تصویر بازی کامپیوتری با رزولشن مناسب برای بنر جهت چاپ

amir amt

New Member
دوووووووووووووووووووووووستان سلام

بخدا خیلی فوری نیاز دارم
جووووووووووون هرکی رو که دوس دارم کمک کنید
تصویر یه بازی کامپیوتری ... هرچی باشه ... می خوام بندازم گوشه بنر
حتی الامکان رزولشن بالاتر می خوام
تصویر شفاف و بزرگ البته
محبت دارید بخدا ... می دونم

-------------------------------------------
[email protected]
-------------------------------------------
24 ساعت شبانه روز منتظر اخذ تصاویر از شما هستیم ... بابا خجالت زدمون می کنید جوووووون خودم

با تشکر / خودم

NaviD.R.R

Member
اینجا رو ببین .
هم عکسای زیادی از بازی داره هم کیفیتهاش خیلی بالا هست.( البته بعضی از عکسهاش پولی هستن و سایز کوچیکش رو می تونی بگیری )
http://www.gamewallpapers.com/

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز شما چه عکسی‌ می‌خوای ؟! برای چه بازی ؟! بگو شاید بتونم بهت کمک کنم ... میتونی‌ اسم بازی ها را در سایت gamewallpapers.com ببینی‌ ...

Parham

Well-Known Member
بد نبود آبتین ... حالا این دوست عزیز اگه بگه چه بازی را می‌خواد شاید بتونم عکس های بهتری از سایت Game Wallpapers یا ... بذاریم ...

mostafa_az

Well-Known Member
من زیاد عکس بازی 300 DPI دارم ولی حجم ها بالاست . اگه تا فردا گفتین در چه موضعی باشه میرم از شرکت آپ میکنم . :wink:

مخلصیم
مصطفی

Parham

Well-Known Member
فعلا همه منتظر هستن این دوست عزیز بگه در چه زمینه ای می‌خواد تا عکس ها رو آپلود کنند ...
91.gif

Mandana

Active Member
بابا منو هم وسوسه کردی.میشه چند تا از عکسهای با کیفیت رو آپلود کنی حداقل ما استفاده کنیم؟

Parham

Well-Known Member
فعلا اینو داشته باش ... اگه چیز دیگه خواستی‌ اسم بازی را بگو ...

Mandana

Active Member
تشکر.عکس جالبی بود.میشه درخواست عکسی بجز گیم هم بکنم؟مثلا چشم آدمیزاد.بدون آرایش باشه بهتره

Mandana

Active Member
راستش دویانت آرت برا منکه از اکانت آفتاب استفاده می کنم فیلتره متاسفانه

NaviD.R.R

Member
پرهام جان از همین Prince Of Persia اگه عکسهای جالبی داری بزار یا اگه عکسی از نظر خودت قشنگه ما رو بی نصیب نزار.
ممنون.

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز عکس ها حجمش بالا هستش ... آپلود اینترنت منم یکم ناجوره ... اگه عکسی‌ می‌خوای از بازی خاصی‌ میخوای بگو تا آپلود کنم ... البته لیست بازی ها را میتونی‌ تو سایت gamewallpapers.com ببینی‌ ... مثلا همین POP3 خودش 13 تا عکس داره ...

جدیدترین ارسال ها

بالا