به دنبال کار

bj2349

New Member
با سلام بنده فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) وهمچنین دارای فوق دیپلم برق الکترونیک میباشم

با برنامه نویسی به زبان #c آشنایی دارم همچنین به programining هر کس یه کار مناسب در یک شرکت معتبر سراغ داره به

ایمیل اینجانب میل کنه.

با تشکر

با سلام بنده فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) وهمچنین دارای فوق دیپلم برق الکترونیک میباشم

با برنامه نویسی به زبان #c آشنایی دارم همچنین به programining هر کس یه کار مناسب در یک شرکت معتبر سراغ داره به

ایمیل اینجانب میل کنه.

با تشکر
سایت ایران اول جاب یک وب سایت کاریابی خوب است که فرصت‌های شغلی مربوط به برق و الکترونیک هم در این وب سایت وجود دارد. من توانستم از این طریق کار مرتبط با رشته خودم را پیدا کنم. امیدوارم پشنهاد بنده برای شما مفید واقع شود.
سایت کاریابی ایران اویل جاب

ava282009

Member
آلمان، یک کشور در اروپا واقع شده است و به عنوان یکی از قدرت‌های اقتصادی و فرهنگی بزرگ جهان شناخته می‌شود. در زیر، تعدادی از ویژگی‌های مهم در مورد آلمان آورده شده است:

1. **موقعیت جغرافیایی:** آلمان در قلب اروپا قرار دارد و با داشتن مرزهایی با دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه، هلند، پلند، چک، اتریش و دانمارک، نقطه تلاقی مختلف فرهنگ‌ها و اقتصادهاست.

2. **پایتخت:** برلین پایتخت و شهر بزرگتر آلمان است. شهرهای دیگری همچون مونیخ، هامبورگ، کلن و فرانکفورت نیز از شهرهای مهم آلمان هستند.

3. **اقتصاد:** آلمان به عنوان یکی از اقتصادهای بزرگ جهان شناخته می‌شود. اقتصاد آلمان به صنعت خودروسازی، ماشین‌آلات، الکترونیک، شیمی و صنعت فولاد معروف است.

4. **زبان:** زبان رسمی آلمانی است.

5. **تاریخ:** آلمان دارای تاریخ غنی و پیچیده‌ای است که شامل دوره‌های مختلفی از جمله امپراتوری رومانی مقدس، امپراتوری آلمان و دوره نازی در قرن بیستم می‌شود.

6. **فرهنگ:** آلمان دارای یک فرهنگ بسیار پویا و متنوع است که شامل ادبیات، موسیقی، هنر، و سینما می‌شود. آلمان به عنوان مرکز فعالیت‌های فرهنگی و هنری در اروپا شناخته می‌شود.

7. **سیستم آموزشی:** آلمان یکی از کشورهایی است که دارای سیستم آموزش عالی بسیار محترم و با کیفیتی است. دانشگاه‌های آلمان در رده بالای دانشگاه‌های جهان قرار دارند.

8. **جاذبه‌های گردشگری:** آلمان دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است، از جمله کاخ‌ها و قلعه‌ها، شهرهای تاریخی، موزه‌ها، مناظر طبیعی زیبا، و جشنواره‌های متعدد.

مهاجرت به کانادا تحصیل در کانادا َ

جدیدترین ارسال ها

بالا