بهترین برنامه مولتی مدیا ساز کدام است ؟

amirb55

Member
سلام
میخواستم ببینم به نظر شما بهترین برنامه برای ساختن سی دی مالتی مدیا (مثلا مالتی مدیا که در آن یک شرکت محصولات خود را معرفی میکند) چه برنامه ای هست ؟!
میدونم با فلش میشه - یا مثلا با mmb اما میخوام ببینم به نظر بهترین و راحترین و با امکانات ترین کدام است ؟!
البته ممکنه برنامه های مختلفی باشه اما به هرحال اینجا با نظر دوستان میتونیم با برنامه های مختلفی آشنا بشویم

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من تعصب خاصی نسبت به Mmb دارم و اونو پیشنهاد می کنم...

تا بعد...!

amirb55

Member
کسی دیگری نظری نداره ؟!
اونوقت این دوستان که گفتن mmb میشه بفرمایند چرا ؟! یعنی چه محسناتی درش دیدید که میگید خوبه ؟!
مثلا چرا فلش محبوب شما نیست !؟

iran480

Member
من هم فکر می کنم کاملترین ، راحترین و قویترین برنامه در این زمینه Mmb هست.

pedramr

Active Member
.. یک از نکات جذاب Multi media builder اینه که تو می تونی یک سایت ساده HTML رو هم باهاش تبدیل به مولتی مدیا کنی و در واقع صرفه جویی در هزینه تولید هم هست. تازه این یکی از چند شئ جالب اونه ..

mohsensemsarpour

کاربر فعال
آقا منم موافقم با دوستان
اما از فلش هم غافل نشید همون جور که خود مولتی مدیا بیلدر ازش غافل نشده
موفق باشید

mohammadfard

کاربر فعال
باسلام
راستش ساده ترین رو میشه گفت mmb .
ولی به نظر من اگه بخوای حرفه ای کار کنی macromedia Director خفن ترین نرم افزار برای ساخت مالتی مدیاست.

SCREAM

New Member
بدون شگ AutoPlay Media Studio بهترین می باشد
اما مشکل اینه که تو ایران با این برنامه اصلا آشنایی ندارند!!
امکانات وصیع و خارقلاده اون آدمو جذب خودش می کنه
MMB برنامه خوبه اما در مقابل AutoPlay Media Studio به اسکریبت یاده بیشتر نیست !!!
من کارم برنامه نویسی به خصوص ساخت اتوران برای شرکتهای نرم افزاری و بازی هستش

من به خاطر احترام به حقوق شرکت سازنده این نرم افزار قوی نسخه اصلی اونو خریداری کردم
به شما هم توسیه میکنم که حتما این برنامه رو امتحان کنید
در نگاه اول سخته اما یاد که بگیرین واقعا لذت می برید

SCREAM

New Member
بستگی داره چه کاری بخواهید انجام بدید ....

شرط میبندم که حتی ظاهر این نرم افزار رو هم ندیدی شما دوست عزیز !!!

چون کاری نیست که نشه با Autoplay انجام داد

ضمنن منظور شما از چه کاری چیه ؟ !!!

ما میخوایم اتوران بسازیم نمی خوایم که حلیم بپزیم

ضمنن شما کاری رو بگو که من نتونم با این نرم افزار انجام بدم ؟
منتظرم

اگه مایل بودی من 100 تا کار میگم که نشه با MMB و نرم افزارای مشابه انجام داد

موفق باشید

iranmedia

Member
دوست عزیز با تمامی نظر ها مخالفم
دلیل:demon shildاز همه بهتره -حرفه ای تر-0 کامل تر- در ضمن ساخت ماکروسافت هست نه شرکت ها درپیت
مراتب نرم افزار ها:
نفر اول demon shild
نفر دومmmb
نفر سومauto play
نفر چهارم director
نفر پنجم و ششم و... برنامه های در پیت
شاید mmb خوب باشه (من یکی از طرفدار های پرو پا قرصش هستم)اما نمی شه گفت عالی هست

arinolan

Member
برای من جالبه کهutility هائی مثله demon shild و یا autoplay که دوستمون فکر میکنن فقط خودشون تا حالا دیدن با نرم افزاری مثله director مقایسه میشن ... !!!

عقل سلیم حکم میکنه که بر اساسه نیازمون و قابلیتها و کاربری هر نرم افزار ... تصمیم بگیریم که از کدوم و کجا استفاده کنیم

برای مثال صرفا اگه بخواهیم یه cd رو که روش یه فایل exe و یه icon هست رو autorun کنیم ...لازم نیست از هیچ کمک ابزار یا نرم افزاری استفاده کنیم ....

دو خط زیر رو تو یه فایل به اسم autorun.inf ذخیره میکنیم ..... همین :

[autorun]
open=filename.exe
icon=icon.ico

صدها نرم افزار هست که این کار رو انجام میدن .. انواع اقسام منوها و غیره اضافه میکنن ... همشونم خوبن اما به جاشون ... و موقعی که بهشون نیاز داریم ....

director یه IDE برای پیاده سازی نرم افزارهای چند رسانه با قابلیت جابجائی بالاست ... زبان مخصوص خودش یعنی lingo رو داره و
خروجی قابل انتقال و جابجائی میده shockwave .....

من اگه تو یه کار مالتی مدیا نیاز به محیط سه بعدی اینتراکتیو داشته باشم ... صرفا باید از director استفاده کنم ...
کسی میتونه ادعا کنه با mmb یا auto play میتونه یه فضای سه بعدی بسازه که بشه توش حرکت کرد و در جاهای مختلفش فایلهای صوتی و تصویری خاصی رو دید ... اونم بر اساسه درخواست کاربر ... !!! ؟؟؟

به هرحال تمام این نرم افزارها قابلیتهائی دارند که اونها رو برای انجام کار یا کارهای خاصی مناسب میکنه ... بعضیهاشون هم خیلی تخصصین و بدرد کاربرای مقطعی نمیخورن .... مثلا اگه شما بخواین یه بنر کوچیک برای وبسایتتون بسازین صرف نمیکنه برین فلش و اکشن اسکریپت یاد بگیرین .... کلی نرم افزار کمکی هست که خیلی راحت تر این کار رو انجام میدن ... اما هیچوقت با نرم افزار اصلی قابل مقایسه نیستند ....

موفق باشید

iranmedia

Member
دوست عزیز با نظر شما کاملا مخالفم
دلیل:اولا من بر اساسکشک که نگفتم برنامه ها خوبه بر اساس آخرین جشنوارهی نرم افزار های چند سرانه ای گفتم
دوما با این حرفتان نشان دادید که با هییچ کدوم از برنامه های مولتی مدیا کارنکرده اید چون طرفدار های نرم افزار ها به شکل زیر هستند:(به ترتیب ننوشتم)
1-mmb99000
2-demon shild155000
3-79000director
4-auto play3800
در ضمن من اشتباه کردم دایرکتور سوم هست نه چهارم(بر عکس نوشتم)
ببخشید خلاصه

arinolan

Member
ببخشید شما مخالف چی هستید ؟؟؟

مخالف اینکه بر اساسه نیاز باید برنامه رو انتخاب کرد ؟؟؟!!!! -- لطف بخونید بعد اظهار فضل بفرمائید --

در ضمن من صرفا جهت کمک به دوستمون که این مبحث رو ایجاد کردند اون مطالب رو نوشتم ... نه در جواب پست شما .

موفق باشید

sa_elegance

New Member
دوست عزیزمون میگه که auto play media studio بهترینه ولی از قابلیتهای mmb غافله من به شخصه با autoplay m s کار کرده ام به جرات میگم که برنامه قوی و خوبی است اما باید بگم فقط قبلیتهای برنامه نویسی آن زیاد می باشد اما در بخش گرافیک و صوت در مقابل mmb کم می آورد و نیز mmb تمامی قبلیتهای برنامه نویسی مالتی مدیا و ویژوال را در قابلیت استفاده از plugin جمع کرده یعنی شما می توانید هر برنامه ای که نیاز دارید سورس آنرا تهیه کرده و یا خود آنرا بنویسید و به plugin تبدیل کنید و یا از plugin های امده استفاده کنید و برنامه ای کاملا حرفهای و گرافیکی محض ایجاد نمایید میگی نه امتحان کن ....

iranmedia

Member
با عرض پوزش من هم فقط برای اینکه شما را با اطلاعات اصلی با خبر کنم این رو گفتم(به دل نگیر)
ودر جواب بهsa_elegance:
دوست عزیز من نگفتم اتو پلی عالی هست فقط آماره جشنواره و طرفدار ها را اعلام کردم در ضمن اگر پست های بنده را در ان تاپیک خوانده باشید می فهمید که نوشتم(من طرفدار پروپاقرص mmbهستم)دقیقا هیمن جمله
پس درضمن من گفتم deamonhildعالی هست نه autoplay
ممنون
و موفق باشید
با احترام

جدیدترین ارسال ها

بالا