جواب به كليه سوالات اي اس پ و اسكريپت آماده رايگان

چه مقدار امتياز ميدهيد؟

• *

رای: 7 43.8%
  • **

رای: 1 6.3%

رای: 1 6.3%

رای: 7 43.8%

• مجموع رای دهندگان
    16
با سلام وخسته نباشيد :

كمك كنيد : من به يك فرم نظر سنجي و يك فرمي كه سايت خود را بازديد كننده ها به دوستانشان معرفي كنند مثل همين سايت مجيد آنلاين ( معرفي سايت به دوستان ) كه كلا با Php باشد .

با كمال تشكر::::::::::::

كمك :

با سلام وخسته نباشيد :

كمك كنيد : من به يك فرم نظر سنجي و يك فرمي كه سايت خود را بازديد كننده ها به دوستانشان معرفي كنند مثل همين سايت مجيد آنلاين ( معرفي سايت به دوستان ) كه كلا با Php باشد .

amirlol

Well-Known Member
Matindesigner گفت:
با سلام وخسته نباشيد :

سبام دوست عزيز !!
بازم كه ندونسته پست دادين !!! اينجا براي asp هست نه php !!
البته ببخشيدها !! مي دونيد چرا من ......
چون شايد يكي ديگه هم سوال شما را داشته باشه و مي ره اونور و مي بينه نيست يك پست مي زنه !! و طول مي كشه كه بجوابش برسه !!!!

amirlol

Well-Known Member
زاستی جالبه کارتون !!!
کمک خواستی بگو !!!!
اگه کسی سوالی داشت به منم بگه سعی می کنم ........

شاد باشین

amirb55

Member
سلام
من يه هاست دارم كه اس ام تي پي ساپورت ميكنه و مثلا هستش smtp.domain.com
حالا ميخوام يه فرم دست كنم كه توش ملت ايميلشون رو وارد كنند به اضافه اسم و بعد سابجت و متن نامه و بعد هم از يه كومبو باكس گيرنده رو (از افراد سايت) انتخاب كنند و بعد دكمه ارسال و بعد يه نامه به گيرنده ارسال بشه !
ميشه كد كامل اينو براي بگذاريد ؟؟
من تو اينترنت يكسري كد ديدم ولي هر كدوم رو كه ميكذارم به يه فايل دومي هم نياز داره كه اون پيدا نميكنم
ممنون ميشم كمك كنيد

amirlol

Well-Known Member
دوست عزیز سلام
اولآ که نیازی نیست برای حل سوال خود چند باز تاپیک بزنید و یک جا کافیست !!!دو ربطی به Smtp نداره
ببینم سرور شما چی هست و از چه کامپونت هایی استفاده می کنه !

amirb55

Member
سلام
سرور من ويندوز 2003 هست در مورد كامپوننت هم نميدونم چه كامپوننت هايي روش هست (از كجا بايد بفهمم) ؟
من ميدونم اس ام تي پي داره همين :)
البته يه بار يارو ميگفت aspsmartmail داره اما سمپل هاي سايت اي اس پي ميلر رو استفاده كردم نشد !
فكر كنم بيخود گفته بوده !!
ممنون از توجهتون
باي

amirb55

Member
amirlol گفت:
ببین از CDONT یا Parsist رو ساپورت می کنه یا نه
cdonts رو كه مطمپنم نداره اون يكي رو نميدونم (از كجا بفهمم) البته نگيد از سرويس دهنده بپرس چون من اين هاست رو از رسالت گرفتم كه اين روزها همه ميگن آشغاله و البته به خود من هم جواب درست و حسابي ندادن!
فكر نكنم پرسيست رو هم داشته باشه ! اما اس ام تي پي ميدونم داره !(چه عجب)
مرسي كه به فكر هستيد و جواب ميديد!

pirooz

Member
امير آقا!
سلام
ببين عزيز جان، سرور شما براي ارسال ايميل يا CDONTS رو پشتيباني مي‏كنه كه در اين صورت براي دريافت كد ارسال ايميل به اينجا مراجعه كن:
http://www.webwizguide.info/asp/tutorials/email_using_cdonts_tutorial.asp
يا JMail رو پشتيباني مي‏كنه، كه در اون صورت اينجا رو ببين!‏
http://www.webwizguide.info/asp/tutorials/email_using_jmail_tutorial.asp
يا Persist رو پشتيباني مي‏كنه كه من توي اين سايت بالا چيزي در اين زمينه پيدا نكردم اما مي‏توني توي سايت http://msdn.microsoft.com دنبال واژه Send Mail object بگردي! حتماً به نكات چشمگيري دست خواهي يافت!
براي فهميدن اينكه سرور شما كدوم يكي رو پشتيباني مي‌كنه لازم نيست منت بكشيد. كافيه دوتا فايل درست كني و هركدوم رو يك بار امتحان كني بالاخره يكيشون جواب مي‌دن ديگه. بقيه هم اگه كار نكنن، پيغام خطا مي‌دن.
موفق باشي.

آخرین ویرایش:

amirlol

Well-Known Member
ببین دوست عزیز بنظر من یک میل بزن یا برو تو سایتش ببین !!!
تا بگم !!!
اگه بخوای شاید بتونم از رو سرور خودم برات اون کارو بکنم

YPY-Design

Member
جواب سوال

سلام...
دوستان عزيز اين قسمت مربوط به اي اس پي ميباشد...

براي فضاي رايگان(ميزباني) اي اس پي... من 1ASPHost را به شما پيشنهاد ميكنم!

آخرین ویرایش:

AMOO-YAHOO

New Member
با سلام خدمت همه برنامه نویسان عزیز ای اس پی...آقا یوشا من یک اسکریپت مدیر سایت لازم دارم که بعد از لوگین کردن به قسمت Admin خودم برم...
اگه میشه کمکم کنید؟

منتظر هستم.. مرسی!

جدیدترین ارسال ها

بالا