جشنواره زمستان تا بهار PersianWhois

webmaster

Member
در جشنواره زمستان تا بهار PersianWhois (از 15 اسفند 1386 تا 15 فروردین 1387) با سفارش و خرید هر یک از سرویس های هاستینگ یا نمایندگی هاستینگ، به همان میزان فضای لینوکس یا ویندوز هدیه بگیرید.
پس از اینکه مشتریان هزینه سفارش خود را به حساب شرکت واریز می کنند، بخش فروش PersianWhois با ایشان تماس گرفته و در مورد بسته هدیه (لینوکس یا ویندوز) از آنها سوال خواهد نمود. (بسته هدیه تمام امکانات همان بسته سفارش داده شده را دارد)
توجه داشته باشید که بسته هدیه تا زمان بسته اصلی اعتبار دارد؛ برای مثال: اگر شما یک بسته هاستینگ یا نمایندگی هاستینگ ماهیانه را سفارش داده باشید، اعتبار بسته هدیه یکماه خواهد بود و اگر یک بسته هاستینگ یا نمایندگی هاستینگ سالیانه را سفارش داده باشید، اعتبار بسته هدیه یکسال خواهد بود.
این طرح فقط شامل سرویس های میزبانی (Host) و نمایندگی میزبانی (Reseller Hosting) بوده و سرویس های ثبت دامنه، سرور اختصاصی مجازی (VPS) و سرور اختصاصی را در بر نمی گیرد.
PersianWhois آماده دریافت سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده شما خواهد بود.
با ما تماس بگیرید ...

winter-to-spering-special-o.jpg

ali_software

New Member
در جشنواره زمستان تا بهار PersianWhois (از 15 اسفند 1386 تا 15 فروردین 1387) با سفارش و خرید هر یک از سرویس های هاستینگ یا نمایندگی هاستینگ، به همان میزان فضای لینوکس یا ویندوز هدیه بگیرید.
پس از اینکه مشتریان هزینه سفارش خود را به حساب شرکت واریز می کنند، بخش فروش PersianWhois با ایشان تماس گرفته و در مورد بسته هدیه (لینوکس یا ویندوز) از آنها سوال خواهد نمود. (بسته هدیه تمام امکانات همان بسته سفارش داده شده را دارد)
توجه داشته باشید که بسته هدیه تا زمان بسته اصلی اعتبار دارد؛ برای مثال: اگر شما یک بسته هاستینگ یا نمایندگی هاستینگ ماهیانه را سفارش داده باشید، اعتبار بسته هدیه یکماه خواهد بود و اگر یک بسته هاستینگ یا نمایندگی هاستینگ سالیانه را سفارش داده باشید، اعتبار بسته هدیه یکسال خواهد بود.
این طرح فقط شامل سرویس های میزبانی (Host) و نمایندگی میزبانی (Reseller Hosting) بوده و سرویس های ثبت دامنه، سرور اختصاصی مجازی (VPS) و سرور اختصاصی را در بر نمی گیرد.
PersianWhois آماده دریافت سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده شما خواهد بود.
با ما تماس بگیرید ...

winter-to-spering-special-o.jpg
با سلام
دوستان من 4 ماه بود که از پرشین هویز استفاده می کردم.
حال هم از سرویس زمستان تا بهار را برای سه تا از دوستان گرفتم.
سرعت-امنیت-کیفیت-پشتیبانی واقعا حرف نداره.
امید وارم موفق باشند.

maysam.m

Well-Known Member
خیلی خوب هم نیست! مخصوصا پشتیبانیش !!:lol:

آخرین ویرایش:

webmaster

Member
بستگی داره به تعریف شما از پشتیبانی ...
فکر نمی کنم مشکلات ناشی از قوانین Nic به پشتیبانی ما ربطی داشته باشد!

maysam.m

Well-Known Member
خوب این ربطی به nic هم نداره من قبلا هم چندین بار با شما در مکاتبه بودم و حتی قبلا هم در مورد هاست جواب نمیداد و در برابر مشکلات nic من الان نزدیک به 4 ماه هنوز به جواب نرسیدم !! شما که شرکت بزرگی هستید آیا برای انتقال یک دامین .ir باید این همه زمان تلف کنید !! حتما من باید هر بار ایمیل یا پیغامی بزنم آیا وظیفه شما نیست که این کار را انجام بدهید؟؟! و خود پیگیری کنید ؟؟!
از این مسائل گذشته واقعا از هاست شما راضی هستم قیمت عالی سرعت خوب پایداری سرورها هم عالی است اما اگر پشتیبانی هم خوب میشد عالی میشد
راستی در ایام تعطیل میشود با شماره های اعلامیتان در خصوص پشتیبانی تماس گرفت؟؟
با تشکر

webmaster

Member
در ایام نوروز شماره دفتر پشتیبانی: 3235015-0866 پاسخگوی شما خواهد بود.
ضمناً انتقال دامنه شما با قوانین Nic گره خورده و واقعاً از عهده ما خارج است. تا Nic تائید نکند انتقال دامنه انجام نمی شود.
متاسفانه مرکز Nic فوثق العاده سخت گیری های بی مورد داره و کاریش نمیشه کرد!

sangpa.com

New Member
سلام دستور زیر را بذار تو قالبت تا خطهای زیر لینکات در قالبت از بین برن چون زیاد جالب نیست

کد:
[COLOR=#800080]<style type=[COLOR=#0000ff]"text/css"[/COLOR]>[/COLOR]
a:link{color:blue;text-decoration:none}
a:hover{color:red;text-decoration:none}
a:visited{color:blue;text-decoration:none}
[COLOR=#800080]</style[/COLOR]

جدیدترین ارسال ها

بالا