با چه نرم افزاري فايل flash با پسوند

Farhadi

New Member
بعضي از فايل هاي swf گرفته شده از اينترنت (کليپ يا نوانما) پخش نمي شود و صفحه سفيد نمايش داده مي شود.

لطفاً بفرماييد چگونه و با چه نرم افزاري فايل flash با پسوند swf قابل پخش است.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بهترين برنامه همون Flash PLayer هستش!!!
حالا شما اونو توي Flash هم Import كنيد ببينيد كه رديف ميشه يا نه..!!!

Farhadi

New Member
play *.SWF

من از سايت نغمه www.naghmeh.com چند تا کليپ (نوا نما) گرفتم . کليپ هاي گرفته شده داخل IE باز مي شوند . و فايل SWF آنها نيز در فولدر موقتي Temporary Internet Filesذخيره مي شود . من ميخواستم آنها را بصورت دائم داشته باشم .لذا آنها را در يک فولدر ذخيره کردم . حالا بايد دنبال نرم افزاري مي گشتم که آنها را پخش کند . داخل cd Asistant 2002 که خريده بودم ؛ نرم افزار flash player 5 for win را نصب کردم . حالا حدود 70% فايل هاي swf قابل پخش مي باشد , ولي 30% بقيه قابل پخش نمي باشد.
لطفاً بفرماييد * چرا بعضي از فايل ها قابل پخش نيست؟
* من براي پخش آنها از چه نرم افزاري ديگري مي توانم استفاده کنم؟
* اين نرم افزار را از کجا مي توانم download کنم ؟
* آيا مي توان فايل SWF را EXE کرد؟ چطوري؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در مورد ذخيره سازي كه يك مقاله در اين رابطه در بخش مقالات گفته شده اونو بخونيد چيز جالبيه...

در مورد اينكه ميگيد آخرشو نشون نميده شايد بخاطر اينه كه توي اون فيلمه آخرش يك فيلم فلش ديگه فراخواني شده هستش... كه حتما بايد به سايت وصل بشه..

شما وقتي به اينترنت وصل هستيد و اين فيلمو ميبينيد مشكلي نداره تا آخر نشون ميده؟؟!

در ضمن بهترين برنامه همون flash player هستش كه بايد توجه كنيد كه ورژن 6 اونو نصب كنيد چون الان اكثر فيلمها با اون قابل پخش هستند كه از سايت خود ماكرومديا نيتونيد بگيريدش

مجيد

Farhadi

New Member
با سلام خدمت آقا مجيد عزيز

من از windows XP استفاده ميکنم. و کليپ ها را دا خل Internet Explorer براحتي کليپ ها ي
flash را ميبينم. ولي وقتي فايلهاي داخل temporary را پاک ميکنيم . کليپ نيز پاک مي شود.
حال من از داخل فولدر temporary آن را در يک فولدر ديگر کپي ميکنم.تا پاک نشود.
اکنون من يکسري فايل با پسوند swf دارم. اين فايل ها با چه نرم افزاري قابل رويت است؟
لطفاً اگر امکان دارد محل download ان را نيز بنويسيد.

Farhadi

New Member
آقا مجيد متشكرم

دقيقاً رفتي سر مشكل اصلي من.من قبلاً به اين دو صفحه ها سايت Macromediaرفته بودم.ولي هر جا را كليك ميكنم.يك صفحه جديد باز ميشود.هيچ چيز دانلود نمي شود. :cry:

يعني صفحه http://www.macromedia.com/shockwave...od_Version=ShockwaveFlash&P5_Language=English را كليك ميكنم صفحه زير باز مي شود
http://www.macromedia.com/shockwave/download/triggerpages_mmcom/flash.html
حالا نميدانم كجا را كليك كنم. روي crate سپسtryكليك ميكنمصفحه زير باز مي شود.
http://www.macromedia.com/shockwave/download/triggerpages_mmcom/flash.html
ديگه نميدونم اصلاٌ چيكار كنم. :?:

آقا مجيد اصلاً چجوري مي تونم بفهمم كه macromedia flash نصب شده؟ آخه هيچي توي
start>program نشون داده نميشه :!:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
براي فهميدنش كافيه كه يك فايل فلش رو اجرا كنيد... ببينيد اجرا ميشه نشون ميده؟!! همون برنامه اي كه باز ميشه Flash Player هستش اگر كه شما وقتي زدين فايل فلش رو باز كنه يك پنجره آوردش كه نوشت نوع فايلو مشخص كنيد (open with) مشخصه كه فلش پلير نصب نيسشت..

در مورد اون صفحه ماكرومديا بايد بگم كه اون بصورت اتومات نصب ميكنه كتفيه چند لحظه صبر كنيد يعني چند دقيقه..راستش من خودم كه امتحان كردم و به اين صفحه رفتم بعد از 2 3 دقيقه يك پنحره باز شد كه بهم گفت ميخواد نصب بشه....

اميدوارم مشكلتون حل بشه....

بازم در خدمتيم :wink:

مجيد

Farhadi

New Member
ادامه

سلام
از پاسخ شما بسيار سپاسگزارم.
من روي فايلswf كليك مي كنم. برنامه macromedia flafh player 5 اجرا مي شود . اصلاً نمي دونم اين برنامه كجا save شده است . در start>programهم نيست. نمي دونم چجوري uninstal كنم. :?
من هر صفحه سايت macromediaرا كليك مي كنم , بلا فاصله صفحه باز مي شود. و هيچ در صدي براي download يا install برنامه نشان نميدهد.لطفاً بفرماييد كدام صفحه2 يا 3 دقيقه وقت مي گيرد . كدام صفحه كدام icon را بايد كليك كنم,تا برنامه نصب ظاهر شود.

من يك فايل كه براي ديدن آن مشكل دارم . :x برايتان مينويسم.در آدرس زير فهرست نوانما ها را نشان مي دهد. http://naghmeh.com/movie_clip.htm در فهرست روي كلمه شكيلا ساخته امير حسين كليك كنيدكليپ داخل IE پخش مي شود.ولي اگر فايال SWF گرفته شده را از temporary در يك فولدر ديكر كپي كنيد. فايل كپي شده را نمي توانم اجرا كنم. يعني برنامه
macro media flash player 5 را فراخواني مي كند.ولي صفحه سفيد است وچيزي پخش نمي شود . :cry:
باز هم از شما كمال تشكر دارم

kian_graph

New Member
DOOSTAN MAN IN MOSHGELO VASATOON HAL KARDAM
:idea:
AGE MIKHAEED AZ TOO MOHITE WIN NEGAH KONID FILE HAYE SWF SITE NAGHMARO
BAYAD FLASH PLAYER 6 YA HAMOON FLASH MX RO ROODASGATOON NASB KONID
RAJE BE INKE CHERA TOO ie PAKHSH MISHE ?
CHON VAGHTI VAREDE SITE NAGHME MISHID BE SOORATE KHODKAR FLASH PLAYER 6 ROOYE ie NASB MISHE VA SHOMA FAGHAT MITOONID OONJA CLIPHARO BEBINID
DAR SOORATI KE ROO WINE SHOMA EHTEMALAN FAGHAT FLASH PLAYERE 5 NASBE

RASTI MITOONID CLIPE MAN RO HAM BA NAME HAME CHIZ BARAYEH ESHGH BA NAME KHODAM NEGAH KONID:D

:arrow: http://www.naghmeh.com/foreverinlove.htm

khosh bashid

Amir2003

Member
ذخيره سازي فايلهاي فلش و اگزه کرد

با سلام
من هم همین مشکل صفحه سفید نشون دادن را داشتم
برای حل این مشکل اومدم و یک صفحه خالی با فرانت پیج درست کردم
و فایل اس.دابلیو.اف را تویه اون صفحه لینک دادم
مشکل کاملا حل شد
راجب اگزه کردن فایل
باید اول فایل را اجرا کنید بعد از تویه منوی فایل گزینه create project را انتخاب و.....
خودتون بهتر واردید
امیدوارم مشکلتون حل بشه
خداحاقظ

Farhadi

New Member
مشكل من حل شد

سلام

از همه عزيزان كه اظهار نظر فرمودند تشكر مي كنم.

من برنامه (Macrommedia flash player 6) رااز خود سایت نصب نمودم.
ولی باز هم خارج از IE پخش نشد.

با اجازه همگی دیروز رفتم همین بقالی بغلی خونمون, cd کامل macromedia را به قیمت
450 تومان خریدم ؛ کلیه نرم افزارهای macromedia studio MX توش بود. اولیش هم
macromedia flash MX 6 بود . با نصب اون تمام مشکلات حل شد.
خدا می دونه اگه می خواستم پول واقعی نرم افزار ها را بدم. چقدر میشد.

به همه عزیزان توصیه می کنم حتماً این cd رو بخرند
مخلص شما
فرهادی

جدیدترین ارسال ها

بالا