این دو سایت چه شون

sayeh2222

Member
سلام دوستان امروز که گفتم یک سری به سایت اموزش بزنم وقتی که رفتم توش دیدم یک پیغام خارجی داد
حالا از اون بد تر رفتم سایت اقا هایپر اونم نوشته بود که دیگه این سایت از کار افتاد از این چیز ها دوستان میشه بگید چه خبر ما هم جورو پلاسمون رو جمع کنیم بریم هان :eek: :eek: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-? :-? :-? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

YTERROR

Active Member
اگه سایت آموزش منظورت سایت امیر عباسه که مثل این که چند روز دارن روش تغییرانی میدن سایت هایپر هم الان من رفتم درست بود

sayeh2222

Member
با عرض پوزش فراوان از همه دوستانی که در مدت این یک سال بنده را در اداره تالارها یاری کرده اند
بدلیل مشکلات شخصی فراوان قادر به ادامه اداره تالارها نیستم

از این جهت چاره ای جز تعطیل کردن تالارها باقی نمی ماند ...

لطفا در صورت نیاز از طریق ایمیل [email protected] با من تماس بگیرید

برای همگی آرزوی روزگاری خوش همراه با سلامتی و پول زیاد میکنم !

مدیریت تـالارهــا
اینم مال اقا هایپر عزیزم چرا سایت رو از کار انداختی مشکل پولی داری بگید کمکتون کنم اقا هایپر خیلی مخلصیم
اقا شما مطمئنی سایت اقا هایپر درست این که هنوز خراب بید

Hyper

Active Member
شما فکر میکنید با چقدر کار ما راه می افته ... ! :lol:

اگه دقت کرده باشید که انگار نکردید بنده عرض کردم که

بدلیل مشکلات شخصی فراوان قادر به ادامه اداره تالارها نیستم

توضیح دیگه ای هم لازمه ؟! :neutral:

YTERROR

Active Member
دیدی به روش آوردی ناراحت شد اگه همین جوری پیش بریم می گه 50 تومان ان شاالله مشکلاتت حل بشه فورم داشتن دردسر داره

sayeh2222

Member
هایپر جون کمک چیزی از دست ما بر میاد بگو ها خجالت نکش
من که نفهمیدم چیشد

Hyper

Active Member
YTERROR گفت:
دیدی به روش آوردی ناراحت شد اگه همین جوری پیش بریم می گه 50 تومان ان شاالله مشکلاتت حل بشه فورم داشتن دردسر داره

فقط 50 تومن ! :D

sayeh2222 گفت:
هایپر جون کمک چیزی از دست ما بر میاد بگو ها خجالت نکش
من که نفهمیدم چیشد

خجالت نمی کشم به خدا ... :lol:

فراموش کنید

گذشت ... :cry:

sayeh2222

Member
چشم دیگه صحبت نمیکنیم ولی کمک خواستی این بنده حقیر حاضر ها درست ما زیاد حالیمون نیست ولی بازم بدرد میخوریم

در مورد فورم آموزش هم باید بگم اتفاق بدی افتاد

من از دیتابیس فورم پشتیبان داشتم ولی روی هارد سیستم بود
از بد روزگار هارد من میسوزه و طبیعتا دیتابیس هم ازیبین میره

با از بد قضیه سرور هم دچار مشکل میشه و دیتابیس فورم آسیب می بینه و بکاپ های روزانه و هفتگی روی سرور هم از بین میره

به همین راحتی
فورم ما نابود شد رفت

همین

YTERROR

Active Member
امیر شوخی نکن یعنی راست می گی

خوب دوباره راه بنداز خود من دوباره کلی پست می زنم

sayeh2222

Member
بابا امیر خان جان من شوخی نکن من قلبم خیلی زعیف ها تازه شک خوردم از اقا هایپر شما وای من وبر من حالم بد بید
اقا بابا تر خدا یکی یک سایت در باره پی اچ پی بی بی راه بنداز ماشاالله سایت پی اج پی بی بی دات ای ار که سالی یک خط بیشت توش نمینویسن این سایت اموزش و پایای هایپر تنها سنگرگاه ما بود جان من درستش کن به همین شب عزیز بچه ها نزارید عقب بمونید از نوع شروع کنید چی میشه از نوع شروع کنید خودتون رو نبازید
خیلی چرت پرت گرفتم ببخشید ولی شوخی نمیکنم از همین الان شروع کنید

به جان خودم این اتفاق افتاده

هیچ کاری نمیتونم بکنم
دیتابیس به کلی از بین رفته
مگر اینکه دوباره از صفر شروع کنیم که خیلی ضایس
با عرض شرمندگی و عذر خواهی از تمامی دوستانی که تو فورم پست داشتن
احتمال داره دوباره شروع کنیم ولی احتمالش خیلی کمه

موفق باشید :(

sayeh2222

Member
اقا بساز چی میشه از نوع فقط قالبش رو تغییر بده صفحه اولش رو یک شکل دیگه کن
اقا راستی کسی قالب های وی بی رو برای پی اچ پی بی بی سراغ نداره هرچی بود بود این پیش فرض رو دارم میسازم ولی گفتم ااگر هست کسی بده قربونتون
امیر اقا هیچ وقت دیر نیست این حرف ها چی ضایع میشه هیچ هم نمیشه سایت دیگه اتفاق میوفته مگه بازی دات نبود با 100000 عضو از کار افتاد (البته مدیراش فرار کردن رفتن دیگه درست نشد)
شما هم می تونی دوباره شروع کنی قلب 1000هزار تا جوون در سایت شما میتپیت
حالا حداقل امیر خان برو با هایپر جون صحبت کن برو تو سایت هایپر یعنی اقا هایپر که سایتشو بسته دیتابس رو داره شما برو اونجا رو راه بنداز برو ترو تمیزش کن قشنگ یک اب جاروش کن راه بنداز اگر هم که سایت اموزش رو از نوع میسازی که چه بهتر

جدیدترین ارسال ها

بالا