این پوسترa4 چطور شده؟

سلام اساتید خواستم بدونم این پوستر برای چاپ مناسبه؟
خواستم ساده و گویا باشه.
A4
puster1.jpg

:razz:

IndianBoy

Member
سلام
زيبا شده عزيز جان ....

كار تميزي از آب در اومده ...
فقط اون بالا كه معلي زدي اون پانزدهمين ... احساس ميكنم چينشش بايد بازنگري بشه ...

موفق باشي رفيق
ايليا

a_20

New Member
خوب شده ولي بهتر از اينم ميشد كار بشه تكراري و بازاريه يه جورايي هنري و خلاقانه نيست :d

فقط اون بالا كه معلي زدي اون پانزدهمين ... احساس ميكنم چينشش بايد بازنگري بشه ...
چشم دادا...
اون مکان ثبت نام هم نمیدونم جاش زیاد مناسب نیست
خواستم تکراری نباشه یه وریش کردم.
ولی چشم.
خوب شده ولي بهتر از اينم ميشد كار بشه تكراري و بازاريه يه جورايي هنري و خلاقانه نيست
الان دیگه همه چیز بازاریه دیگه دادا:d ولی خوب دیگه
خوب شده ولی میتونست بهتر هم باشه
راستی کجایند مردان بی ادعا بهتر نیست
کجاش بهتر نیست؟ چی؟
در ضمن یه سوتی گنده دادم پرچم ایران سبز بالاشه الان فهمیدم.
وای

x26xmax

Member
كارتون خيلي خوب بود
يه زحمتي براتون داشتم . من دارم يه گيم نت راه اندازي ميكنم ، ميخوام يه بنر 2*3 يا 3*3 جلوي در بزنم يه طرح جالب و چشم گير مي خواستم اگه زحمتي نيست برام طراحي كنيد اگه زحمتشو ميكشيد به من يه خبر بدين تا چند تا تصوير نسبتا با كيفيت براتون بفرستم خيلي خيلي ممنون [email protected] 09354380859 محمدي

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

کار قشنگی شده
نمیدونم ولی فکر میکنم اون نوشته معلا اصلا با فونتهای پایین همخوانی نداره
kaoani_baloon21.gif

بگراند کار هم خیلی خلوته
kaoani_baloon02.gif

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
قسمت پایین (کجایید مردان ....) کل کار خراب کرده

رو عکس ها هم یک بیشتر کار کن بک گراند هم که ....

فونتها هم اصلاً ...

رنگ امیزی خیلی بد من فکر میکنم این رنگ ها تو چاپ زیاد خوب در نیاد فعلاً بس :wink:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
قسمت بالا پانزدهمین اردوی ... رو با فونت یاقوت بنویس و از دانشگاه تا دانشگاه رو با معلا

[SOBHAN]

Active Member
سلام
رنگها اصلا مورد پسند و جذاب نيستند .
مود كار خيلي بد در اومده ... بگراند كار كه اصلا نگو.
كجايند مردان بي ادعا ....
فونت كجايند مردان بي ادعا اصلا ، اصلا جالب نيست ... اين همه فونت زيبا تو اين دنيا هست .
فونت معلي هم به اين كار نمي خوره ...
يه ذره به نوشته ها بيشتر صفا بده ... خسته نباشي دوستم

موفق باشيد
محمد حسين

نمیدونم ولی فکر میکنم اون نوشته معلا اصلا با فونتهای پایین همخوانی نداره
بگراند کار هم خیلی خلوت
بگراند آره خلوته...
قسمت پایین (کجایید مردان ....) کل کار خراب کرده
رو عکس ها هم یک بیشتر کار کن بک گراند هم که ....
فونتها هم اصلاً ...
رنگ امیزی خیلی بد من فکر میکنم این رنگ ها تو چاپ زیاد خوب در نیاد فعلاً ب
سعی میکنم روش تغییر بدم.
نمیدونم والاه.
قسمت بالا پانزدهمین اردوی ... رو با فونت یاقوت بنویس و از دانشگاه تا دانشگاه رو با معل
اینجوری هم باید جالب بشه.
چشم
سلام
رنگها اصلا مورد پسند و جذاب نيستند .
مود كار خيلي بد در اومده ... بگراند كار كه اصلا نگو.
كجايند مردان بي ادعا ....
فونت كجايند مردان بي ادعا اصلا ، اصلا جالب نيست ... اين همه فونت زيبا تو اين دنيا هست .
فونت معلي هم به اين كار نمي خوره ...
يه ذره به نوشته ها بيشتر صفا بده ... خسته نباشي دوستم
یکم آسون میگرفتی دوست عزیز ولی یجورایی راست میگی.
روش بیشتر کار خواهم کرد.

b_hamidzadeh

Active Member
درباره پوسترت

سلام
خسته نباشيد.براي بک گراند بايستي يک عکس از حال وهواي جبهه وجنگ وديدارها ازمناطق جنگي استفاده بکني. رنگ بک گراند اصلا هواي مناطق جنگي را تلقين نمي کند . بايستي ترکيب رنگ وعکس تلقين وياد آور زمان جنگ و يا ديدارها باشد.
ممنون

galagoola

Active Member
تعدد فونت های متفاوت استفاده از رنگهای نامناسب با موضوع و با یکدیگر و عدم اولویت بندی دیتا مهمترین مشکلات طرح شماست
و اما
كارتون خيلي خوب بود
يه زحمتي براتون داشتم . من دارم يه گيم نت راه اندازي ميكنم ، ميخوام يه بنر 2*3 يا 3*3 جلوي در بزنم يه طرح جالب و چشم گير مي خواستم اگه زحمتي نيست برام طراحي كنيد اگه زحمتشو ميكشيد به من يه خبر بدين تا چند تا تصوير نسبتا با كيفيت براتون بفرستم خيلي خيلي ممنون [email protected] 09354380859 محمدي
استفاده از تکنولوژی پ خ هفتاد نوع بیماری رو میگن دفع میکنه

فلن

davoodmantegh

New Member
سلام
با عرض معذرت اگه از نقد ناراحت نمی شید . فکر میکنم خیلی تصویر شلوغ و آشفته ای شده دلیلش هم پراکنده بودن اطلاعات - نداشتن ترتیب اولویت خبر رسانی و تنوع زیاد فونتهاست - ضمن اینکه فضای منفی کار خیلی نامنظم و بدون تحرک شده .

خسته نباشيد.براي بک گراند بايستي يک عکس از حال وهواي جبهه وجنگ وديدارها ازمناطق جنگي استفاده بکني. رنگ بک گراند اصلا هواي مناطق جنگي را تلقين نمي کند . بايستي ترکيب رنگ وعکس تلقين وياد آور زمان جنگ و يا ديدارها باشد.
آره ولی چییزی نداشتم بکار ببرم.
تعدد فونت های متفاوت استفاده از رنگهای نامناسب با موضوع و با یکدیگر و عدم اولویت بندی دیتا مهمترین مشکلات طرح شماست...استفاده از تکنولوژی پ خ هفتاد نوع بیماری رو میگن دفع میکنه
آره فکر کنم.
اینم یه مدلشه دیگه.
با عرض معذرت اگه از نقد ناراحت نمی شید . فکر میکنم خیلی تصویر شلوغ و آشفته ای شده دلیلش هم پراکنده بودن اطلاعات - نداشتن ترتیب اولویت خبر رسانی و تنوع زیاد فونتهاست - ضمن اینکه فضای منفی کار خیلی نامنظم و بدون تحرک شده .
واله چی بگم دادا....ولی مرثی بابت راهنماییت.

amrdesign

Member
به نظر من طرحت خيلي سادس..... مي تونستي يه كم بيشتر شلوغش كني....

موفق باشي....

جدیدترین ارسال ها

بالا