به من قریب کمک کنید پدرم در اومد تا شما رو پیدا کردم

abadan2

New Member
دوستان عزیز من از اروپا هستم و تنها. آیا میتونید من رو در مورد سایت کمک کنید که با ا س پی‌ باشه و فارسی‌ . از کجا می‌تونم دونلد کنم .به ما
انور ابها هم فکر کنید و کمک از شما عزیزان لازم داریم
.پدرم در اومد تا شما رو پیدا کردم

آخرین ویرایش:

abadan2

New Member
من می‌خوام یه سایت به فارسی‌ داشته باشم که با ا س پی‌ فارسی‌ باشه.کجا می‌تونم این سایت رو دانلود کنم آیا امکانات ا س پی‌ هم مثل پی‌ اچ پی‌ در ایران قوی هست و می‌شه فارسی‌ گیر اورد .آیا ..... چه کار کنم...ASP farsi
کسی‌ نیست کمک کنه.بابا دستتون درد نکنه همه می‌بینید ولی‌ کسی‌ جوآب نمینویسه خوبه ما گفتیم قریب هستیم و انور آبها...

Hyper

Active Member
abadan2 عزیز

در انتخاب عنوان تاپیک دقت بیشتری کنید
لطفا قوانین را هم مطالعه کنید

موفق باشید

عزیز من اولا شما بگین که می خواین سایتتون در چه زمینه ای باشه
دوما که هیچ کس کدهای خودش و به حراج نذاشته
اینجا برای راهنمایی افراده
اما اگر شما دوست داشتین به من یک میل بزنید تا شما رو راهنمایی کنم
[email protected]

MDP

Well-Known Member
بابا ما که تو ایرانیم هم ندیدیم کد php مجانی باشه.

چه برسه به Asp

شما باید بگی چی میخوای تا بچه ها کمکت کنن

mosyhey

Member
اگر منظور از asp farsi این است که سایتی با asp بسازید که زبانش فارسی باشد که باید بگویم این کار با ساختن صفحه html farsi فرقی ندارد. فقط انکودینگ را utf-8 بگذارید و کامپیوترتان را به زبان فارسی مجهز کنید و هر کجای فایل asp که خواستید فارسی بنویسید. و آخر کار فایل را با انکودینگ utf-8 سیو کنید.
مشکلاتی که دارید را مشخص کنید و دقیقاً بگویید مثلاً چه کار می خواهید بکنید که نمی شود تا دوستان کمک کنند.

m_ziba

Member
شاید یه portal یا cms بتونه به شما کمک کنه . شما می تونید از phpNUKE یا aspNUKE استفاده کنید. فارسی رو هم پشتیبانی می کنه.
شما به کمک اینها می تونی یه سایت خوب طراحی کنی بدون اینکه لازم باشه برنامه نویسی یاد بگیری.

http://www.aspnuke.com

amirlol

Well-Known Member
من یه سوال کنم شاید واقعآ بی احترامی باشه ولی تو دلم می مونه اگه نگم !!
ببینم اگه واقعآ اینطور که میگی در اروپا هستی !!! و اسم محلتون تو ایران رو اروپا نذاشتین !! چون من یه جا تو تهران برای تدریس رفتم اسم محلش ونکور بود !! بچه های اونجا بهش می گفتند ونکور!!
باید با جستجو آشنایی کامل رو داشته باشی چون همونطور که من اطاغ دارم اینه که کسایی که در آنور آبهای نیلگون زندگی می کنند معمولآ اینطوره که با It سروکار دارند و گوگل و یاهو رو می شناسند و قبل از هرکاری یه سرچ می زنند چون زمانی که سوالی مطرح میشه !! همون هنگام جوابی داده نمیشه !!!

خود من هم همیشه سرچ می کنم و سوال رو پیدا می کنم !! اگر پیدا نشد که همیشه شده میام یه پست می زنم !!

خوب ببین حالا تو اون جاها هم نه !! بیا تو همین انجمنم یه سرچ کنی و یا فقط 10 مین وقت بزاری و تک تک صفحه ها که 58 صفحه است و بررسی هر صفحه فقط 30 ثانیه و کمتر طول می کشه زمانی حدود 29 دقیقه بهتر از زمانیه که بخوای بزاری که یکی هلو بپر تو گلو بازی در بیاره !! ماشالله سرعت باید بالا باشه اونجا ...

حالا یه چیزه دیگه !! مهم نیست کجایی !! چون یسری از بچه ها مییان و مثلآ دختر با تریپ پسرونه و بلعکس ممیان که کارشون زودتر راه بیوفته !!! بابا ما داریم به هم کمک می کنیم !!! پس این چیزا نیست !!!

سعی کن سوالتو واضح بپرسی و هم موضوی انتخابیت مناسب باشه !!!!!

ببخشید اگه بی احترامی ای کردم

amirlol

Well-Known Member
دوسن من اینجا انجمن رایگان ای هست !!!
دوست من شما سوالتو بپرس سعی می کنم کمکتون کنم

h.khafan

Active Member
فکر کنم که منظورشون این بود که یه برنامه مدیریت محتوای سایت معرفی کنیم که هم فارسی باشه و به جای پی اچ پی / ا اس پی استفاده شده باشه البته من تو این زمینه زیاد اطلاعات ندارم ولی یه جایی همیچین چیزی خوندم .

amirlol

Well-Known Member
فکر کنم که منظورشون این بود که یه برنامه مدیریت محتوای سایت معرفی کنیم که هم فارسی باشه و به جای پی اچ پی / ا اس پی استفاده شده باشه البته من تو این زمینه زیاد اطلاعات ندارم ولی یه جایی همیچین چیزی خوندم .
ببینم تو می خوای سوال خودتو بگیری یا اون جوابشو !!!!

MDP

Well-Known Member
می گم بیاید دست جمعی یه فروم اپن سرس فارسی با asp کلاسیک یا دات نت بسازیم.

فکر جالبیه ها ولی کلی وقت میخواد

اگه یه تیم بشیم آخرش میشه 6 ماه بعدش تمومه ها

من میگم کلاسیک کار کنیم.

هستید ؟

تازه اون موقع مشکل این بنده خدا هم حل میشه

amirlol

Well-Known Member
ب ام و عزیز من اگه خواستی پایه ام !!

منم دلم می خواد خودمون از بیس بنویسیمش که بدونیم چکار کردیم

MDP

Well-Known Member
اقا بچه ها یه تیم میشیم با کلاسیک هم مینویسیم که کداش راحت تر خونده بشه هم تک باشه.

تازه میتونیم ازش درامد هم داشته باشیم

اگه فکر میکنید لازمه یه تاپیک جدید بزنم یا همین جا خوبه هرکی 100% هست اسمش رو بنویسه

من هستم

1.مسعود

جدیدترین ارسال ها

بالا