اینم کرک پروین 2003 که مي خواستين!!!

bagher2

Member
ببخشيديکم ديرشدآخه هاست به اندازه کافي نداشتم.حالا هاست روخالي کردم تااين کرک روبراي شما آپلودکنم.
تقديم به همه دوستاني که درخواست کرده بودن.
البته ذکراين نکته ضروريه که بعدازآنزيپ بايداونوتوي جايي که برنامه رونصب کردين کپي کنيدوبعدازکپي حتما اونو اجراکنين
اينم لينکش
http://www.sharemation.com/ADMINYAHOO/software/crack-p2003.zip
حالشوببرين

کوچيک همه بچه ها

باقر

roozbeh007

Member
آقا کار کرد مرسی!
حالا خود برنامه پروین رو باید از کجا دریافت کنیم؟
من سایت هامون سافت رو چک کردم، ولی لینکی برای دریافت برنامه قرار نداده بود

Unity

Member
باقرجان ٬ اين كرك با اون پرويني كه لينكه دانلودش رو گذاشته بودم كار نمي كنه . راستش اين سومين كركي بود كه ماله پروين 2003 بود و من امتحان كردم و سازگاري ورژني با برنامه اين لينك نداشت .
اگه لطف كني و برنامه پرويني كه با اين كرك سازگاري داشته باشد را جايي بذاري و آپلود ممنون مي شم .

bagher2

Member
دوستان سلام
فکرکنم پروين 2003 يک نسخه بيشترنباشه که باکرکي که من ارائه دادم براحتي کرک ميشه وقابل استفادست.البته شايدنسخه دومي ازاين برنامه هم وجودداشته باشه که بنده ازش بي خبرم.
بهرحال نسخه اي که من دارم ظاهراهمونيه که درلينک پايين وجودداره.
ftp://12.5.20.91/Downloads/ParWin/Lite/2003/setup.exe
البته ذکراين نکته ضروريه حجم برنامه اي که من دارم اونم به تنهايي 12.9 مگابايت هستش.
عکسهاي اولش روبراي شمامي ذارم .اگه نسخه اي غيرازايني که توي عکسها مي بينيدسراغ داريدمنو بي خبرنذارين!
مخلص مجيدآنلاينيها
باقر
parwina.PNG

parwinb.png

Unity

Member
باقر برنامه همين هستش ٬ با همين تصاويري كه فرستادي ولي من شنيدم يه تغييراتي توي اون دادن و دوباره ورژن جديدتري درست كردن . حالا شايد هم من اشتباه كنم . البته حجم فايل دانلودي من هم دقيقا 12.9 هستش .
فايل اصلي برنامه براي اجرا حجمش 2.74 مگابايته و وقتي كرك مي شه حجمش مي شه 831 كيلوبايت . آقا باقر ماله شما هم همينجوري بود ؟
بعدش هم وقتي اجرا مي كنم هيچ چيزي نمي آيد . از توي Task Manager هم كه كنترل مي كنم ببينم چي ميشه . برنامه توي Processes مي آيد ولي بعد از چند لحظه مي رود . باقر لطفا كمك !!

ara

Member
كسي نيست بگه اين پروين ماله كدوم ويندوز هستش ؟؟؟

bagher2

Member
يونيتي جان همون اتفاقي كه براي شما افتاد براي من همينطورشد.پس معلوم شد كه اين كرك مال همون برنامه ايي كه لينكش داده شده

دوست عزيزم يه باديگه تاكيدمي كنم كه بعدازكپي كرك توي جايي كه برنامه رونصب كردين حتما بايد اون اجراكنين وبردكمه كرك ختما كليك كنيد بعدش برنامه رواجراكنين صفحه اي بانام اچ بي كراكر بجاي دموي اصلي پروين ظاهرميشه كه شما بايدبرروي عكس كوچيك سمت راست اون كليك كنيد تابرنامه بيادوكنارساعت بشينه بعدش توضيحاتشروبخونين
دقيقا همه چي روبه زبان فارسي نوشته

موفق باشين

mossi

Member
Unity گفت:
باقر برنامه همين هستش ٬ با همين تصاويري كه فرستادي ولي من شنيدم يه تغييراتي توي اون دادن و دوباره ورژن جديدتري درست كردن . حالا شايد هم من اشتباه كنم . البته حجم فايل دانلودي من هم دقيقا 12.9 هستش .
فايل اصلي برنامه براي اجرا حجمش 2.74 مگابايته و وقتي كرك مي شه حجمش مي شه 831 كيلوبايت . آقا باقر ماله شما هم همينجوري بود ؟
بعدش هم وقتي اجرا مي كنم هيچ چيزي نمي آيد . از توي Task Manager هم كه كنترل مي كنم ببينم چي ميشه . برنامه توي Processes مي آيد ولي بعد از چند لحظه مي رود . باقر لطفا كمك !!

آقا من هم پروين 2003 اي را كه دوسه ماه پيش دانلود كرده بودم اينستال كردم . اين كرك كاري نكرد . مثل جريان شما .

حالا دوباره همين لينك جديد را كه اينجا گذاشتيد امتحان ميكنم ببينم چي ميشه .

mossi

Member
نه اصلا كار نميكنه . وقتي روي دكمه كرك كليك ميكنم .
ايكون پروين هي تكون ميخوره و ميلرزه ولي اتفاقي نميفته .
در ضمن اين پروين بدون كرك و با كرك اصلا باز نميشه .
البته من اين پروين را دوباره دانلود كردم با اين هم امتحان كردم . هيچ فرقي نكرد .

جدیدترین ارسال ها

بالا