تغيير هاست دومين

m-sh

Member
سلام
چه شكلي ميشه هاست يه دومين رو تغيير داد؟ چون من يه دومين دارم ولي از php و mysql پشتيباني نميكنه ميشه اين دومين رو به هاست هاي مجاني مثل lycos وصل كرد يا حداقل كاري كرد كه وقتي به اين آدرس مي رويم به آن آدرس منتقل شود در ضمن دومين من هيچگونه كنترل پانل نداره!! :cry:
ممنون

xnux

Member
ميتونيد از دومين هايي استفاده كنيد كه قابليت Forward كردن دارند

يعني توي كنترل پنل دومين خودتون ( البته اگه اين قابليت را داشته باشه )
ميتونيد اون دومين را به سايت ديگه اي فوروارد كنيد

براي اطلاعات بيشتر با شركتي كه از اون دومين را خريداري كرديد مراجعه كنيد
:roll:

m-sh

Member
خوب آقا حالا يكي نيست بگه من چي كار كنم گفتم كه دومين من كنترل پانل نداره! :cry: :cry:

hamidkhan

New Member
با ادمين سايتت يا همون كسي كه Domain را گرفته تماس بگير مشگلتو بگو.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

چرا اينو مطمئن باشيد كه دومين شما هم كنترل پنل داره! همچين چيزي ممكن نيست كه نداشته باشه! 8O
ولي مطمئنا از اونجايي كه دومين رو گرفتين اطلاعات مربوط به دومينتون رو در اختيارتون نذاشتن..اگر از شركتهاي ايراني گرفتين كه اين يك چيز طبيعيه..
البته مشكل از اونها نيستش.. يعني هيچ سرويس دهنده ايراني در حالت عادي اين اطلاعاتو نميده مگر اينكه خودتون در خواست كنيد آخه بدرد خيلي ها نميخوره در ضمن يك اشتباه كوچيك تو كنترل شنل ممكنه باعث بشه شما آدرستونو از دست بدين!!

با اونها تماس بگيريد و ازشون تقاضا كنيد بهتون بدهند.. اگر ندادند حتما پاپيچشون بشيد آخه اونها ملزم به انجام اين كار هستند...

مجيد

m-sh

Member
من از يه شركت ايراني گرفتم و اونم از hostforebiz گرفته اين سايت كنترل پانل ميده؟
چون من يه بار به اين شركت گفتم گفتند نميشه :cry: :cry:
اگه اين سايت كنترل پانل ميده بگيد تا من حالشونو بگيرم :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش تا اونجايي كه من ميدونم سرورهاي ايراني خودشون دومين رو ثبت نميكنند و از سايتهاي خارحي ميگيرند.. اگر اينطور باشه حتما حتما داره..
براي اينكه بفهميد كجا ثبتش كردن مثلا توي www.register.com بزنيد دنبال دومينتون بگرده بعد مشخصاتشو ببينيد.

مجيد

m-sh

Member
سلام
آقا من اين آدرس كنترل پانلم را پيدا كردم ولي نمي دونم از تو كدوم قسمت ميشه به اين tripod lycos فورواردش كرد!؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش اول اينكه فكر نميكنم lycos بذاره دومين بهش point كنيد..
دوم اينكه آقا توي كنترل پنلت ميتوني URL هم بدي يا فقط DNS هستش؟!

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا