بهینه سازی سیستم مدیریت محتوا

acreza

New Member
سلام .
من از سیستم میترا استفاده میکنم برای تجریه و تحلیل متا تگ ها و کیورد های سایتم ( سیستم جملا )به آدرس زیر مراجعه کردم
http://www.submitexpress.com/analyzer
این سایت از صفحه ای که من آدرسش را بهش میدهم اطلاعاتی بر میگردونه مثل : عنوان صفحه ، کلمات کلیدی صفحه ، این که آیا روبات ها آدرس های این صفحه را دنبال میکنند یا نه ، حجم صفحه خوب هست یا نه ، میزان زمان برای لود شدن صفحه و غیره

این سایت دوقسمت برای نشان دادن کلمات کلیدی داره اولیش متا تگ هایی که مربوط به کلمات کلیدی میشن را نشون میده . که تمام صفحات من این قسمت را به درستی داره . یعنی مت تگی براش در نظر گرفتم و کلماتی را بهش دادم که توی صفحه ام بیشتر از همه تکرار شده و با موضوع متن صفحه مرتبط هستش .

یک قسمت هم داره که نوشته Keywords found on page و محتویات متن هر صفحه را تجزیه و تحلیل میکنه و کلمات کلیدی اش را نشون میده
توی این تجزیه و تحلیل من متوجه شدم که هر آدرسی از سیاتم را که بهش میدهم با اینکه کلمه کلیدی هم برای اون صفحه تعریف کردم و اون کلمات کلیدی در صفحه تکرار شده اند ولی در این قسمت :

Keywords found on page: Keyword - Times Found - Keyword Density.
These are keywords found on the web page. These are the keywords where the web page is target for (probably contain the most searches for this web page one of these keywords).

میگه هیچ کلمه کلیدی برای صفحه وجود نداره در حالی که وقتی سایت های دیگه را امتحان میکنم کلی کلمه کلیدی پیدا میکنه حتی اگر یک بار اون کلمه در صفحه تکرار شده باشه حتی حروف های به درد نخور را هم پیدا میکنه مثل : " و "


و یک مشل دیگه هم اینکه در مورد با عنوان صفحه خطای زیر را میده :

Title: Title relevancy to page content is terrible.
The Title relevancy to page content is 0%.

درحالی که اینطوری نیست . موضوع من با متنم کاملا مرتبط هستش و کلمات در موضوع سایت در تمام متن تکرا شده اند .
 

acreza

New Member
درضمن یک مشکل دیگه هم هم در بهینه سازی دارم و اون اینه که :
برای حذف آدرس های تکراری میخواهم هروقت آدرس سایتم رو بدون www وارد کردند به صورت اتوماتیک به همان آدرس منتهی با www ریدایرکت بشه . برای اینکار از توی یک سایت انگلیسی پیدا کردم که نوشته بود کد زیر را به فایل .htaccess اضافه کنید . من هم اینکار را انجام دادم و درست هم کار میکنه ولی مشکل اینجاست که بعد از اضافه کردن این کد برخی از قسمت های سایت کارنمی کنه مثل لاگین به سیستم و یا تماس با ما .

کد :

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.ariaclick\.com
RewriteRule (.*) http://www.example.com/$1 [R=301,L]

توی کنترل پنل هاستم هم گشتم و یک چیزی به نام redirect در قسمت domains پیدا کردم و لی نمیدونم چرا با این روش هم باز هم هون مشکل بالا را پیدا میکنم یعنی برخی از قسمت ها از کار میافته :lol:
 

جدیدترین ارسال ها

بالا