[phpNuke] بلوك ارسال SMS (مجاني)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

scarface

New Member
سلام
يه بلوك براي phpnuke درست كردم كه باهاش مي تونيد مجاني به موبايل يه نفر پيغام كوتاه (SMS) بفرستين.
اين بلوك از طريق شبكه پارس آنلاين پيغام SMS رو مي فرسته و فعلا كار مي كنه.
اينجا مي تونيد تستش كنيد.
هر كس هم سورسشو مي خواد تو همين سايت پيغام بذاره تا براش بفرسم.
www.razeservat.com
www.aryanpars.com
8O

mehrdad55

Member
scarface گفت:
سلام
يه بلوك براي phpnuke درست كردم كه باهاش مي تونيد مجاني به موبايل يه نفر پيغام كوتاه (SMS) بفرستين.
www.razeservat.com
www.aryanpars.com
8O
ايميل من [email protected] است.
لطفا :wink:

saman_sweden

Active Member
scarface گفت:
سلام
www.razeservat.com
www.aryanpars.com
8O
سلام
ايميل من [email protected] است.
ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا اگر ميتوني بفرست برام كه بذارم تو سايت تا همه ازش استفاده كنند.

مجيد

ealy

Member
سلام دوست عزيز
اين برنامه يه مشكلي داره وقتي تعداد كاراكتر ها زياد ميشه پيغام اصلا نميرسه.هم خودم و هم چند تا از دوستان چندين بار امتحان كرديم وقتي تعداد كاراكتر ها از حدود90تا بيشتر ميشه اصلا به مقصد نميرسه.نمي دونم مشكل از مخابرات يا از برنامه.خودتون يه تستي بكنيد. :wink:

saman_sweden

Active Member
scarface گفت:
8O
ما كه هنوز نديديم 24 ساعت از پيغام رد شده

آقا ما را سر کار گذاشتی بگو

لطفا کدش را بدار تو این سایت اونایی که میخواهند بر دارند برا شما هم دردسرش كم كه يكي يكي بفرستي به آدرس ايميلشون

saman_sweden

Active Member
scarface گفت:
سلام
www.razeservat.com
www.aryanpars.com
8O
امان از دست مردم بد قول

این دوست عزیزمان انگار این کد SMSش از دماغ فیل افتاده به هیچکس نمیده قول دروغی به مردم میدهد ،رفیق اون کد SMS را بذار تو کمد تا خاک نگیره

بفرمایید دوستان باز سامان از سوئد هست که بداد شما میرسه من این کد SMS را از اینترنت پیدا کردهام با کمی تغییرات میشه تو ایران هم استفاده کرد

<?
$user = "demo";
$key = "SMSEVERYWHERE.COM-nNXb";
$phone = "9998881111";
$subject = "Test message";
$message = "Hello world!";
$priority = "URGENT";
$data = "xmlsms=";
$data .= "<smseverywhere>
<auth>
<user>$user</user>
&lt;key>$key&lt;/key>
&lt;/auth>
&lt;message>
&lt;recipients>
&lt;phone>$phone&lt;/phone>
&lt;/recipients>
&lt;subject>$subject&lt;/subject>
&lt;msgbody>$message&lt;/msgbody>
&lt;priority>$priority&lt;/priority>
&lt;/message>
&lt;/smseverywhere>
";
$data = eregi_replace ("&amp;","%26",$data);
$length = strlen($data);
$server = "api.smseverywhere.com";
$port = 80;
$fp = fsockopen($server, $port, &amp;$errno, &amp;$errdesc );
if (!$fp ) die ("Couldn’t connect:\t$errno\t$errdesc\n");
fputs( $fp, "POST /http/xml/ HTTP/1.0\r\n");
fputs( $fp, "Host: $server:$port\r\n");
fputs( $fp, "Content-Type: application/x-www-form-urlencoded\r\n");
fputs( $fp, "Content-Length: $length\r\n\r\n");
fputs( $fp, $data);
while (!feof($fp)) $reply .= fgets( $fp, 1024 );
fclose($fp);
if (eregi("SMS:Sent",$reply)) echo "Message has been sent";
else echo "Error" . eregi_replace ("SMS", ": ", $reply);
?>

scarface

New Member
بگيريدش

بشكنه اين دست كه نمك نداره.
بابا من داشتم اشكالاتشو برطرف مي كردم.
باشه من همين ورژن فعلي رو گذاشتم تو سايت خودم. از اين پايين دان لود كنيد.
http://www.razeservat.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=1
لازم هم نيست عضو شين.
از همگي به خاطر دير جواب دادن معذرت مي خوام.
در ضمن آقاي saman_sweden اين كدت به درت عمت مي خوره. تو ايران كار نمي كنه. ببخشيدا!! خواستم به سبك خودت جوابتو بدم.
واي شنبه دو تا امتحان دارم. 8O

saman_sweden

Active Member
Re: بگيريدش

scarface گفت:
لازم هم نيست عضو شين.
در ضمن آقاي saman_sweden اين كدت به درت عمت مي خوره. تو ايران كار نمي كنه. ببخشيدا!! خواستم به سبك خودت جوابتو بدم.

آی کلک میخواستی دکان باز کنی و با این کارت یک سری را به خودت عضو کنی و حالا که دیدی ما کد هر برنامه ای را بخواهیم رو میکنیم و خواستی که دودستی بزنی که نشد و کد و رو کردی اون کد من هیچ اشکالی نداره و باید بسته به کشوری یک مفدار تغییر داد و اگر واقعا برنامه نویس بودی میتونستی با اون کد کار کنی

تو کار ت برنامه ریزی نداری کسی که امتحان داره هیچموقع روزهای نزدیک امتحان بازی نمیکنه حالا بو بشین درست را بخون تا به یاری خداوند یکتا قبول بشی ما هم از ته دل برات دعا میکنیم امیدوارم از امتحاناتت قبول شوبد

با آرزوی موفقییتان سامان

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام scarface عزيز

آقا ممنونم بابت اين سورست..

آقا سامان از شما هم ممنونم

مجيد

scarface

New Member
Re: بگيريدش

saman_sweden گفت:
scarface گفت:
لازم هم نيست عضو شين.

آی کلک میخواستی دکان باز کنی و با این کارت یک سری را به خودت عضو کنی و حالا که دیدی ما کد هر برنامه ای را بخواهیم رو میکنیم و خواستی که دودستی بزنی که نشد و کد و رو کردی اون کد من هیچ اشکالی نداره و باید بسته به کشوری یک مفدار تغییر داد و اگر واقعا برنامه نویس بودی میتونستی با اون کد کار کنی

تو کار ت برنامه ریزی نداری کسی که امتحان داره هیچموقع روزهای نزدیک امتحان بازی نمیکنه حالا بو بشین درست را بخون تا به یاری خداوند یکتا قبول بشی ما هم از ته دل برات دعا میکنیم امیدوارم از امتحاناتت قبول شوبد

با آرزوی موفقییتان سامان

دستت درد نكنه آقا سامان. با اين حرفات نمي گي ملت در مورد ما چي فكر مي كنن؟
ولي جدا از اين حرفا سرم شلوغ بود. تازه مگه چقدر طول كشيد. من كه مثل شما دم به ساعت تو اين فرم ها نمي چرخم. اين پيامها رو هم يكي از دوستام پيشنهاد كرد كه اينجا بزنم.
ديگه هم اينجا پشت سر ما چرت و پرت نگو. خوشم نمي ياد.

اه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا ما اين كد رو براي غير Php Nuke بواهيم بايد چي كار كنيم!!!!!!!!!!!!؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahrokh_xp

Active Member
آقا اين كد رو تو يه html بنويسيد مشكلتون حل ميشه :
کد:
&lt;html>
&lt;head>
&lt;/head>
&lt;style type=text/css>
 &lt;!-- .errtext { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-weight: bold; color: #fe8401; border: thin #112976 dotted; letter-spacing: 4px; text-indent: 8px} .formtext { font-family: verdana; font-size: 12px; font-style: normal; font-weight: bold; color: 2f76b8; background-color: #FFFFFF; } -->
&lt;/style>
&lt;style type=text/css>
 &lt;!-- .formfields { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; color: #666666; background-color: #FFFFFF; border: 1px solid #8A8A8A; } .remain { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-style: italic; color: #fe8401; } .bottons { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-weight: bold; color: #FFFFFF; background-color: #2f76b8; border-top: thin double #5F9DD6; border-right: thin double #104d94; border-bottom: thin double #104d94; border-left: thin double #5F9DD6; } -->
&lt;/style>
&lt;script language="JavaScript" type="text/JavaScript">&lt;!--var MaxChars = 94;function checkform(){	var message = "";	if(document.all.phonenumber.value.length &lt; 7 || isNaN(document.all.phonenumber.value)){		message += "Invalid phone number (must be exactly 7 digits)\n";	}	if(document.all.msg.value.length == 0){		message += "Please write a message\n";	}	if(message.length>0){		alert(message);		return false;	} else {		return true;	}}function keypressed(){	if(event.keyCode&lt;32 || event.keyCode>125 || (document.all.from.value.length + document.all.msg.value.length)>MaxChars){		event.returnValue=false;	}}function updatecounter(){	document.all.rchars.innerText = MaxChars - (document.all.from.value.length + document.all.msg.value.length);}function numkeypresed(){	if(event.keyCode&lt;48 || event.keyCode>57 || (document.all.from.value.length + document.all.msg.value.length)>MaxChars){		event.returnValue=false;	}}//-->&lt;/script>&lt;body>
&lt;TABLE width=100% align=center>
&lt;TBODY>
&lt;TR>
&lt;TD class=formtext>
 &lt;FORM id=SMSMsg name=SMSMsg onsubmit="return checkform();" action=http://mail.parsonline.net/sms/sms.php method=post>
&lt;TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width=482 border=0>
&lt;TBODY>
&lt;TR>
&lt;TD class=formtext vAlign=center align=right width=100>To:&lt;/TD>
&lt;TD class=formtext width=368>&lt;SELECT class=formfields id=code name=prefix>
 &lt;OPTION selected>911&lt;/OPTION> &lt;OPTION>913&lt;/OPTION> &lt;OPTION>914 (Kish)&lt;/OPTION>&lt;/SELECT> &amp;nbsp; &lt;INPUT class=formfields onkeypress=numkeypresed() id=phonenumber maxLength=7 name=phonenumber>&lt;/TD>&lt;/TR>
&lt;TR>
&lt;TD class=formtext vAlign=center align=right width=100>Your Name:&lt;/TD>
 &lt;TD class=formtext width=368>&lt;INPUT class=formfields onkeypress=keypressed() id=from onkeyup=updatecounter() maxLength=32 size=39 name=from>&lt;/TD>&lt;/TR>
&lt;TR>
&lt;TD class=formtext vAlign=center align=right width=100>&amp;nbsp;&lt;/TD>
&lt;TD class=formtext width=368>
 &lt;DIV class=remain align=left>Characters remaining: &lt;SPAN id=rchars>94&lt;/SPAN>&lt;/DIV>&lt;/TD>&lt;/TR>
&lt;TR>
&lt;TD class=formtext vAlign=center align=right width=100>Message:&lt;/TD>
&lt;TD class=formtext width=368>&lt;TEXTAREA class=formfields onkeypress=keypressed() id=message onkeyup=updatecounter() name=msg rows=5 cols=50 onchange="javascript:while(''+this.value.charAt(0)==' ')this.value=this.value.substring(1,this.value.length);">&lt;/TEXTAREA>&lt;/TD>&lt;/TR>
&lt;TR>
&lt;TD class=formtext vAlign=center align=right width=100>&amp;nbsp;&lt;/TD>
&lt;TD class=formtext width=368>&lt;INPUT class=bottons id=send type=submit value=Send name=send> &amp;nbsp; &lt;INPUT class=bottons id=reset onclick="document.all.rchars.innerText = MaxChars" type=reset value=Clear name=reset>&lt;/TD>&lt;/TR>&lt;/TBODY>&lt;/TABLE>&lt;/FORM>&lt;/TD>&lt;/TR>&lt;/TBODY>&lt;/TABLE>
اگه بازم مشكلي بود به [email protected] ايميل بزنيد. :wink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا