جی میل را بهتر بشناسیم !

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که هنگام نوشتن یک نامه در محیط پست الکترونیک ناگهان به دلیل نامعلومی اینترنت اکسپلوررتان دچار مشکل شده و بسته شود!
اگردر جی میل نامه خود را تایپ می کردید نگران نباشید! دیگر نامه ای را که برای تایپ آن کلی زحمت کشیده اید به این راحتی ها از دست نمی دهید.
به تازگی امکان جدیدی در جی میل پیش بینی شده است که ذخیره سازی خودکار نامیده می شود و در فاصله های زمانی معینی عملیات ذخیره سازی انجام می شود. (تقریبا چیزی شبیه به ذخیره سازی خودکار در نرم افزار ورد مایکروسافت). در جی میل امکان انتقال لیست تماسها به هر فایل دیگری که مایل باشید وجود دارد و می توانید از لیست آدرسهای پست الکترونیک که در مکان آدرسهای شما در جی میل قرار دارد پشتیبان تهیه کنید و آن را به محیط دیگری مثلا به محیط اوت لوک خود منتقل نمایید. دستیابی به جی میل نیز بسیار آسان شده است.
برای چک کردن میلهایتان از هرصفحه وبی تنها کافیست که بر روی گزینه جی میل در نوار ابزار گوگل - که قبلا آن را به اینترنت اکسپلورر خود اضافه کرده ا ید - کلیک کنید تا مستقیما به صندوق پستی اتان هدایت شوید. همینطور می توانید پیامهای جدیدی که برایتان فرستاده می شود را مستقیما در صفحه شخصی شده گوگل مشاهده نمایید.
و حتی می توانید زمانیکه به اینترنت نیز متصل نیستید با استفاده از امکانی که در گوگل دسکتاپ جدید وجود دارد به صورت آف لاین به جستجو درون پیامهایتان بپردازید. اگر گوگل تاک را هم بر روی سیستم خود نصب کرده باشید به محض اتصال به اینترنت پیش نمایشی از نامه های جدید در صندوق پستی اتان را نشان می دهد. در جی میل شما قادرید آدرس خود را که در قسمت from می آید به دلخواه خود تغییر دهید تا به هنگام دریافت نامه , آدرسی به غیر از آدرس شما در جی میل به گیرنده نشان داده شود.
چرا که به طور معمول وقتی از یک سرویس پست وب استفاده می کنید نامه های ارسالی شما با نام کاربری که با آن وارد سیستم شده اید فرستاده می شود حال آنکه شما می توانید این آدرس پیش فرض را در جی میل تغییر دهید.جی میل همچنین با نرم افزار - Picasa نرم افزار مجانی سازمان دهنده عکس گوگل -نیز همخوانی دارد و به راحتی می توان تا 10 مگابایت فایل تصویری را با استفاده از پیکاسا و از طریق حساب جی میل ارسال کرد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا