[phpNuke] تبريك به Iran Nuke

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fati-hacker

New Member
IranNuke شوربختانه Hack شد

تبريك به مديران IranNuke كه شوربختانه تارنما Hack شد​

01.JPG
:eek:

براي اطلاعات بيشتر به اين لينك مراجعه فرماييد : IranNuke

آخرین ویرایش:
ميگم هميچين نميشه گفت هك!

يه لينك تو لينكستانشه

صفحه اول حاءز اهميت مي باشد!

Aftabgardan-cc

Active Member
آقا شلوغش نكنيد، اول بريد تو خود سايت ايران نيوك ببينيد izone چه جوابي بهش داده بعد قضاوت كنيد!

fati-hacker

New Member
هك شدن كه شاخ و دم نداره صفحه اول و صفحه آخر نداره يك سايت كه ادعا امنيت داره بايد به فكر همه جاش باشه

من كه تقصيري نداشتم دستم اشتباه به اين لينكه خورد شانس آوردن دستم به صفحه اول نخورد :cry:

نكته : من امروز واسه اولين دفعه كارت اينترنت خريدم :D

izone

Active Member
fati-hacker گفت:
هك شدن كه شاخ و دم نداره صفحه اول و صفحه آخر نداره يك سايت كه ادعا امنيت داره بايد به فكر همه جاش باشه

من كه تقصيري نداشتم دستم اشتباه به اين لينكه خورد شانس آوردن دستم به صفحه اول نخورد :cry:

نكته : من امروز واسه اولين دفعه كارت اينترنت خريدم :D

ببن جوجه جان

اولا كه لينكت كار نميكنه. دوما عمه من كه الآن 80 سال داره هم ميتونه يك عكس از يكجاي سايت بگيره بعد تو فتوشاپ تغييرش بده و بگذاره بگه سايت را هك كردم.

دوم هم از نام كاربري كه در ايران نيوك انتخاب كردي معلومه كه چيكاره هستي. خيلي برازندت هست.

تو ايران نيوك پاسخ خوبي بهت دادم.

با ايزون كاملا موافقم علاوه بر اون مي خواي بگي هكري ادعات مي شه برو مجيد آنلاينو هك كن اونوقت من قول مي دم برم جلوت لنگ بندازم

S4DEGH

Well-Known Member
عجب !

مثل اينکه تو اين چند روزه بد جوري به izone جان ما گير ميديد ها !

fati-hacker

New Member
آقاي مجيد ما كه سر جنگ نداريم با هم :cool:
ولي اين رو بگم كه يك دونه دزگير براي خونه اي به اين بزرگي كمه و درست تنظم كردن اون مهمه :wink:

آخرین ویرایش:
كي به ايزون گير داد من گفتم موافقم با هاش (بچه هاي مجيد آنلاين البته بجز بعضياشون همشون با عشقن از جمله ايزو و خود شما:(() راستي علوي كيه

izone

Active Member
majidOn|ine گفت:
كي به ايزون گير داد من گفتم موافقم با هاش (بچه هاي مجيد آنلاين البته بجز بعضياشون همشون با عشقن از جمله ايزو و خود شما:(() راستي علوي كيه

دوست من شما خيلي مهر داريد. مجيد آنلاين با وجود شما دوستان پر مهر و با معرفت است كه هميشه گرم و دوستانه است و خواهد بود. صادق جان هم كه ديگه دنياي مهر است. هميشه به من يكي كه لطف داشته و دارد. منظور صادق جان به شما نبود. فقط نوشته اش بعد از شما آمد. صادق جان يك دنيا زحمت كشيد كه يك نيوك پربار به دوستان ايراني تقديم كرد كه واقعا عالي است. همه كارهايي كه ما كه فارسي سازي نيوك را انجام ميديم به عشق اينه كه دوستاني چون شما از آن لذت ببرند و معرفتشون را اينجور مانند شما نشان بدهند. منظورم فقط ايران نيوك نيست همه دوستان فارسي ساز هستش.

بگذريم. بياييم سر اين فاطي خانم كه واقعا كولاك كرده. راستش بيل گيت ديروز به من تلفن زد و گفت به هر قيمتي شده بايد اين فاطي را پيدا كني چون ميخوام بكنمش رييس بخش امنيت مايكروسافت. :eek:

اين هم يك پيام كوچك براي شما از سوي يكي از مديران ما:
البته این آقای عزیز که ساکن مشهد هستند باید بیشتر مراقب نام کاربری که انتخاب می کنند باشند.
خدایی نکرده اطلاعات خاصی از isp شون به ما میرسه بعدش خیلی خیلی بد میشه

جرایم رایانه ای هم که تصویب شد.

خوب اين هم يك لذتي ديگه. يك اسكريپت از يكجا تو اينترنت پيدا كردن و ران كردن و روي كامپيوتر خود جواب گرفتن. ولي متاسفم فاطي جون. اين يك باگ است كه در نيوك و برخي پرتالهاي ديگر شناخته شده. اينكار هيچ هكي روي سايت انجام نميده. بلكه اون نوشته ها كه بعداز اون اسكريپت مينويسي را در اون قسمت نشان ميده اونم روي كامپيوتري كه روش هستي. خوب اگر من هم روي اون لينك كليك كنم دوباره همان نوشته ها كه در آن لينك گذاشتي را به من نشان ميده. ولي اگر روي ماژول لينكستان در خود سايت بري اون نوشته ها نيستند. اين يك cross side scriptngهستش كه بي آزاره و فقط براي اينه كه طرف فكر كنه كه هك كرده. براي همين هم لينك اولي ديگه كار نميكرد. دومي هم ديگه كار نميكنه. :wink:

اين رو ميشه روي همه نيوك ها امتحان كرد.

ولي امنيت نيوك ما: ما تا آنجا كه در توان داشتيم امنيت نيوك را بالا برده ايم كه يكروزي شرمنده دوستاني كه از نيوك ما استفاده ميكنند نشويم. حتي من از سازندگان نگهبان نيوك كه شناخته شده هستند و ميشه گفت كه خداي اينكار هستند خواهش كردم كه ايران نيوك را از نظر امنيتي كنترل كنند كه هردو آنها گفتند امنيت خيلي عالي است.

حالا پيشنهاد ميكنم كه به جاي نامهايي مانند فاطي گوزو (ببخشيد خواننده گرامي ولي اين نامي است كه اين فرد روي خود گذاشته بود و ما شرممان آمد و آنرا تغيير داديم كه اصلا دركلاس يك كاربر تارنماي ما نبود) كه در ايران نيوك انتخاب كرده بودي و فاطي هكر كه اينجا انتخاب كردي يك نام آدم وار انتخاب كن و از دوستان پرتجربه اينجا كمي كار ياد بگير بعد ادعا كن. :cool:

sanbad

Member
ولي امنيت نيوك ما: ما تا آنجا كه در توان داشتيم امنيت نيوك را بالا برده ايم كه يكروزي شرمنده دوستاني كه از نيوك ما استفاده ميكنند نشويم. حتي من از سازندگان نگهبان نيوك كه شناخته شده هستند و ميشه گفت كه خداي اينكار هستند خواهش كردم كه ايران نيوك را از نظر امنيتي كنترل كنند كه هردو آنها گفتند امنيت خيلي عالي است.

سنتينل ايران ناک ورژن 2.0.3 است درحالي که آخرين ورژن سنتينل 2.3.1 که 11 بار ارتقا دارد نسبت به2.0.3 و شايد اين امکان هک واقعي را توسط حرفه اي ها فراهم کند.

izone

Active Member
دوست من شما حتما از ورژن قدیمی ما استفاده میکنید. ورژن جدید ما 7.8 با سنتینل 2.3.0 هستش. که بزودی به آخرین ورژن ارتقا خواهیم داد.

البته تغییرات زیادی نیز در این ورژن جدید داده نشده است. برای همین ما کمی دست نگه داشته ایم.

sanbad

Member
شما تو فايل ورد که در ناک 7.8 گذاشتين نوشته ايد ورژن 2.0.3 من رو اين حساب گفتم!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
من در این بحث طرفدار هیچکدوم از دوستان نیستم..
فقط یک موضوعی رو میخواستم بگم..
اینجا هم جناب fati-hacker و هم iZone زحمت میکشن.
iZone به این خاطر که به جامعه اوپن سورس کشور داره کمک میکنه و برنامه phpNuke رو فارسی میکنه و در اختیار علاقه مندان قرار میده..
fati-hacker هم خب زحمت کشیدن و مشکلات رو پیدا کردن .
اما به نظر من بهتر این نکات با یک روش بهتری گوش زد بشه .. مثل fati-hacker عزیز میتونست برای iZone پیغام بفرسته و از این موضوع آگاهش کنه که این مشکل رو رفع کنه.. این مشکل نه فقط به نفع سایت ایشون خواهد بود بلکه با این روش به تمامی کسانی که از این سیستم استفاده میکنند کمک شده .

به نظر من بهتره از اطلاعات در جهت مفید استفاده بشه . البته هر کس مختار هستش که خودش تصمیم بگیره.
اما اگر همیشه جنبه مثبت قضایا رو ببینیم و سعی به کمک همدیگه داشته باشیم نه این جور مباحث پیش میاد و نه دلخوری و نارضایتی...

(ما این وسط چی کاره بیدیم ؟ :D :oops: )

موفق باشید

مجید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا