تنطیمات مطلوب برای ارئه طرح به بازار

star0921

Member
سلام ب همگی ... دوستانی که برای بازار طراحی داخلی انجام میدند براشون مهم ترین مسئله طرح با کیفیت رندر مطلوب همراه با تحویل به موقع است ... حالا این وسط زمان خیلی مهمه... این مبحث رو ایجاد کردم تا از دوستان خواهش کنم اگه کسی تنظیمات مناسب برای محیط داخلی داره که تایم رندر رو خیلی کاهش بده و کیفیت مطلوب باشه یا تجربه ای در این زمینه داره لطف کنه و در اختیار همه قرار بده تا استفاده کنیم من خودم سیستم خوبی دارم cpu cori7 و هشت گیگ رم اما رندرهام 2.5 الی 3یا4 ساعت با سایز 1500 هست و مخصوصا که چندتا دوربین باشه دیگه فاجعه است... یه سری تنظیمان هم دارم که سرعتش خوبه اما تنها ایرادی که میشه ازش گرفت لبه دار شدن کار و همچنین درست نبودن رفلکت هاست مثلا وقتی رفلکت رو میزارم رو 5 اینقدر زیاده تو رندر رفلکت که انگار روی 70 گذاشتم مخصوصا وقتی کارای ارچ مدل رو میبرم تو کار دیگه رفلکتاش فاجعه است ... تنظیمات دیگه هم سابدیوایز نورا رو میزارم رو 60 خود متریالا رو هم 60 یا 128 در عوض لایت کش سابدیوایز رو میزارم رو 300 و ایرادینس مپ رو هم میزارم رو low علاوه بر اون noise teretud (ببخشید بابت غلط املایی درستش رو به خاطر ندارم)رو یه صدم هست اون مکس و مین هم رو 1 و 4 هست اما بازم سرعت افتضاحه...از طرفی فکر میکنم که اگه ویری 3 رو نصب کنم سرعت رندر بره بالا تر ..نظر شما چیه تاثیری هم داره؟ خواهشا اگه چیزی میدونید هرچند کوچک دریغ نکنید تا هم من هم بقیه دوستان استفاده کنن:rose:

meysam arch

Active Member
یه تناسب تست مینویسم ... بازم خودتون تست کنید بهترینش رو پیش بگیرید.
sub مکس ------- sub نور --------- زمان
300 ---------------8 ------------------ 177
300 ---------------60 ------------------ 875
800 ---------------8 ------------------ 347

آخرین ویرایش:

khatam.0761

Well-Known Member
هر صحنه تنظیمات متفاوتی داره. نمیشه یک تنظیم رو همه جا استفاده کرد

amin256

Well-Known Member
من هم مشکل تو رو داشتم.
چون کار بازار هست اشکالی نداره که solidrock رو نصب کنی و با مد Medium Quality کیفیت خوبی بهت میده هر رندر هم تقریبا بیست دقیقه طول میکشه ولی واسه کارهای هنری خواهشا از این پلاگین استفاده نکن که آدم رو بیسواد بار میاره.

جدیدترین ارسال ها

بالا