اول هفته به آموزش یه موضوع بپردازین (ماشالا اساتیدم که زیادن مثلا میلاد (Miladgraphic) به نظر من توی بخش طراحی لوگو خیلی حرفا واسه گفتن داره یا خود شما توی سبک آبستره و ....) بعدش 3 تا 4 روز آخر هفته مسابقه رو درباره همون موضوع اعلام کنین و وقت بذارین و آخر هفته هم همه طرحهاشونو بدن و برنده اعلام بشه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من با سارا خانم موافقم
چون یکی از اونایی که دوست داره توی این مسابقات (مخصوصا" انجمن فتوشاپ) فعالیت کنه اما
توی این سبکها صفر خود منم . اگر مدیران لطف کنن موافقت کنن و اول به آموزش بپردازن بعد به مسابقه به عنوان یه عضو کوچیک این سایت فکر میکنم بهتر باشه
از زحمات همه مدیران هم تشکر و قدر دانی میکنم:)

Ghamnevis

Well-Known Member
hamid ir گفت:
آقا سایان چه عجب ما بالاخره شما رو زیارت کردیم خیلی دوست دارم باهاتون بیشتر آشنا بشم
راستی S.h.r.m.k حرف خوبی زد یه چت روم خیلی خوبه
خواهش میکنم حمید جان..
اگر فرصت کنم از این به بعد بیشتر بین بچه ها خواهم بود...

آقای غم نویس منظورتونو از (کاربرای اینجا چه جوری هستن) رو متوجه نمی شم ولی مثل اینکه شما خیلی جو زده شدیا فکر کردی ...
شمام خودت یکی از اعضای این انجمنی و هیچ برتری به دیگران نداری لطفا منظروتو صریح برسون که سوء ظن پیش نیاد
قصد جسارت نداشتم و اگر به شما برخورده از شما عذر میخوام...
منظور من را فقط شهرام میفهمه و میدونه و بس ! نیازی به بازگو کردن مطالبی که بین من و شهرام میگذره نمیبینم...
فقط اشاره و گذری بود به بحث های قدیمی من و شهرام راجع به نحوه اداره انجمن (گمون کنم همین توضیح هم زیادی بود و البته کافی).

پرهام جان از محبت شما هم ممنونم..

بهه!
باز این سایان اومد یه کلوم گفت همه چیز ریخت بهم!
سارا خانوم شما هم زیادی تند رفتی منظور سایان از اون جمله کاملا نمادین بود برای یاداوری صحبت هایی که کردیم..همین/
سایان جان فکر کنم دیگه اون مسائلی که قبلا ها اعصابم رو خورد میکرد الان دیگه برام مهم نیست و دیگه بهش فکر نمیکنم!
تو که باز دوزاریت کجه !
منظورم چیز دیگه ای بود... کمی فکر کن فرزندم تا رستگار شوی (حتما یادت میاد)
(راهنمایی : از اولین دوره مسابقات که برگزار کردی ... یکمی به حرفهای اون موقع من و پ.خ هایی که رد و بدل شد بفکر...)

به هر حال امیدوارم که مشکلاتی که اصلا هم مشکل نیستند حل بشه...

همگی موفق باشید..

---------------
خصوصی با شهرام !!! : ویکی پدیا را دارم آماده میکنم !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا