بازی جدید (ساخت خودم)

armin_mx

Member
یه توضیح مختصری بدم که رو گرافیکش زیاد کار نکردم ولی در کل چیز جالبیه بازی ماشین سواریه :D
// اگه کسی راجب اسکریپتش توضیحی خواست ما در خدمتیم
راستی داخل بازی اگه enter بزنی از ماشین پیاده می شی و با space دوباره ماشینو سوار می شه که موقع پیاده شدن می تونی شلیک کنی :D
ipxx0i.jpg
33bcva1.jpg

پیوست ها

• CG.zip
    50.3 کیلوبایت · بازدیدها: 24
آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
سلام
دانلود کردم بازی قشنگی بود برای شروع خیلی خوبه
فقط یه چیز این که اگه این ماشین دور محور خودش بگرده فکر کنم خیلی خوب بشه مثل شکل زیر

140f521.jpg

11aecdv.jpg

موفق باشی

armin_mx

Member
مرسی از دقتت ،
واسه محورش یه فکری می کنم ولی فکر نکنم تو بازی اختلال ایجاد کنه ؟؟
یه بازی دیگه از خودم می زارم ببین می تونی باگ این یکی رو پیدا کنی :)
اسم بازیو گذاشتم لوبیا :)

پیوست ها

• lobia.zip
    12.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10

mshgames

Well-Known Member
سلام
در مورد باگ بازی آخرت این بود که اگه کاربر همینجوری به لوبیا شلیک کنه لوبیا از بین نمیره.
من فکر کنم که شما لوبیا رو یه مووی کلیپ کردید که وقتی اون تیر بهش برخورد کنه بره به فریمه 2 بنابراین اگه همینجوری هی تیر بهش بخوره هی میره تو فریم 1 و 2 و از بین نمیره ابتدا باید یه مووی ایجاد کنی سپس بری تو ویرایش مووی سپس اون مووی رو انتخاب کرده
و تبدیل به یه مووی دیگر کنی و یه فریم دیگه ایجاد کنی و به مووی که تو فریم اول بگی که اگه تیر بهش خورد بره به فریم 2 (فریم دو رو فریم نابود شدن قرار بده که در این حالت هر چه قدر کاربر شلیک کنه مووی هی محو و ظاهر نمیشه چون کد برخورد فقط مربوط به مووی تو فریم 1 است اما ما الان تو فریمه 2 هیم و هیچ تاثیری نداره)البته توجه کن که بره سطح _parent اینجوری مشکل حل میشه.
در ضمن سعی کن بازی اولتو تا آخر تموم کنی یه خورده روش وقت بزاری رو گرافیکو و صدا بازی خیلی جالبی از آب در میاد
موفق باشی.....

mshgames

Well-Known Member
داشت یادم میرفت اون تیری که از سفینه رها میشه نباید به اون وابسته باشه یعنی نباید داخل مووی سفینه اون تیری قرار بدی و سپس
با دستو کپی هنگامی که کاربر روی یک دکمه نامرئی بزرگ که تو صفحه اجرا بشه اون تیرت باید تو سطح باشه _root یعنی تو یه لایه دیگه تیرت باشه و تو لایه دیگت سفینه که این جوری وقتی تیر از سفینه رها میشه اگه سفینه راست یا چپ بره تیر از همونجایی که شلیک شده به مسیره خودش ادامه میده و وابسته به سفینه نیست یعنی با سفینه به راست یا چپ نمیره.

جدیدترین ارسال ها

بالا