ثبت نشدن ساب دامین

djpeiman

Member
سلام
منیه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی یه ساب دامین addمیکنم فولدر همراهش ساخته میشه ولی به هم وصل نمیشن
مثلا
من این ساب رو ساختم
http://weblog.roozgar.net ولی در این آدرس میاد http://roozgar.net/weblog
میخواستم ببینم شما در این مورد تجربه ای ندارید؟

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز وقتی‌ که شما یک ساب دامین درست می‌کنید در کنترل پنل از هر دو آدرس که گفتید قابل دسترسی‌ هستش و چیز عجیبی‌ نیستش ! الان همین آدرس که شما قرار دادید از هر 2 لینک قابل دسترسی‌ هستش
در مورد همین سایت مجید آنلاین قسمت انجمن ها هم از آدرس forum.majidonline.com قابل دسترس هستش هم از قسمت majidonline.com/forum

Parham گفت:
دوست عزیز وقتی‌ که شما یک ساب دامین درست می‌کنید در کنترل پنل از هر دو آدرس که گفتید قابل دسترسی‌ هستش و چیز عجیبی‌ نیستش ! الان همین آدرس که شما قرار دادید از هر 2 لینک قابل دسترسی‌ هستش
در مورد همین سایت مجید آنلاین قسمت انجمن ها هم از آدرس forum.majidonline.com قابل دسترس هستش هم از قسمت majidonline.com/forum

سوال آقا پیمان این بود که از طریق www.roozgar.net/weblog بالا میاد ولی میگه چرا از این طریق بالا نمیاد.>>> www.weblog.roozgar.net در صورتی که ساب دومین هم ساخته. مثله اینکه Parham متوجه منظورت نشدن!

Parham

Well-Known Member
توضیح که من دادم هم در همین مورد بود هر دو آدرس ها زمانی‌ کهسا ب دامین ساخته بشه قابل دسترس خواهد بود !

Parham گفت:
توضیح که من دادم هم در همین مورد بود هر دو آدرس ها زمانی‌ کهسا ب دامین ساخته بشه قابل دسترس خواهد بود !
خوب بابا این هم سوالش اینه که چرا از دو آدرس در دسترس نیست؟؟!!!

Parham

Well-Known Member
خیر دوست عزیز لینکی‌ که شما گفتی‌ ...

... ولی میگه چرا از این طریق بالا نمیاد.>>> www.weblog.roozgar.net ...

اشتباه هستش ... زمانی‌ که می‌خواهید آدرس ساب دامین را وارد کنید نباید اون قسمت www را وارد کنید ... به هر حال مشکل این دوست عزیز هم فکر می‌کنم از همونی‌ بود که گفتم ...

oxygenws

Active Member
اگر پرهام می بینه و شما نمی بینی، اشکال از Isp شماست، می تونید با یک پرکسی یا وب پروکسی چک کنید.

oxygenws

Active Member
زمانی‌ که می‌خواهید آدرس ساب دامین را وارد کنید نباید اون قسمت www را وارد کنید ... به هر حال مشکل این دوست عزیز هم فکر می‌کنم از همونی‌ بود که گفتم ...

اصولا می تونه چنین باشه، یعنی می تونه www هم داشته باشه :)
حداقل در CPanel، وقتی شما زیر دامنه ای با نام temp می سازید، در حقیقت دو تا زیر دامنه با نام های temp و www.temp براتون میسازه و به یک مکان اشاره میده.

Parham

Well-Known Member
اصولا می تونه چنین باشه، یعنی می تونه www هم داشته باشه
حداقل در CPanel، وقتی شما زیر دامنه ای با نام temp می سازید، در حقیقت دو تا زیر دامنه با نام های temp و www.temp براتون میسازه و به یک مکان اشاره میده.
من با Ensim امتحان کردم که مطمئن بشم ، هاست CPanel الان نداشتم ... ممنون از توضیحات کاملی‌ که دادی ...

djpeiman

Member
با www میاد
با ساب می اد
با فولدر که از اول هم می اومد
مثله اینکه فقط می خواست یه تاپیک اینجا بزنم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
پ ن: جالبه اینجا از پی تی بهتر جواب میدن
ممنون

oxygenws

Active Member
مثله اینکه فقط می خواست یه تاپیک اینجا بزنم
بله عزیز، جناب ISP شما کش ِ DNS محترمشون رو refresh کردند!! (پاک کردند!!)

اینکه هم گفتی که با وب پروکسی هم نمی یومده، مطمونم که اشتباه می کردی، مگر اینکه این سایت تو کش dns سروری که روش وب پروکسی هست هم کش شده باشه، که تقریبا غیر ممکنه :)

پ ن: جالبه اینجا از پی تی بهتر جواب میدن
نه، اصلا هم جالب نیست. اصولا مقایسهء اینجا و پی تی کار درستی نیست :) اصولا اون انجمن های مزخرف رو نمی شه با اینجا مقایسه کرد!!! :)

ممنون از توضیحات کاملی‌ که دادی ...
چاکریم...... اصولا وی آر هیر تو شیر :)

djpeiman

Member
نمی خواستم بحث رو دنباله دارش کنم ولی
1_مثله اینکه جوابهای همه رو داری به من میدی "من نگفتم باوب پروکسی نمی اد"
2_همینکه میگی اصولا اون انجمن های مزخرف رو نمی شه با اینجا مقایسه کرد!!! یعنی داری مقایسه میکنی
3_من که کارم دلفی هست فروم دلفی رو اینجا پیدا نکردم (شاید باشه و من پیدا نکردم و اگه نیست پیشنهاد میدم بسازیدش)
4_ما بیشتر

djpeiman گفت:
2_همینکه میگی اصولا اون انجمن های مزخرف رو نمی شه با اینجا مقایسه کرد!!! یعنی داری مقایسه میکنی
تایید میشه!
راستی پی تی اصلا هم مزخرف نیست.. اینو بدون واسه همیشه.

djpeiman

Member
خوبی پی تی اینه که ادمینهاش اقا بالا سر بقیه نیستن
و کسی رو هم به خاطر تایید نظر دیگرون مسخره نمی کنن
ضمنا ندیدم تا حالا حرفشون رو هم پس بگیرن

** ممنون که تایید کردی، ما مونده بودیم تا شما تایید بفرمایید**

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا