برنامه اي براي فكس كردن از طريق مودم adsl هست ؟؟؟

pesi

New Member
سلام دوستان
من دنبال يه برنامه هستم براي فكس
البته با مودم adsl
ميخواستم ببينم اصلا برنامه اي هست كه مودم adsl رو ساپورت كنه براي فكس اصلا مودم adsl فكس هم ميشه باهاش بكنن يا نه ؟؟

ممنون ميشم در اين باره اهل فن توضيحاتي بدن
اكه ميشه برنامش رو هم بزارين متشكرم

كاربري درگير كار :wink:

pesi

New Member
دستتئن درد نكنه كه جواب دادين ممنون

باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا يكي جوابمو بده :lol:

freevpn

Member
سلام دوست عزیز
اصولا مودم adsl چنین قابلیتی رو نداره، برای اینکه اصلا در فرکانس کاری تلفن و فکس کار نمیکنه.
بخاطر همین شما نمیتونید باهاش شماره گیری کنید یا فکس بفرستید.
درسته که اسمش modem هست، اما این قابلیت رو نداره و شما به یک Fax modem جهت اینکار احتیاج دارید که یه عالمه برنامه براش هست.:)

king-2008

Member
نقل قول

از طریق DialUp که شنیدم نرم افزارهایی هست که میشه چنین کاری کرد. آیا از طریق اینترنت پرسرعت (ADSL) که نوع مودم هاش فرق می کنه هم چنین قابلیتی هست؟

پاسخ شما رو از موسسه ایران ستاپ می دهم:

تا اینجا که من مطالعه کردم همه دوستان در جهت Dial Up صحبت کردند در حالیکه پرسش شما ADSL یا همان اینترنت پرسرعت است.

دوست عزیز. پیش خود یک لحظه فکر کنید. اگر شما با ADSL که همیشه با آن آنلاین هستید قرار باشد به دستگاه فکس من فکس بفرستید اگر قصد مزاحمت داشته باشد با ارسال فکس های سیاه می توانید جوهر فکس من را تمام کنید. به همین دلیل دولت امریکا این قضیه را ممنوع کرده است و برای سازندگان چنین نرم افزاری در سراسر دنیا حکم قضایی در نظر گرفته است. همچنین نیاز به تکنولوژی خاصی دارد.

تنها بین دولت امریکا و کانادا توافق نامه ای نوشته شده است که یک سایت به نام eFax راه اندازی شود و شرکت ها و کمپانی های بزرگ و با اعتبار و شناخته شده (برای مثال Ford ، CocaCola ، Nike ، Canon و امثال این مارک ها) از طریق اعلام سوابق خود و سپس تأیید این دو کشور بتوانند از سرویس این سایت استفاده کنند. ضمناً کوچکترین مزاحمتی از طریق این سرویس ، مجرم را متحمل پرداخت جریمه سنگین و لغو عضویت در این سایت می کند.

بنابراین نه اینکه نشود با ADSL فکس فرستاد اما به دلیل مسائل امنیتی است که فعلاً تدابیری برای همگانی کردن این تکنولوژی اندیشه نشده است.

برای DialUp چون سرعت ارسال فکس زیاد نیست و همچنین نیاز به مودم DialUp ، خط تلفن و هزینه اینترنت و تلفن است بنابراین مزاحمت های اینچنینی کمتر صورت می گیرد اما باز هم دیده شده است که چنین کارهایی می کنند.

برای Dial Up که دوستان اشاره کردند نرم افزارها متعددی وجود داد که حرفه ای ترین آن محصول کمپانی Symantec است با نام WinFax Pro 10.04.

امیدوارم توضیحات مفید واقع شود.

Iran Setup [dot]com

ΜOHSEN

Member
منم یه مدت کلی دنبالش گشتم ولی با ADSL نمیشه ، میتونید از سایت زیر استفاده کنید :

جدیدترین ارسال ها

بالا