بدو بيا تو كه ميخوام يه سايت با پسوند tk داشته باشم.

mosi-online

Member
سلام بچه ها حالتون خوبه؟ من يه چيزي ميخوام ياد بگيرم ازتون كه ياد بگيرم دعاتون ميكنم :wink:
ميگما من يه سايت ميخواستم كه پسوندشtk باشه و فكر ميكنم هم مجاني باشه و از اين سايتwww.dot.tk بشه درست كرد ولي من كه اينگليسيم توپ نيست و اگه از اين سايت ميشه درست كرد بگيد كجاها برم و چيكارا كنم ممنونتون ميشم... :( :( :(
:?: :?:
فداي شما

iman_ebru

Active Member
در صفحه اول www.dot.tk يه فليدي هست كه براي نوشتن و تست كردن دومين شما هست ( آخرين بار كه من رفتم تقريبا وسط صفحه سمت چپ بود ) بعد بايد مشخصات سايتت رو در 5 گزينش و 5صفحه ادامه بدي

تذكر : جددا اين سايت ايميل هاي hotmail رو قبول نميكنه و اگر به اون ايميل هات ميل رو بديد ارور ميده
اگر اشكال خاصي هم در وسطهاي ثبت دومين داشتي بگو تا كامل توضيح بدم

(ولي دعا يادت نره )

mosi-online

Member
الان برم ببينم....
در ضمن چه طوري بايد آپديت كنم سايت رو؟
با فرنت پيج ميشه؟

mosi-online

Member
ببين ايمان جان فدات شم اين مشكلات رو حل ميكني؟
دعا كه حتما :oops: :oops:
9كرتم اينها مشكلاتم بود :cry:
ميگي اينجاها چيكار كنم؟

iRWEBDES

Active Member
mosi-online گفت:
عكس اول كه مهم نيست !
چون شما تو صفحه ساپورت هستيد و ربطي به رجيستر نداره و بعد از رجيستر به شما در مورد دامينتون كمك ميكنه !
عكس دوم هم بايد ايميل و يك پسورد براي سايتتون بديد كه هر وقت خواستيد وارد كنترل پنل سايتتون بشيد اون ايميل و پسورد رو بزنيد
عكس سوم هم ميگه نام انتخابي شما حاوي كاراكتر هاي الگال و ممنوع شده است ( حالا يا نام شما 4 حرفي بوده يا ... )
بازم مشكلي داري؟

mosi-online

Member
ولي يه سوال داشتم من تو اين صفحه هي ايميل و يه پسورد ميزنم ولي ارور ميده اينها اينم عكسش

iRWEBDES

Active Member
mosi-online گفت:
اه....چطوري مثلا معتبر بايد باشه؟
چيكارش كنم ايميل معتير شه؟
lol
خوب آدرس ايميلت رو بده همون ايميل ياهو !
از خودت ايميل بدي ميشه نا معتبر ! :دي ولي اگه ايميلي باشه كه مال خودت باشه ميشه معتبر ! مثل اينكه HotMail نبايد باشه !

mosi-online

Member
ميگما ممنون از شما دوستان اي اخرين مشكلم هست اگه بگيد واقعا ممنون ميشم.. :oops:
:oops:
نگاه كنيد عكس شماره 1 رو قسمت دوم نميدونم چه عددي رو بنويسم و عدد از خودم هم نوشتم ارور (عكس شماره2) رو داد...
عكس شماره 1 قسمت اول چي بنويسم قسمت دومي كه واجب تره چه عددي رو بنويسم؟
:eek: :oops: :( :( :(

iman_ebru

Active Member
اون قسمت اول keywords براي موتورهاي جستجو هستش كه بتونن سايت شما رو پيدا كنند ( يعني به واسطه اون كلماتي كه در اون قسمت مينويسيد )
در قسمت دوم هم 12345 رو بنويسي تمومه

iman_ebru

Active Member
سعي كن از ايميل ياهو استفاده بكني
باز هم اگر مشكلي بود بگو

mosi-online گفت:
سلام بچه ها حالتون خوبه؟ من يه چيزي ميخوام ياد بگيرم ازتون كه ياد بگيرم دعاتون ميكنم :wink:
ميگما من يه سايت ميخواستم كه پسوندشtk باشه و فكر ميكنم هم مجاني باشه و از اين سايتwww.dot.tk بشه درست كرد ولي من كه اينگليسيم توپ نيست و اگه از اين سايت ميشه درست كرد بگيد كجاها برم و چيكارا كنم ممنونتون ميشم... :( :( :(
:?: :?:
فداي شما
اين دامين ها براي چند ساله؟؟؟

mosi-online

Member
سلام ميگما اين tk برنامه front page رو قبول ميكنه كه باهاش سايتم رو آپديت(پابليش) كنم؟
در ضمن آقايي ميگما تو Step 5 چيكار كنم؟؟ :(
و آخين سوال اينكه كنترل پنلش كجاست اصلا؟
:oops: :oops: :oops:

iRWEBDES

Active Member
بابا جان ! چيرمو پابليش كني
اين كه فضا نميده اين فقط يك دامين هست
كنترل پنل هم توي my dot tk
تو يه دامين اونم مجاني ميخواي بسازي اينهمه مشكل داري؟ :تعجب بيش از حد !

mosi-online

Member
LOOOOOOOL BABA AGHA MAN YE SITE MIKHAM BABA BA PASVANDEH TK HAMIN CHIKAR KONAM? GIJ SHODAM
MANZURAM O FAHMIDI? :oops: :oops: :oops:
8O 8O 8O 8O

iman_ebru

Active Member
شما اگر خودتون هاست و سروري داريد كه حله اگر هم نداريد ميتونيد هاست رو از فري هست ها مثل web1000.com و غيره بگيريد و دومين رو از dot.tk .
اينو ياداوري كنم كه در سايت dot.tk وقتي دومين رو ميخواين ثبت كنيد در يه جايي از شما آدرسي رو ميپرسه كه اين آدرس صفحه اول سايت شماست . براي مثال اگر در اون آدرس بنويسيد www.ghogha.com/iman.html هنگامي كه آدرس دومينتون رو با مرورگرتون ميخواين باز كنيد ميره و همين صفحه رو باز ميكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا