این پلاگین یا هک اسمش چیه

alierfan84

Member
سلام دوستان یک سوال داشتم .

این پلاگین یا محصول یا هک یا هر چی که رو مجید آنلاین نصب است . و بالای کنار postbit هر ارسال کننده زیر نام کاربری که مثلا این کاربر عضو فعال انجمن گرافیک
است این اسمش چی است ؟
یا اگر کد خواصی است که باید به قالب اضافه شود می راهنمایی کنید .

ممنون

Mandana

Active Member
اون بصورت دستی هستش.
توی بخش کاربران، قسمت یافتن کاربر، نام کاربر رو وارد کنین و وارد بشین
بعد توی همون قسمت، گزینه ی admin set رو انتخاب کنین و چیزی که میخواین رو بنویسین
در صورتی هم که میخواید به یوزر اجازه داده بشه گزینه ی دیگر رو انتخاب کنین.در صورت انتخاب گزینه ی خیر هم تایتلی نخواهید داشت

نمی دونم درست متوجه منظورتون شدم یا خیر
موفق باشین
816slsk.gif

alierfan84

Member
بابت راهنمایی ممنون اما یک سوال ، این که گفتم در حال حاضر در مجید آنلاین همان عنوان های کاربری است که بر اساس ارسال براشون ثبت می شود دیگر ؟؟؟

اگر این طور است ، اون عنوان کاربری که تعریف کردیم در سیستم برای حداقل پست ها ، دیگر کار نمی کند و می نویسد مثلا کاربر فعال انجمن گرافیک ؟؟

alierfan84

Member
و یک سوال دیگر و اون این است که این تغییر رنگ گروه های کاربری به چه صورت است ؟!!!

Mandana

Active Member
بابت راهنمایی ممنون اما یک سوال ، این که گفتم در حال حاضر در مجید آنلاین همان عنوان های کاربری است که بر اساس ارسال براشون ثبت می شود دیگر ؟؟؟

اگر این طور است ، اون عنوان کاربری که تعریف کردیم در سیستم برای حداقل پست ها ، دیگر کار نمی کند و می نویسد مثلا کاربر فعال انجمن گرافیک ؟؟

اوهوم
هر کس بیشتر از یک نام کاربری نمی تونه داشته باشه
برای مثال من هم اگر برای خودم یک تایتل تعریف کنم، دیگه نمی نویسه مدیر کل سایت .تایتل ام جایگزینه این میشه
rev.gif

و یک سوال دیگر و اون این است که این تغییر رنگ گروه های کاربری به چه صورت است ؟!!!

مثل html باید باهاش رفتار بشه.به بخش گروه های کاربری برید و گزینه ی اداره کردن گروه های کاربری رو بزنید
جلوی گروه کاربری ای که میخواید دکمه ی پیشرفت رو بزنین
گزینه ی چهارم به وضوح توش نوشته html باشه
توی قسمتی که کوچکتر هستش ( اولی از چپ) بر فرض بنویسید یعنی تگ رو ببندید</font></b/>
توی بخش دوم هم <b><font face="Tahoma" style="font-size: 8pt" color="#ffffff>
که بجای ffffff باید کد رنگ دلخواهتون رو بزنین.یا اگر میخواید بولد باشه و غیره
که دیگه هر کدوم مشخص هستش
biggrin.gif

موفق باشی
287.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا