بهترین مرورگر از نظر شما

بهترین مرورگر کدام است؟

• Internet Explorer

رای: 18 10.2%
  • Mozila FireFox

رای: 112 63.6%
  • Opera

رای: 44 25.0%
  • MSN Explorer

رای: 2 1.1%

• مجموع رای دهندگان
    176

winsent

Banned
چرا؟!

سلام.
راستی چرا مرورگر ام اس ان اکسپلورر از محبوبیت و معروفیت کمتری (به نظر من) برخورداره؟ در صورتی که هم از نظر گرافیکی از اینترنت اکسپلورر بهتره هم از نظر سرعت...

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام.
راستی چرا مرورگر ام اس ان اکسپلورر از محبوبیت و معروفیت کمتری (به نظر من) برخورداره؟ در صورتی که هم از نظر گرافیکی از اینترنت اکسپلورر بهتره هم از نظر سرعت...
من هم باهات موافقط. واقعا چرا؟
به نظر من دلیلش میتونه تبلیغات کم و یا محیط کاربر ناپسند باشه.
در ضمن گرافیک بالا تنها دلیل محبوبیت نمیتونه باشه.

hel_xoy

Member
به نظر من بهترین مرورگر دنیا از نظر سرعت و گرافیک و ... موزیلا فایر فاکس هستش!
که به نظر من از نظر سازگاری با سایت ها اینترنت اکسپلورر هستش!
البته می گن که اپرا پر سرعترینه و لی من نمی تونم با هاش کار کنم.یه ایراد هایی داره!

majid2x

Active Member
ولي من هنوز مي گم هيچي جاي IE رو نمي گيره !
بعدش Opera
Fire Fox هم خوب بيد !

hamid ir

Well-Known Member
شاید باگ امنیتی فایر فاکس مشکل داشته باشه .ولی من فایر فاکسو با هیچ مرورگر دیگه ای حاضر نیستم عوض کنم
در درجه دوم از اپرا خوشم میاد.راحته
اصلاً از Ie خوشم نمیاد.

majid2x

Active Member
خدا لعنت كنه شركت موزيلا رو بدليل زدن اين مرورگر مسخرش !
هيچي كه روش نمياد !
CSS خونيش كه فرق ميكنه !
هم با Cell مشكل داره هم با CSS !
قدرت Opera 9 Full هم بيشتره !
من همين الان با Fire Fox بهتون پي ام مي دم چيز خوبيه ولي Opera يه چيز ديگست !

البته IE هميشه اوله ! بخصوص
7 BETA 4

hamid ir

Well-Known Member
البته IE هميشه اوله ! بخصوص
7 BETA 4
65.gif
65.gif

winsent

Banned
ام اس ان

با سلام.
دوستانی که میگن فایرفاکس خوبه آیا مرورگر MSN Explorer رو امتحان کردن یا نه ؟!
از همه دوستان تقاضا میشه که اگه براشون امکان داره این مرورگر رو تست کن و نظراتشون رو در همین جا بگن
با تشکر، امیر قاضی زاده

mexo

Member
فکر میکنم بهترین و راحت ترینش Ie باشه که فکر میکنم بیش از 90درصد کاربران اینترنتی ازاین مرورگر استفاده میکنن

oxygenws

Active Member
شاید باگ امنیتی فایر فاکس مشکل داشته باشه.
یعنی چی؟؟ محصول بازمتن که به این راحتی ها باگ نداره!! باگ های محصولات بازمتن سریع برطرف میشه!!

خدا لعنت كنه شركت موزيلا رو بدليل زدن اين مرورگر مسخرش !
هيچي كه روش نمياد !
CSS خونيش كه فرق ميكنه !
هم با Cell مشكل داره هم با CSS !
بر چه اساسی اینن حرفا رو زودی؟؟ وب، کلی استاندارد داره و بی پدر مادر نیست که اینطوری صحبت می کنی.
مسلما اپرا در مورد CSS بهترین و بالاترین پشتیبانی رو داره، بعد از اون فایرفاکس و سپسIE که تقریبا هیچی حالیش نیست!!

دوستانی که میگن فایرفاکس خوبه آیا مرورگر MSN Explorer رو امتحان کردن یا نه ؟!
من امتحان کردم، سگ زرد برادر شغاله!! مرورگر غیر استاندارد، غیر استاندارده، چه ظاهرش msn explorer باشه، چه IE. ضمن اینکه بعید می دونم دیگه توسعه پیدا کنه!!!!

فکر میکنم بهترین و راحت ترینش Ie باشه که فکر میکنم بیش از 90درصد کاربران اینترنتی ازاین مرورگر استفاده میکنن
روی چندین سایتی که من آمارشون رو می بینم (سایت های تخصصی کامپیوتر و غیر از این)، به طور متوسط IE مقدار 60% و فایرفاکس 25% رو در دست دارند.

hamid ir

Well-Known Member
یعنی چی؟؟ محصول بازمتن که به این راحتی ها باگ نداره!! باگ های محصولات بازمتن سریع برطرف میشه!![/
Quote]
گفتم شاید.آخه مقالشو یه جا خوندم.اگه پیدا کردم براتون میزارم
روی چندین سایتی که من آمارشون رو می بینم (سایت های تخصصی کامپیوتر و غیر از این)، به طور متوسط Ie مقدار 60% و فایرفاکس 25% رو در دست دارند.
البته در ادامه حرف آقا امید باید توجه داشت فایر فاکس مدت زیادی نسبت به Ie نیست که در اختایر کابران قرار گرفته و آمار استفاده از اون روز به روز داره افزایش پیدا میکنه

واي من تازه اين تاپيكو ديدم از قافله عقب افتادم!
براي اينكه 90 درصد كاربران نيازي نميبنند وقتي رو سيستمشون مايكروسافت جون IE نصب كرده برن دنباله چيز ديگري
واقعن معذرت مي خوام از اين واژه ولي مايكروسافت به خاطر IE خودشو داره پاره ميكنه!! آيا تا حالا ديديد و حس كرديد كه FireFoX طرفدارانش مردمي هستن؟ آيا خبر اينو شنيديد كه فاير فاكس با گوگل و real Network همكاري مي كنه؟
آيا اينو در نظر گرفتين اين 90% كه ميگين زوريه؟ من تا حالا فاير فاكسو به 7 نفر پيشنهاد كردم اول مي گفتند چه فرقي ميكنه ولي وقتي استفاده كردند ....اينتور كه ميگن تا آخر عمرشون دعا به جون من ! فاير فاكس خيلي نياز به تبليغ داره در حالي كه IE به زور به همه تزريق شده!
درباره مرورگراي ديگه بايد بگم علاوه بر مرورگراي معروف چند تاي ديگه رو هم امتحان كردم ولي بين همه بعد از فاير فاكس Opera گزينه مناسبي هست

موافقم ..تبليغي كه ما مي كنيم نفعي براي ما نداره پس عميق ترين تبليغه
بالا ترين صدا هم كه صداي مردمه ...پس تبليغ مردمي...!

جدیدترین ارسال ها

بالا