این سایت بطور کامل بفروش میرسد .

sepehr10

Banned
سلام .
این فروم رو من ساختم ولی الان متاسفانه وقت ادامشو ندادم .
این فروم به قیمت 30 هزار تومن به فروش میرسد .
این فروم همراه یه هاست 200 مگابایتی و دو دامین bia2dvb.net و bia2dvb.org به فروش میرسد .

www.bia2dvb.net

لطفا با این آیدی در یاهو تماس بگیرید : sepehrweb2000
ایمیل : [email protected]

Shouli

Active Member
سلام :
کلا رو با هم دیگه , با همه امکانات !؟
اگه اینجوره من میخام ... به کسه دیگه قول ندی :)
این ایمیل منه :
[email protected]

sepehr10

Banned
دوستان این فروم هنوز فروخته نشده . اگه کسی میخواد بهم لطفا بگه .
در ضمن هاستش شد 500 میگ .

سلام دوستان برای روشن شدن حقیقت
این فروم برای من است این آقا را بشناسید دوستان ازش هاست نگیرید من زیر مجموعه ایشون بودم فروممو دزدیده واقا متاسفام

دلیل: الان سایت اصلی 1200 عضو دارد اما آن زمان که ایشون فروم را برداشتند( دزدیدند) 350 عضو داشته و الان نه بازدید نه عضو آدرس فروم اصلی که به مبلغ 50000 به فروش میرسد همراه با دامنه www.bia2dvb.com با 1 gb هاست
بله الان فروم اصلی با 1200 عضو فعال 8 تا آگهی داره که ماهیانه پول میدن رو هم 35000 میشه وبه قیمت 50000 به فروش میره

id: [email protected]
نصیحت: به هاستینگی که شماره ایرانسل و موبایل میده و مهمتر تو دهات کوره های تربت جام و تایباد اعتماد نکنید کمی بیشتر پول دهید اما امنیت داشته باشید با یه شرکت قرارداد ببندید و..................

sepehr10

Banned
اول اینکه شما اگه 5 تا دومین از ما نمیدزدیدید ما اصلا اقدام به چنین کاری نمیکردیم .
دوم اینکه هاستینگ ما تو شهر تربت جام هست ( همون کوره ) شما خودت میتونستی نخری از ما .
سوم اینکه فروم به فروش رفت . تلاش بیخود نکنید . منتظر تایید نهایی شما بودم که واگذار کنم که انجام شد .

sepehr10

Banned
چه دور و زمونه ای شده . از آدم دزدی میکنند تازه مدعی هستند ما ازشون دزدی کردم . آخر زمون که میگن اینه .
چرا شما تایید نهایی دادی . میخواید از تو آرشیو چت بزارم اینجا ؟
بازم هر طور مایلید . برید به پلیس شکایت کنید . اصلا برید به سازمان حقوق زنان شکایت کنید . هر کار دوست داری بکن عزیزم . خوب جولان بده .:d

جدیدترین ارسال ها

بالا