بازكردن صفحه Html از روي كامپيوتر

pendesign

Member
دوستان سوالي داشتم ...
من كدي ميخواستم كه اون رو به يك دگمه اعمال كنيم و با كليك بروي اون دگمه ، يك صفحه Html از روي فلان فولدر از روي كامپيوتر باز بشه .

pendesign

Member
منتظر پاسخ هاي شما هستم ...

* نكته :
لازم به ذكر هست كه من از دستور
on (release) {
getURL("HTML\\1.html", "_blank");
}

براي دگمه ام استفاده كردم ولي متاسفانه فايل Html رو اجرا نميكنه و Not found ميده !
چون قراره فايل Html من در يك پوشه درون يك Cd قرار بگيره ، يه دستوري ميخوام كه مثل دستور Load movie در هر كجا كاربرد داشته باشه و نخواهيم آدرس رو كامل بديم ... .

آخرین ویرایش:

pourkoushki

New Member
PHP:
// AS2
on (release) {
 getURL("folder/1.htm", "_blank");
}

PHP:
// AS3
btn.addEventListener(MouseEvent.CLICK,btn_clicked);
function btn_clicked(event:MouseEvent)
{
 var url:URLRequest = new URLRequest("folder/1.htm");
 navigateToURL(url,"_blank");
}

pendesign

Member
دوست من اين كد شما فقط زماني عمل ميكنه كه كاربر به اينترنت متصل باشه ! من ميخوام صفحه Html از روي كامپيوتر اجرا بشه و ديگه كاري به شبكه اينترنت نداشته باشه و به طور كلي روي لوكال اجرا بشه ...

saeedesign

Member
یه کلکی هم می تونید بزنید

یک تکست بنویسید و خود تکست لینک داره می تونید اونجا مسیر فایلتون رو بزارید :d

pourkoushki

New Member
دقيقا نمونه همون کد رو برات فرستادم. نگاه کن ببين کجا رو اشتباه کردي. (خيلي ساده است)

پیوست ها

• AS2_getURL().rar
    6.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9

pendesign

Member
دوست من از توجهي كه ميكني ممنونم .
در مورد كد ، ببينيد من امروز متوجه شدم كه اين كد ساختارش به صورتي هست كه وقتي پنجره مرورگر براي اولين بار تمايل داره تا در ويندوز باز بشه پيغام Not found رو دريافت ميكنيم ! ولي اگر پنجره مرورگر باز شده رو نبنديم و و مجددا بروي دگمه كليك كنيم ، اينبار صفحه HTML با موفقيت باز ميشود .
كجاي كار مشكل داره ؟

pourkoushki

New Member
اين خيلي بي معنيه که اول بگه آدرس فايلت رو پيدا نکردم ( Not Found ) ، بعد پشيمون بشه و بزنه زير حرفش و بگه بيا اينم صفحه HTML اي که مي‌خواستي. ( بحق چيزاي نديده )

شما ويندوزت مشکل نداره؟ ، پيشنهاد مي‌کنم کد رو در يک کامپيوتر ديگه تست کني ، چون سيستم من خيلي درسته ، اين Error ها رو نمي‌ده

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا