Fa بازم فارسی نویسی!!!!!

amin_bp

Member
سلام من قبلا هم همین مشکل رو داشتم ولی با عکس حلش میکردم ولی الان میخوام sql و table کار کنم مشکلم دوباره حاد شده !ورژن من 4.9.8.13 هستش از lord . تمامی فونتهای b و خلاصه تمام فونت های فارسیو امتحان کردم زبانش هم arabic میزاشتم ولی فایده نداره علامت سوال میاد زبانه ویندوز هم فارسی ولی نمیشه ویندوزه من 7 هستش

یه سوال دیگه یه بانک اطلاعاتی نموداری با سطرها و ستونهای زیاد درست کردم میخوام مثلا کتابهایی که در 10 سال اخیر منتشر شدن و قیمتشون پایین تر از 1 تومنه را سرچ کنم (تو برنامه) (فیلدهایی برای سرچ تعبیه کردم) ولی نمیتونم از 2 ستون با هم فیلتر بگیرم و نتایج رو تو یه table نشون بدم راه نمایی کنین. ممنون

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
اگر با پلاگین SQLite کار میکنید، برای اینکه اطلاعات فارسی درست نمایش داده بشه باید با خود پلاگین و با MMB اطلاعات رو وارد دیتابیس کنید، نه با برنامه های جانبی.

از دید من کد SQL میتونه چیزی شبیه کد زیر باشه
کد:
SELECT Book, ISBN FROM Library WHERE Price < 1;

amin_bp

Member
مشکل من از اول کار بود که همین الان حل شد از ---->
ctrl pane -->clock and language -->region and language --->administrative--->language of non-unicode program

اما مشکل بعدی سرچش درست پس نمایش اش تو یه table چی ؟ ممنون از کد . باید روش کار کنم

با سلام
اگه بخوای برنامه را به یوزر بدهی ، کامپیوترهای مقصد هم باید زبان فارسی را مانند شما
ctrl pane -->clock and language -->region and language --->administrative--->language of non-unicode program
در کامپیوترشون تعریف کنند.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا