بهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی در سال 1401

kavirfer

New Member

نکاتی برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی :

شما برای خرید هر نوع از تجهیزات آشپزخانه صنعتی که بیان نمودیم باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید. برخی از مهمترین این نکات که اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه داشته باشید عبارت است از : 1. برند :

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که زمان خرید لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید به آن توجه داشته باشید برند آن می باشد. برخی از برندهایی که تولید این دسته از تجهیزات را بر عهده دارند شناخته شده می باشند که شما بهتر است آنها را برای خرید انتخاب کنید. برخی از آنها هم امکان دارد برند شناخته شده ای نداشته باشند و شما هرگز نباید آنها را خریداری کنید.

لیست شرکتهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی معتبر نظیر آریا استیل نوین,پرشیا استیل,مرسا تجهیز, با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها تولید شده است و به همین دلیل شما تا سال های سال می توانید از آن استفاده کنید. اگر شما در مورد برندهای معتبر اطلاعاتی ندارید و آنها را به خوبی نمی شناسید، بهتر است با فروشندگان در این مورد مشورت کنید. شرکت های تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانند به شما مشورت های لازم را ارائه دهند تا بهترین نوع آها را بر اساس بودجه ای که دارید خریداری کنید.

 1. مدل های متنوع :

از دیگر نکاتی که زمان خرید هر یک از لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید به آن توجه داشته باشید مدل مورد نظرتان می باشد. هر یک از انواع مدل های تجهیزات آشپزخانه ویژگی های متنوعی دارد و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از انواع آنها را خریداری کنید. برخی از آنها بسیار پیشرفته تر می باشد که برای آشپزخانه های صنعتی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از آنها هم ساده تر است که شما می توانید از آنها در آشپزخانه های صنعتی کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به اینکه شما چه نوع غذاهایی را می خواهید در آشپزخانه آماده کنید باید یکی از انواع آنها را خریداری کنید. دقت داشته باشید که در این مورد هم می توانید با فروشندگان مشورت کنید تا بهترین مدل و برند آن را به شما برای خرید معرفی کنند.

 1. کیفیت و دوام :

از دیگر نکات بسیار مهم زمان خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این است که شما به کیفیت و دوام آنها توجه داشته باشید. دقت داشته باشید که اگر کیفیت متریال ها و مواد اولیه به کار رفته در ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی خوب باشد بدون شک آنها هم طول عمر بسیار بیشتری خواهد داشت. بنابراین بهتر است به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید تا بتوانید سال های سال از آن استفاده کنید. برندهایی که تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی هستند از بهترین متریال ها استفاده می کنند و به همین دلیل بسیاری از افراد از خرید خود رضایت خواهند داشت.

 1. کاربرد :

کاربرد دستگاه ها و لیست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از دیگر نکاتی می باشد که شما زمان خرید باید به خوبی به آن دقت داشته باشید. خرید هر یک از انواع دستگاه ها بر اساس نیاز شما می باشد و شما می توانید در این مورد اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. برخی از دستگاه ها کاربرد بسیار زیادی دارد که شما باید آنها را بدون شک خریداری کنید، برخی از آنها هم کاربرد کمتری دارند که شما می توانید آنها را از نوع معمولی تر خریداری کنید. اگر کیفیت و جنس آنها خوب نباشد بدون شک به زودی خراب می شود و مجبور می شوید نوع جدیدتر آن را خریداری کنید.

کیفیت تجهیزات


در این مقاله قصد داریم که چند راه افزایش فروش فست فود و رستوران را در بخش لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای شما بیان کنیم.راههای افزایش فروش رستوران (Increase restaurant sales)برای رستورانهای مختلف متفاوت میباشد.همچنین در شهرهای مختلف فاکتورهای مختلف را دارا میباشد که ما به بررسی مسایل کلی آنها میپردازیم.

1_افزایش فروش با جذب مشتری جدید​

2آریا استیل نوین_افزایش وفاداری مشتری نسبت به رستوران شما​

3_تبلیغات در فضای مجازی​

4_سرویس دهی بهتر و با کیفیت تر به مشتریان​

5_افزایش تبلیغات و سفارش تراکت تبلیغاتی با منوی متنوع​

ملزومات رستوران و فست فود


شاید از اهمیتِ نحوه برخورد در اولین ملاقات آگاه باشید.

یک مشتری ثابت احتمالا راحت‌تر از یک مشتری جدید از خطاها چشم‌پوشی می‌کند.

اگر تلاش کنید تا مشتریان‌تان در برخورد اول یک تجربه‌ی عالی کسب کنند، آنها را به مشتریانی وفادار تبدیل خواهید کرد.

گام‌های زیر را دنبال کنید تا ارتباط‌تان را با مشتریان خود حفظ و رابطه‌ای صمیمی با آنها برقرار کنید. از تکنیک های بازاریابی استفاده کنید

روش‌های سنتیِ زیادی برای بازاریابی وجود دارند که می‌توانید به آنها روی بیاورید، اما تبلیغات می‌تواند هزینه‌ی زیادی روی دست‌تان بگذارد.

در عین حال، بازاریابی در شبکه های اجتماعی کم‌هزینه است و فقط به صرف زمان نیاز دارد.

اگر می‌خواهید برای تبلیغات مقداری پول کنار بگذارید، بهتر است به‌جای تبلیغ در روزنامه‌ها، پول‌تان را در شبکه‌های اجتماعی خرج کنید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی​

افزایش فروش فست فود و رستوران بسته به نوع لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز بستگی دارد.

داشتن بهترین کیفیت در این تجهیزات باعث شده که غذایی با کیفیت تری داشته باشید.

دستگاهها و لیست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی نقش بسیار مهمی در پخت انواع پیتزاها دارند.

مثلا پخت با یک فر پیتزای معمولی و پخت با فر ریلی خیلی تفاوت دارند.

تعداد تولید پیتزا در یک فر ریلی با یک فر معمولی بسیار تفاوت دارد.

حتی کیفیت پخت فر پیتزا ریلی بسیار عالی تر از بقیه فر ها میباشند.

لیست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی​

 • تجهیزات پخت و پز
 • تجهیزات نظافتی
 • تجهیزات هود و تهویه
 • وسایل اولیه و انبارداری
 • تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

تجهیزات پخت و پز​

تجهیزات پخت و پز مهم ترین اصل در یک رستوران و آشپزخانه صنعتی میباشد که باید مورد توجه قرار گیرد.در ادامه به بررسی و معرفی انواع این تجهیزات میپردازیم:

 • انواع فر پیتزا ریلی
 • اجاق گاز های صنعتی
 • کباب پز ها
 • دمکن برنج
 • انواع دستگاههای گریل
 • انواع سرخکن
 • فر اغذیه
 • دستگاه کباب ترکی
در مقاله و پست بعدی به معرفی بقیه تجهیزات میپردازیم.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا