بحث در مورد کابران فعال و متخصص

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام دوستان خوبم. اخیرا یه سری تغییراتی رو توی انجمن شاهد بودیم.
بعضی از دوستان اعتراض داشتن درباره تغییر رنگ و سمت ها
ببینید لپ کلام اینه منی که رنگم سبز هست با کسی معمولی هست همه ما یکی هستیم. یه جورایی وظیفه ماها بیشتر هست تا بیشتر بتونیم خدمت رسانی کنیم.
من شخصا اعتقادم بر این هست که ذکات علم نشر اون هست. از وقتی هم بهش عمل کردم خدا روزی من رو توی این زمینه بیشتر کرده و روز به روز در حال پیشرفت هستم.

اگه می بینین رنگ یکی از عادی به فعال میشه با مدیر کل سایت مورد مشورت قرار میگیره و ایشون تایید نهایی رو اعمال می کنن.
هدف هم این هست که یه شور و هیجان بیافته و حداقل اثرش اینه وقتی یکی نقد میکنه روی کار کسی یا آموزش میسازه وقتی رنگش آبی رو سرمه ای باشه طبیعتا سعی میکنه حرکاتش دقیق تر علمی تر و کاربردی تر باشه و از اون طرف حرفش بیشتر خریدار پیدا میکنه.چون من شخصا میگم مثل آقای x که متخصص هست آموزشی که میزاره معلوم هست براش وقت گذاشته و ...

پارتی بازی و این بچه بازی ها هم نیست. پولی که به هیچ کس نمیدن بخوایم پست تقسیم کنیم. دوستان اگه پیشنهادی نظری انتقادی دارن خوشحال میشیم با ما در جریان بزارن.

نه اینکه مثل یه بنده خدایی بهم پی ام داده بود اگه کاربر رنگی نشم انجمن رو ول میکنم.
بالاخره یه سفره ای پهن هست و همه داریم استفاده میکنیم. انجمن لنگ من و شخص خاصی نیست. هر کی موند قدم بالای تخم چشمان همه ما. هر کی هم رفت خدا به همراهش.

اما بچه ها جدا باید یه حرکت بزنیم سایت به شور گذشته خودش برگرده. از طریق وایبر فیس بوک و سایر شبکه های مجازی دوستامون رو دعوت کنیم.
اخیرا سعی کردیم توی شبکه های مجازی فعالیت صلح آمیز سه بعدی داشته باشیم. دوستانی که تمایل دارن عضو بشن به من پیغام خصوصی بزنن.
چون سطح علمی اینجا بالا بره همه ما سود میبریم.
موفق باشید

مُرَبَع

New Member
من از دِی نَود و دو ؛ دورآ دور پیگیرِ بحث ها و آموزش های انجمن هستم .
یادگیریِ وی رِی رو مدیونِ شما عزیزآن هستم که بی هیچ مـــِنـــَتی آموخته هآی خودتون رو در اختیآر من و امثآلِ من قرآر دآدین و تونستم بی هیچ کلاسی وی رِی رو یاد بگیر بگیرم و از اون استفاده کنم ..

این رو بدونید ، هر رنگی که بآشید و در هر جآیگاهی ، چه یک کآربرِ ساده و چه یک کآربرِ سُرمه ای ، رستگآر میشوید ؛ چون باعثِ آگآه شدنِ چندین نفر شُدین .
:rose:

آخرین ویرایش:

4mee

Active Member
والا بعضی از کاربرای انجمن انقد بی شخصیت هستند بلانسبت ، که تصمیم داشتم دیگه تو انجمن فعالیت نکنم اما چون دوست دارم انجمن باز به دوران اوج خودش برگرده هرکاری از دستم بر بیاد میکنم.

mohammad@er

Well-Known Member
والا بعضی از کاربرای انجمن انقد بی شخصیت هستند بلانسبت ، که تصمیم داشتم دیگه تو انجمن فعالیت نکنم اما چون دوست دارم انجمن باز به دوران اوج خودش برگرده هرکاری از دستم بر بیاد میکنم.

سلام .

4mee جان بسیار قابل سپاسه طرز فکرت .. همه ی ما دوست داریم انجمن به اوجش برگرده .. البته من که تازه واردم و روزای اوجشو ندیدم ..

ولی خیلی برا یه آدم زور داره که بیاد یه آموزشی درست کنه و یه عده بچه که هنوز جای پاشون تو این هنر خشک نشده بیان به آدم بی احترامی کنن و حیصیت آدم رو زیر سوال ببرن .

برای من همیشه جای سواله که یک انجمن تخصصی گرافیک چرا محدویت سنی نداره ...

وقتی هم که ادم بخاد جواب این ابلح ها رو بده آدم رو بن می کنند و میگن انجمن جای لات بازی نیست ... جالبه !

ولی اگر بخام یخورده عمیق تر بنگرم ، برای من خیلی بهتر شد که بن شدم .. هم اینکه رفتم دنبال برنامه کورل دراو و یاد گرفتمش هم یاد گرفتم وقتی یجا بحث بچه گونه شد سری خودمو عقب بکشم از اونجا !

همین جا از چند تا از ادمین های گل مثل آقا عارف ، حمید رضا ، هادی ، رضا ؛ علی سعید تشکر می کنم که انرژی خودشونو تو این فضای مجازی میزارن و به بچه ها کمک می کنن . بدون اینکه کوچکترین سودی برای اونا داشته باشه .

امثال این عزیزان سطح علمیشون خیلی بیشتر از این انجمنه ولی بازم در حد توانشون سعی به کمک دارن .

به امید روزی که فضای انجمن یخورده جدی تر بشه و افکار بعضی از کاربراش بزرگ بشه .

به امید موفقیت روز افزون شما عزیزان .

جدیدترین ارسال ها

بالا