بهترين ترانزيشنهاي DM TOOLS

mmx110

New Member
فايل دموي مجموعه اي از بهترين و زيباترين ترانزيشن ها براي برنامه هاي Director و Authorware رو كه ساخت يك شركت ايتاليايي هستش در سايت قرار دادم. براي پيدا كردن نسخه قفل شكسته مجموعه DM tools حدود سه ماه اينترنت رو زير و رو كردم تا بالاخره در يه سايت چيني به هدفم رسيدم...
با ديدن فايل آموزشي متوجه خواهيد شد كه بدون هيچ برنامه نويسي اضافي خواهيد تونست جلوه هاي ترانزيشن خيره كننده اي رو به صفحات برنامه هاي Director و Authorware خودتون اضافه كنيد...
* فايل نمايشي مجموعه:
dmexample.zip
* فايلهاي قفل شكسته اصلي:
DMPACK1.Zip
DMPACK2.Zip
DMFADE.Zip
DMSTARS.Zip
DMWAVES.Zip
dmxtremepack.zip

behsa

Member
با سلام خدمت شما
دوست عزيز اگر امكانش هست يه مقداري در مورد ترانزيشن ها توضيح بديد بگوپيد چه هستند و چگونه بايد از آنها در دايركتور استفاده كرد. اگر اشتباه نكنم يك چيزي مثل پلاگينهاي فتوشاپ هستش؟

behsa

Member
اقا شاهرخ شما دانلويدشون كرديد؟
من همرو داينلود كردم فيلمشو كه ديدم بعضي از گزينه ها خطا ميگرفت. مابقي رو هم نمي دونستم چطور توي دايركتور نصب كنم.

shahrokh_xp

Active Member
من نسخه نمايشي رو download كردم و ديدم و الآن هم كه شما داري مي گي مشكل داره بقيه اش را download مي كنم ببينم مشكلش چيه :wink:
behsa1110 گفت:
اقا شاهرخ شما دانلويدشون كرديد؟
من همرو داينلود كردم فيلمشو كه ديدم بعضي از گزينه ها خطا ميگرفت. مابقي رو هم نمي دونستم چطور توي دايركتور نصب كنم.

mmx110

New Member
درباره DM TOOLS!

سلام به همه دوستان ...
آقا در مورد Shareware بودن اين نسخه از ترانزيشتنها حق با آفتابگردان عزيز است اما حدو د90 درصد از فايلهاي اصلي در Authorware بدون هيچ مشكلي عمل كرده و كمپايل ميشن چون براي اين كار هك شده اند.... اما در دايركتور رو نمي دونم درست كار مي كنند يا نه...
به هر حال از دوستان عزيز تقاضا مي كنم اگر مي تونند در اينترنت مخصوصا با استفاده از Google به دنبال نسخه هاي هك شده اين نرم افزار بگردند و اگه پيدا كردند اونرو در اختيار بقيه قرار بدن!
نسخه اي رو كه من پيدا كرده بودم ويرايش 3/1 هستش ولي آخرين ورژن اون الان 7/1 است.
ما هم منتظريم.... :roll:

shaghaghi

Member
سلام
ببخشيد سوال مي كنم ها ولي من هيچي از اين برنامه ها سر در نميارم ولي كارهاي ويرايشي فيلم و عكس را خيلي دوست دارم مثلا دوست دارم از عكسهاي خوانوادگي يك مجموعه اي همراه با موزيك درست كنم لطفا اگر مي شه راهنمايي كنين و Authorware را هم بگين چه نرم افزاريه؟

mmx110

New Member
توضيح!

با سلام به همه دوستان!
ببينيد! برنامه هايي همچون دايركتور و اوتوروير اساسا براي ساختن كليپ يا ميكس و مونتاژ نيستنتد... بلكله محيطهاي توسعه پروژه هاي مالتي مديا هستند كه علاوه بر محتواي نرم افزاري به ظاهر اونها هم خيلي اهميت قاپل مي شن...
مطالب تكميلي رو هم در انجمن دايركتور و هم در انجمن اوتوروير مي تونيد پيدا كنيد...
همچنين يه معرفي كامل از اوتوروير هم در انجمن اون وجود داره!

جدیدترین ارسال ها

بالا