تفنگ میخکوب بتن (چاشنی خور) مدل pt450 والتی

drhilti

New Member
تفنگ میخکوب یکی از محصولاتی است توانسته جای خود را در عرصه‌ های مختلفی مانند کارگاه‌ های تولیدی، اجرای دکوراسیون، فعالیت‌ های ساختمانی گوناگون و… باز کند. همین افزایش استفاده باعث شده تا برندهای مختلفی از سراسر دنیا اقدام به تولید تفنگ میخکوب کنند. یکی از برندهای تولید کننده تفنگ میخکوب بتن و آهن که توانسته در ایران اعتماد استفاده کنندگان را جلب کند، والتی (که با نام والته نیز شناخته می‌ شود) است. در میان محصولات مختلف تولید شده توسط این برند، تفنگ میخکوب بتن (چاشنی خور) مدل pt450 والتی از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار است. در ادامه این مطلب از دکتر هیلتی بیشتر در خصوص این محصول صحبت خواهیم کرد.

معرفی برند والتی​

تفنگ میخکوب والته از سال 1385 وارد بازار ایران شد و توانست با سایر برندهای معتبر تفنگ میخکوب رقابت کند. این برند تایوانی محصولاتی با کیفیت و کارآمد در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهد. از همین افراد فعال در زمینه‌ های مختلف از محصولات والتی به عنوان ابزار آلات و تجهیزاتی باکیفیت یاد می‌ کنند. یکی از دلایل افزایش محبوبیت تفنگ میخکوب بتن والتی، قیمت مناسب آنها بود. به شکلی که می‌ توانیم بگوییم این محصولات اولین نمونه تفنگ میخکوب با کیفیت و قیمت مناسب بودند.

معرفی برند والتی


میخ و چاشنی مورد استفاده در تفنگ میخکوب والتی چه ویژگی‌ هایی دارد؟​

چاشنی‌ هایی که برای تفنگ میخکوب بتن (چاشنی خور) مدل pt450 والتی مناسب هستند، به صورت خشاب‌ های 10 عددی و در رنگ‌ های مشکی، قرمز، سبز و زرد موجود می‌ باشند. میخ‌ های مورد استفاده برای این تجهیزات نیز معمولا میخ‌ های DX450 هستند که به نام میخ‌های تکی واشردار نیز شناخته می‌ شوند. البته از آنجایی که در شرایط مختلف، باید از انواع متفاوت میخ و چاشنی استفاده کرد، بهتر است قبل از خرید با فروشندگان معتبر که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند مشورت کنید. برای این کار می‌ توانید با مشاوران سایت دکتر هیلتی تماس بگیرید.

تفنگ میخکوب والتی چه کاربردهایی دارد؟​

تفنگ میخکوب بتن (چاشنی خور) مدل pt450 والتی گزینه بسیار مناسبی برای اتصال سازه‌ های بتنی یا ورق‌ های آهنی با سطح مقطع پایین به بتن می‌ باشد. البته بسته به محل مورد نظر می‌ توانید سراغ نمونه‌ های متفاوت میخ و چاشنی بروید. به کار برد میخ واشر دار باعث شده این محصولات سرعت خوبی در انجام اتصالات مختلف داشته باشند. نصب تاسیسات ساختمانی مانند لوله آب، فاضلاب، برق و…، نصب تایل گچی، کوبیدن بست و نصب کناف بخشی از کاربردهای تفنگ میخکوب بتن هستند. موارد زیر را می‌ توان بخش دیگری از کاربردهای رایج این محصولات دانست:

  • نصب کناف و انواع دیگر سقف و دیوار کاذب
  • نصب تور ایزولاسیون به مصالح مختلف
  • قابل استفاده در کارگاه‌ های ساختمانی و عمرانی برای ایجاد اتصال موقت یا دائمی
 

جدیدترین ارسال ها

بالا