این اشکال به خاطر نسخه‌ی جدید مامبو فارسی است؟

webpen

Member
دیشب سرو کله زدم ولی مامبو نصب نشد.
نمیدونم چرا؟
سطح دسترسی ها رو همونجور که توی آموزش بود 777 کردم.
ولی بازم ارور میده

اصلا صفحه اولش که تنظیم فارسی نداره.

configuration هم در صفحه اینستال انگلیسی قرمز رنگه

توی فایل منیجر اینجوریه configuration.php-dist ولی وقتی تبدیلش میکنم به configuration.php با سطح دسترسی 777 این ارور میاد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/mambo/install/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/persigeo:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/persigeo/public_html/1234/includes/mambo.php on line 475

Warning: main(/path/to/mambo/install/includes/version.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/persigeo/public_html/1234/includes/mambo.php on line 475

Fatal error: main(): Failed opening required '/path/to/mambo/install/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/persigeo/public_html/1234/includes/mambo.php on line 475

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینم عکس صفحه‌ی اولش که موقع نصب میاد.
http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=3130&stc=1&d=1130409865

پیوست ها

• mambo-error.jpg
    mambo-error.jpg
    49.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4

joomla

Member
جواب

سلام
شما در نصب هیچ مشکلی ندارید برای configuration.php قرمز نوشته باز مشکلی نیست چون در آخر نصب یک سری کد به شما می ده که باید اون کد ها را تو یک ادیتور مثل نوت پد به نام configuration.php ذخیره کنید و تو رووت سایت کپی کنید همین
در ضمن شما اصلا نباید configuration.php-dist را به configuration.php تغییر می دادید چون به مشکل بر می خورید که بر خوردید پس اون فایل را به جاش برگردونید

البته اگه شما تو فورم خود مامبو سوالاتتون را مطرح کنید زود جواب می گیرید
انجمن رفع اشکال مامبو و جوملا

webpen

Member
من چرا صفحه ی فارسی ای رو نمی بینم؟
اصلا همونطور که توی عکس معلومه هیچ جای انتخاب زبان نداره
ضمنا فروم سایت مامبو باز نمیشه

The Internet server www.mambouser.com may be temporarily or permanently down, may be busy, may not provide the service desired, or may be unreachable because of network connectivity problems.

joomla

Member
جواب

سلام
علت اینکه شما بخش انتخاب زبان ندارید این است که شما از نسخه فارسی رایگان استفاده می کنید که تنها بخش کاربری فارسی دارد و بخش نصب و مدیریت فارسی ندارد اگه از نسخه فارسی حرفه ای که در سایت مامبو یوزر هست استفاده کنید همه جاش فارسی هست
در ضمن به دلیل آپدیت کردن سرور انجمن مامبو امروز در دسترس نمی باشد ان شا الله از فردا یا شاید چند ساعت بعد در خدمتان هست
بای

webpen

Member
نه دوست عزیز من از نسخه فارسی که از سایت www.mambo.ir دانلود کردم استفاده می‌کنم.
تا حالا هم طبق آموزش های مامبو یوزر عمل کردم ولی اون عکس بالا رو که میبینید اومد.
--------------------------------------------------------------------------------
هسته اصلي مامبو ( كور مامبو 4.5.2)
فايل هاي اصلي براي راه اندازي مامبو فارسي بر روي سرور

joomla

Member
جواب

سلام
خوب شما از نسخه فارسی رایگان استفاده می کنید برای نصب مامبو هم براتون پیغام فرستادم اگه خواستید اون اطلاعات را بدید تا کامل نصب کنیم

joomla

Member
نصب

با سلام
مامبو به طور کامل در سایت شما نصب شد سایر اطلاعات به صورت خصوصی برایتان ارسال شد
بای

جدیدترین ارسال ها

بالا