بزرگترین بانک نقوش تزیینی در خاورمیانه به صورت وكتور

بزرگترین بانک نقوش تزیینی در خاورمیانه

تاریخ بارگزاری تیر ماه 1385 هجری شمسی
قابلیت عضویت برای افتتاح تا 840 نفر برای دو سال
و بعد از یک سال پذیرش عضویت جدید برای یک سال
گروه pc graph طی مدت چهار سال متوالی گردآوری تصاوير زير را نموده است

1- نقوش تزیینی
( طرح هایی برای گچ بری , نجاری , میناکاری , فرش , قالی , ختایی , تزیینات داخلی , معماری داخلی , سفال , طرح ها و نقوشی برای پارچه و البسه ... )
تصاویر به بصورت کلیپ آرت قابل ویرایش و برداری ( وکتور )

2- موتیفها و سمبلهایی از نشانه ها
( خدایان اقوام مختلف و بین المللی نشانهای جادوگری , موجودات تخیلی
نشاهای مدالی , نشانهای گرد , کیمیاگری , موتیفهای فصل ها , نمونه هایی از حجمهای ساده و پیچیده )

3- معماری جدید
( نمونه هایی از قابهای پنجره , نمونه هایی از سر در های تهران قدیم و ایران

4- شهرسازی, شهرسازی اسلامی و زیبا سازی , زیباسازی اسلامی ( نقش هایی و طرح هایی برای کاشی کاری خیابانها تزیین میادین و ساخت پیاده رو های اسلامی و ایرانی معماری مساجد , و نمونه هایی از کاشی کاری , معقلی ,معرق , خط بنائی , فیتیله ای , کاشی لت )

5- خط , فرم در خط
( شامل خط ثلث , تحریر , چلیپا , دیوانی , معلی , نستعلیق , خط کوفی , دستنوشته های علی (ع) ,) + ( خطوط چند وجهی , خطوط قرینه , خطوط محرابی , خطوط پیوسته , خط در نقش یا نقوش , خط در اشکال , نسخ دیرین , خط در اهتزاز, خطوط خورشیدی , خشتی , خطوط گرد و بیضی , خط به صورت شمسه و...)

6- اسلیمی , تذهیب , تشعیر , مینیاتور
( دهن اژدری , اسلیمی مار و ابر , پرچمک , تاج و سر لوح , شمسه , طرح واگیره , طرح های اسلیمی , کادرها , کاسبرگها , کتیبه , گل های ختایی , گره و برگ , لچک , لوتوس , نشان اسلیمی , اسلیمی هیکلی , اژدهایی , ترنج , سر ترنج , حاشیه , شرفه , کتیبه , لچک و گوشه ) +( گلهای شاه عباسی , موتیفهای سنتی , بافتها و تایلهایی از گل )

7- نشانهای ایران قبل از تاریخ و ایران بعد از هخامنشیان و معاصر
( شامل نقوش بر روی سفالها و قصرها و اماکن تاریخی , تاج شاهان ایران , جامهای ایران باستان موتیفهای تاریخ ایران , نقوش تخت جمشید , حیوانات افسانه ای ایران , نقوش دوره های مختلف تاریخی ایران و جهان , )

8- پوششهای ایرانیان در طول تاریخ البسه ایرانیان در زمانهای مختلف تاریخی
همچنین این گروه موسس اولین خانه هنرمندان به صورت کاملا فرهنگی و با اینترفیسی قابل بازدید در ایران خواهد بود
ضمنا طبقه بندی لینکستان این سایت برتر از طبقه بندی کتابخانه ها و کاملا تحقیق و پژوهش شده می باشد
برای درخواستها , نظرات با ما تماس بگرید
[email protected]
پدرام قدرتی

آخرین ویرایش:
SH_ZAHRA گفت:
همینی که بالایی گفت ؟ادرس نداره
سلام آدرسش همين www.pcgraph.ir هست
و من توليد كنندش هستم
شامل 8000 قطعه نقوش وكتور كه به صورت بيتمپ بر روي سايت قرار گرفته كه تا اواخر فروردين ماه نسخه اوليه اش كه در آسيا تكه بار گزاري ميشه بنده 4 سال عمر خودمو صرف گردآوريشون كردم بدون هيچ كمك از ارگانهاي دولتي كه همه آنها تقريبا در جريان بودن طبقه بنديش هم كار خودم البته ضعيف ولي تا به حال كسي نتونسته اينكار رو تو اين حجم توي اينترنت و راينه انجام بده
متشكرم كه وقت صرف كردي و اين متن را خواندي

ToFaN

Well-Known Member
www.pcgraph.ir گفت:
سلام آدرسش همين www.pcgraph.ir هست
و من توليد كنندش هستم
شامل 8000 قطعه نقوش وكتور كه به صورت بيتمپ بر روي سايت قرار گرفته كه تا اواخر فروردين ماه نسخه اوليه اش كه در آسيا تكه بار گزاري ميشه بنده 4 سال عمر خودمو صرف گردآوريشون كردم بدون هيچ كمك از ارگانهاي دولتي كه همه آنها تقريبا در جريان بودن طبقه بنديش هم كار خودم البته ضعيف ولي تا به حال كسي نتونسته اينكار رو تو اين حجم توي اينترنت و راينه انجام بده
متشكرم كه وقت صرف كردي و اين متن را خواندي
حاجی توجه کردی سایتت هم بالا نماد اصلا؟
:)

اگر مطلب بالا را خوانده باشيد اين سايت اواسط فروردين سال جاري آپلود خواهد شد ؟!

SH_ZAHRA

Member
اوکی
ایشالله ...زودتر راه بیافته بریم ببینیم چه خبره

بطف کرید جواب منو دادید

روز عالی خوش

اگه بشه فردا من والپيپراي pcgraph رو ميزارم تو تاپيكي كه صادق خان فرمودن
در ضمن عكسي كه من به عنوان نشون انتخاب كردم يكي از اون تصوير هاست
تو اين 3&4 روزه هم يه فرم ثبت نام خواهم گذاشت البته سر قيمتش هم هيچ تصميمي نگرفتم شايد هم رايگان باشه چون فايلا رو نميزارم فقط نسخه نمايشي رو ميزارم كه خودش 8000 تا نقش هست كه خودش هم جنبه آموزشي و ملي داره ..
آخ آخ دست رو دلم .... كه سر حمايت كردن همه جا رفتم
فرهنگستان هنر
انجمن خوشنويسان
ميراث فرهنگي
ووو

هيچكي نفهميد يا نخواست بفهمه

منم تنهايي دارم اين سايت ملي رو راه ميندازم بدون هيچ كمكي

ToFaN

Well-Known Member
www.pcgraph.ir گفت:
تو اين 3&4 روزه هم يه فرم ثبت نام خواهم گذاشت البته سر قيمتش هم هيچ تصميمي نگرفتم شايد هم رايگان باشه چون فايلا رو نميزارم فقط نسخه نمايشي رو ميزارم كه خودش 8000 تا نقش هست كه خودش هم جنبه آموزشي و ملي داره ..
فرهنگستان هنر
انجمن خوشنويسان
ميراث فرهنگي
ووو

دوست عزیز من به شما یه پیشنهاد میکنم
شما این سایت رو راه بنداز بعد تبلیغات کن مطمئنا نتیجه ای بهتری میگیری
:)

HamidrezaK

Member
ببین عزیز این یه چیز خیلی تخصصیه و معلومه که خیلیها ارزش این کار شما رو نمیفهمند ...فکر کنم اگه شما بجای این جاهایی که گفتی به یک شرکت معتبر نرم افزاری مثلا سینا میرفتی نتیجه میگرفتی و حالا هم دیر نشده ( آخه انجمن خوشنویسان چه میدونه فایل وکتور یعنی چه هر چند که خودم هم یکی از اعضاش هستم ولی تقصیر رو به گردن این بدبختا نیانداز که خودشون دنبال یکی هستن که ازشون حمایت کنه ) ..

آقای مرادی عزیز سایت شما رو دیدم
بسیار جالب بود از پس فردا فرم موقت ثبت نام پر میشه و بر حسب نیاز در اردیبهشت اعضا انتخاب میشن میتونین ثبت نام کنین
ممنون

آقایی که بالای صفحه هستی از فرهنگستانها تا شرکتهای خصوصی وزارت خانه ها هیچ خبری از حمایت نیست بلکه سیستم ضد حمایت و نابودی اطلاعات مفید رو دارن
جالبه که بدونی حدود 12 میلیارد تومان کتاب آماده پخش الان تو چاپخونه وزارت ارشاد داره خاک میخوره که بازار آمادگیشو نداره بعد به ما بگن مطالعه ندارن سرانشون 10 دقیقه است نمیگن کتابای خوب نمیدن بهشون...

mahdi pour

Member
جناب آقاي قدرتي سلام
ايده خوبي بكار برده ايد. سوالي داشتم آنم اينست كه من دو عدد سي دي بنام نقش و نگار دارم كه تقريبا تمام سمپلهاي ارائه شده شما در سايت را داره و پسوند تمامي اينها ( مخصوص كارل) ميباشد چون توسط ابزار traceساخته شده اند . آيا شما از اين سمپلها استفاده كرده ايد يا اينكه سيدي نيز كار شما ميباشد . اين سي دي در حدود 3500 طرح داره . البته يكي از شماره هاي آن بود و قيمتي در حدود 200000 ريال نيز داشت ( البته 4 سيدي كه دو تاي آن برنامه كارل 11 و 12 بود ) ممنون ميشم مارا هم قبول كنيد . من ثبت نام كردم با آدرس ايميل
[email protected]

با سلام به همه مشتاقان
بله اولین بانک نقوش تزیینی ایرانی نقش و نگار تولید بنده بوده که از ابتدا قرار نبوده به این صورت
صورت بازاری وارد بازار بشه اما حالا شده من 7 ورژن از این سی دی تولید کردم
و 3 تای اون رو فروختم ولی حالا این تولیدات را در pcgraph.irقرار بدم تا همیشه بتونم به اون اضافه کنم
و اطلاعات تخصصی اش هم که کلا همه این کار برای اولین بار است را در این سایت قرار بدم
قرار بود در اردیبهشت آغاز بشه اما چون برنامه نویس مناسب که با بنده شریک بشه پیدا نکردم این کار تا
تیر ماه به تعویق افتاده
ضمنا این کتابخانه خصوصیه و فقط اونایی که ثبت نام کردن و تحت شرایط خاص پذیرفته میشن.
از اینکه ثبت نام کردین متشکرم
شما میتونین پایین صفحه www.pcgraph.ir مطالب محتوایی این سایت رو ببینید

a_mehr

Member
فرهنگستان هنر
انجمن خوشنويسان
ميراث فرهنگي
ووو

به فرهنگسرای نیاوران هم یه سری بزن مدیر خیلی فهیم و فعالی داره جدیدا اومده و خیلی آدم فهمیده ایه

usapk

New Member
خیلی فوری!

اگر مطلب بالا را خوانده باشيد اين سايت اواسط فروردين سال جاري آپلود خواهد شد ؟!

دوست خوبم
سلام
آیا 8000 طرحهائی که زحمت کشیده اید بر روی لوح فشرده هم برای فروش دارید؟
لطفا خیلی فوری جواب بدین، ممنون میشم
[email protected]

gartal25xx

Well-Known Member
دوست عزیز من می تونم در تکمیل مجموعه شما کمک کنم. من کاملترین مجموعه بسم الله بصورت وکتور (حدود چهارصد تا) را طراحی کرده ام. در ضمن فونت خط معلی را هم طراحی کرده ام بطوریکه براحتی هر کلمه ای را می توان با خط زیبای معلی نوشت. چند نمونه از طرحهای خودم رادر فایل پیوست برات می ذارم.

پیوست ها

• Besm.rar
    237.4 کیلوبایت · بازدیدها: 200

razraz

New Member
دوستان عزيز اگرهر طرح وكتور ياسيدي داريدمخصوصا فونت معلي را لطفابراي ديگردوستان هم درسايت قراردهيد
پولي يا صلواتي درخدمت هستيم
ضمنا من 1سال قبل درسايت بانك نقوش ثبت نام كرده بودم آيا براي من هم سعادتي نصيب ميشود

جدیدترین ارسال ها

بالا