***ترك phpBB!!!?

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdisoft

Member
آقايون با اين همه باگي كه بي بي داره فكر كنم بهتر باشه اصلا بندازيمش دور!!
هرچي بيشتر باهاش كار ميكنه باگاي بيشتر رو نشون ميده :arrow:

توجه كنيد به باگ هاي جديد:

تنظيم نشدن ساعت سايت!-----> علت: نامشخص
وصل نشدن به بانك اطلاعات پس از مدتي كار كرد صحيح!------> علت: نامشخص
وارد نشدن به فروم به خاطر پيداانكرد فايل لاگ اين!

و يه اشكال خيلي مهم كه يكي از كرم هاي اينترنتي هم اكنون در حال سوء استفاده از اونه!
بله: نفوذ به متور هاي جستجوي " گوگل و موتورهاي وابستش" همچنين"ياهو"و...
البته گوگل مشكل خودشو حل كرده

اين ويروس با استفاده از يك باگ در بي بي (كه هنوز نمي دونم چيه) از طريق اين موتور ها به سايتهاي پخش كننده تبليغات حمله ميكنه .
(اين آخري رو تو روزنامه همشهري پنج شنبه خوندم)

خوب ديدين!
حا لا بگين چه كنيم؟؟

يا بايد بي بي رو حسابي از باگ خالي كرد!!! :lol:
يا بايد با يه برنامه ديگه عوضش كرد! :wink:

نظر بدين.
--------------> مهدي

در مرود اون 3 تای اول که همشون فکر کنم حل شده باشه
نمونش همینجا که با phpbb هستش و مشکلی هم نداره
تمام اون مشکلات راه حل داره

در مورد اون کرم هم اگر شما فورمت رو به نسخه 2.0.11 آپدیت کنی مشکلی شما رو تهدید نمیکنه
در ضمن توی بقیه برنامه ها هم مثل ipb و vbulletin هم مشکل وجود داره تازه اونا پولی هستند

mahdisoft

Member
اتفاقا اين مشكا آخري فقط مختص ورژن آخره!!!

اون مشكلاي بالايي ر م اگه كسي حل كرده بگه .

4shir

Member
رو اعصاب من راه نريد بخدا قيد همه چيز رو ميزنم ها !!! چرا اينقدر طرز فكر شما ها كوتاه هست؟ شما سايتت مشكل داره چه ربطي به بي بي داره شما بلد نيستي باهاش كار كني چيش به بي بي بله ديگه برنامه مفت هست اوپن سورس هم كه هست ديگه هر عقده اي داريد حالي كنيد دوست عزيز در مورد تك تك اونها و مخصوصا اون كرم من يك ماه پيش دادم اقا مجيد سايتشون رو پتچ كردن اگر ديده باشيد سايت اينجا با اين كرم هك نشد و خيلي از سايتهاي كه به راه كارهاي كه هشدار دادم گوش دادن در مورد سوال دومت كه (اتفاقا اين مشكا آخري فقط مختص ورژن آخره!!! )ببين بچه اول برو توي فرومها ببين بعد نظر بده تو توي روزنامه خوندي من از نويسندش گرفتم سورس كرم رو و پتچ و تمام اطلاعاتش رو هم گزاشتم براي بچه ها كه سايتشون رو پتچ كنن اگر بري ميبيني كه يك ماه قبل از اومدن كرم من نحوه پتچ كردنش رو دادم ختي به مجيد هم توي يك پيغام خصوصي گفتم كه مراقب باشه براي كرمي كه از اين باگ در يك ماه اينده استفاده ميكنه ميتونيد از خود مجيد هم بپرسيد در مورد مشكلات ساعت و .. هم همش مربوط به خود شماست نه فروم بي بي من خودم IPBداشتم هك شدم اون اوايل الان بي بي دارم هيچ كسي هم نميتونه من رو با استفاده از بي بي هك كنه مگر از طريق سرور كه اون هم هيچ ربطي به cms و فروم و .. نداره يكبار ديگه اين بحثهاي بيخود رو ادامه بديد بخدا من ميدونم چيكار كنم در مورد سيستم هاي مختلف هم بحث شده ميتونيد اونجا مشكلاتت رو بگي ممنونم امير جان بابت جو.ابت در ضمن دوست عزيز شما هم صبحت بخير يكم زود پست دادي

4shir

Member
چون قبلا همين بحث شده بود و همينجا از همه اگر تند رفتم معذرت ميخوام يكم اعصابم خراب بود اين پست هم كه ديدم ديگه ببخشيد در هر صورت شما خوشت نمياد هم ميتوني عوض كني فرومت رو خواستي بگو خودم برات يكي نصب ميكنم web wiz يا هرچي خواستي

فكر كنم مشكل از خودتون باشه !!! يكم به دور و رتون نگاه كنيد مي بينيد كه هر كي يكم به امنيت اهميت بده مي تونه يك فروم داشته باشه كه هيچ وقت هك نشه ! مشكل بعضي ها اين هست كه از امنيت چيزي نمي دونن بعد ميگن مثلا فروم مشكل داشت كه سايتمون هك شد و گرنه ما هيچ مشكلي نداشتيم !!!!
خوب وقتي شما چيزي نمي دونيد از اين جور چيزا خواهشا ساكت يك گوشه بشينيد ... و لطفا در مورد چيزي كه نمي دونيد حرف نزنيد .
در مورد اين ورم هم بايد بگم كه اين ورم مي تونه آي پي بي و حتي Vbulletin که به نظر شما خدای امنیت هست رو هک کنه ... اصلا این ورم می تونه هر فرومی رو هک کنه براش مهم نیست ... بعد به قول 4Shir بده یک چیزه مجانی دادن بهتون بعد همه چیزش هم مجانی هست . یک سیستم خیلی ساده که هر آماتوری می تونه خودش اونو اون جور که می خواهد تغییر بده ! شما نمی تونید ؟ امنیتش هم به خودتون مربوط میشه . می تونین برید سایت phpbbhacks.com و در قسمت Security آخرین هک های امنیتی رو بگیرید ... حاله این کار رو هم ندارید . اگر حال انگلیش خوندنم ندارید سایت 4shir.com که تمام این باگ ها رو می زنه می تونید به خودتون زحمت بدید و یک سری به این سایت بزنید و ...
خوب حالا شما بچه ها قضاوت کنید مشکل از phpBB هست یا از خودتون ... خوب سیستم مجانی می خواهید بعد توقع دارید که هیچ وقت هم هک نشه
اگه من بد حرف زدم معذرت می خواهم از طرف 4shir هم معذرت می خواهم

Ghamnevis

Well-Known Member
خوب اومدم جواب بدم ديدم ساسان گفته ;)

همه مشكلاتي كه گفتيد يا پتچ شده و يا اصلا باگ نيست !

در عين حال منكر اين هم نميشه شد كه VBB يك سر و گردن از بقيه بالاتره ولي اون هم مشكلات خاص خودش را داره ! اصلا سيستم بي عيب نداريم !

خوب ميبينم كه وكيل مدافع هاي بي بي دارند ازش دفاع ميكند راستي گرافيك كار ها هم طراف دار بي بي شدن
راستي صادق هم بايد مي اومد؟(شوخي)

ميگم حالا شما دارين واسه بي بي باگ دار سايت ميزنيد( به خدا شوخي)

Ghamnevis

Well-Known Member
هر باگي يه پتچي هم داره مهرداد جان ;)

سايت را هم براي اين ميزنيم تا با رفع همين باگ ها نسخه هاي قابل اطمينان را براي عموم بذاريم ;) !

در ثاني ما كارمون مشخصه حداقل (شوخي !) اسكريپت ! شما كه همه چي رو با هم ميخوايد بزنيد ;) (شوخي !!) هم آيكون و هم تمپليت و هم پرتال و هم ... ;)

مخلصم
سايان

Ghamnevis گفت:
هر باگي يه پتچي هم داره مهرداد جان ;)

سايت را هم براي اين ميزنيم تا با رفع همين باگ ها نسخه هاي قابل اطمينان را براي عموم بذاريم ;) !

در ثاني ما كارمون مشخصه حداقل (شوخي !) اسكريپت ! شما كه همه چي رو با هم ميخوايد بزنيد ;) (شوخي !!) هم آيكون و هم تمپليت و هم پرتال و هم ... ;)

مخلصم
سايان

اول:سلام
دوم:به خدا دستم يه چيزي هست ميخواهم اينجا بزارم ولي دلم به حالت مي سوزه
سوم:ما حتما از دستمون بر مياد مي كنيم
چهارم::يه بار ديگه از حرفهاي خننده دار بزني همون كه سايت ميزنيم تا.... به خدا جواب ميدم ها

اخرشم باز ميگم كه فقط بحثه اينا به چيزي ربطي نداره

Ghamnevis

Well-Known Member
اول عليك سلام !

دوم ! لطف كن مهرداد جان دلت به حال خودت بسوزه !
سوم انشاالله !
چهارم ! جوابي نميدم بهت !

پنجم ! چيزي كه ميخواستم رسيدم ! يكبار مثل خودت باهات حرف زدم ! ديدي تاب و تحملش را نداري ! اونجوري با بقيه رفتار كن كه دوست داري بقيه باهات رفتار كنند..

زخم زبون زدن و طعنه زدن و كنايه را من بهتر از هركسي توي اين سايت بلدم مهرداد ;) اين يادت باشه !

اين ها هم همه بحث هستش ! ربطي هم نه به من داره نه به تو !

شبت خوش
سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
هر جور راحتي ! هر چي دلت بخواد ميتوني بگي ! به من ربطي نداره !

iman_ebru

Active Member
آقا بيخيال شين ديگه. اگه اينطوري پيش بره موضوع يا قفل يا حذف ميشه.

سايان و مهرداد از شما دو تا بعيده كه سر يه مورد كوچولو با هم اختلاف پيدا كنيد.

سايت و قالب و تمپلت و اينا كه با حرف زدن و بحث تو تاپيك ها نميشه كه.

اگه واقعا چيزي داريد رو كنيد و به حرف هاتون عمل كنيد. ( هم مهرداد و هم سايان ).

هر دوي شما تو چند تا موضوع اخير فقط حرف زدين كه ما اين كار رو ميكنيم ما اون كار رو مي كنيم. ولي سايت هر دوتون نوشتين بزودي.

اصلا منم از فردا با بيلي شريك ميشم. يه سيستم عامل جديد قراره بزنيم با بيل گيتس

Ghamnevis

Well-Known Member
ايمان اجازه بده !
اينجا مهرداد بايد بياد حرفش را بزنه ! من چند وقته چيزي نميگم ! قرار نيست هر كاري انجام ميدم جار بزنم توي انجمن ! كامي در جريانه و حتي باهاش صحبت هم كردم ! دارم يك پرتالي را ترجمه ميكنم كه كامي هم گفت منم پايم ! اما چون ديدم امتحاناتش شروع شده چيزي نگفتم !

از اينها كه بگذريم.. من قول ديگه اي نداده بودم.. فقط حرف همين پرتال بود و سايت ! كه چون بچه هايي كه باهاشون همكارم همه درگير امتحانات هستند چيزي نگفتم...

مهرداد جان برام جالبه بدونم اون يه نفر كي بوده ! و ضمنا فكر ميكنم حداقل اين يكي را بدوني كه مدير انجمن دسترسي به كنترل پنل مديريت سايت نداره !!!

نترس برادر.. حرفت را بزن ! شرمنده ولي قپي نيا !
حرفت را رك بزن تا من هم جواب بدم.. قضاوت هم با ديگران !

بايد يك جايي بهت تذكر ميدادم.. لحنت درست نيست !

همچنان منتظرم !

اون كيه ميشه توضيح بدي؟
چيرو ميگي؟

اينم بگم كه اوني كه ندارم ترسه

رساتي مثل مضلوم نشون ميدم...........

iman_ebru

Active Member
سايان جان ببين.

من از اول تو جريان صحبت هاي شما دو نفر و يا شايد بيشتر نبودم. شايد اينكه اومدم وسط درست نباشه ولي بعنوان يه كاربر حق دارم و وظيفه من هست كه از اختلاف ها جلوگيري كنم.

الان فرضا تو يا مهرداد اينجا جواب همديگه رو دادين و به قولي حال همديگه رو گرفتين. چي گير تو مياد و چي گير مهرداد.
بجز اينكه سر يه موضوع بيخودي هم اعصاب و هم وقتتون رو تلف ميكند.

بزاريد با كيفيت كار همه چيزو روشن كنيد.

اينترنت و اينجور كارا و راه اندازي سايت هاي پشتيباني چيزي نيست كه يار كشي بشه و هر كس كه زياد حرف بزنه و وعده هاي بهتري بده بعنوان بهترين انتخاب بشه.

بزاريد زمان و كيفيت كار همه چيز رو مشخص كنه.

اين نكته يادتون باشه كه همه اين درست كردن سايت پشتيباني يه برنامه يا گالري قالب يا هر چيز ديگه براي خودتون هست. ولي شما ها الان دارد رقابت غلط ميكنيد.

سايان من اينو شخصا به خودت ميگم و اميدوارم بهش توجه كني كه انتظار از تو يكي خيلي زياد تر از اين حرفاست و اينكه مياي و ميگي منتظرم هر چي دوست داره بگه و من جوابشو ميدم - دور از ادب و مرام سايان هست.

خود تو كه تو انجمن مدير هستي. مهردادم تا جايي كه من تا حالا ازش ديدم با كسي درگير نشده و هر جا تونسته به بقيه كمك كرده.

اگه شماها همينطوري بعنوان يه مدير يا يه كاربر فعال تو انجمن اينطوري در گير بشين بقيه تازه واردها چيكار كنن.

نميدونم والا. كلي حرف دارم بگم ولي نميشه گفت.

تو رو خدا تمومش كنيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا