اگه اكشن بلدي بيا ببينم چي بلدي.

noogool

New Member
خسته نباشن دوستان. يه مسئله اي و در واقع يه مشكلي دارم كه حسابي كلافم كرده. از هر كي هم مي پرسم توش مونده. يكي بياد و اين رو حل كنه.
آقا 5 تا مووي كليپ داريم كه هر كدوم به ترتيب زير نام گذاري شدن:
k1 , k2 , k3 , k4 , k5 _mc
يه مووي كليپ ديگه دارم كه اسمش m_mc هست كه مي خوام اتفاق زير بيفته:
وقتي روي كليد 1 روي كيبورد فشار مي دم m_mc بياد روي k1 قرار بگيره. (البته يادم رفت بگم كه همه اين مووي كليپ ها يه شكل مربع هستند. كه البته رنگ m_mc قرمز هست و بقيه آبي هستند.) وقتي روي كليد 2 فشار دادم (از روي كيبورد) مربع قرمز دو تا بره جلو و روي مربع K4 قرار بگيره.
اگه مي تونين كد اين برنامه رو واسم بنويسين.

royal200x

Member
خسته نباشن دوستان. يه مسئله اي و در واقع يه مشكلي دارم كه حسابي كلافم كرده. از هر كي هم مي پرسم توش مونده. يكي بياد و اين رو حل كنه.
آقا 5 تا مووي كليپ داريم كه هر كدوم به ترتيب زير نام گذاري شدن:
k1 , k2 , k3 , k4 , k5 _mc
يه مووي كليپ ديگه دارم كه اسمش m_mc هست كه مي خوام اتفاق زير بيفته:
وقتي روي كليد 1 روي كيبورد فشار مي دم m_mc بياد روي k1 قرار بگيره. (البته يادم رفت بگم كه همه اين مووي كليپ ها يه شكل مربع هستند. كه البته رنگ m_mc قرمز هست و بقيه آبي هستند.) وقتي روي كليد 2 فشار دادم (از روي كيبورد) مربع قرمز دو تا بره جلو و روي مربع K4 قرار بگيره.
اگه مي تونين كد اين برنامه رو واسم بنويسين.

سلام .
اگه منظورت ایناست :
BringToFront or SendToBack
کدش هم ایناست :
PHP:
mx.behaviors.DepthControl.bringToFront (_parent);
mx.behaviors.DepthControl.sendBackward (_parent);
ضمن اینکه فکر کنم اگه همگی دوستان عنوان تاپیکاشون رو طوری انتخاب کنند که موضوع مطرح شده رو هم برسونه خیلی بهتره . اینطوری هم صاحب موضوع سریعتر به جوابش میرسه . و هم افرادی که در فروم جستجو میکنن راحت تر به نتیجه می رسن .
ممنون .
موفق باشی .
نکته : شما به جای _parent آدرس مووی کلیپتو بده .

padideh

Member
چیچی هست این اکشن که گفتی ؟ سخت افزاره یا نرم افزار؟ اگه به درد میخوره به ما هم یاد بده دمت گرم

آخرین ویرایش:

UnknownUser

Well-Known Member
جواب دادن به کسایی که قوانین انجمن رو رعایت نمی کنند امریست اشتباه !

noogool

New Member
اولا سلام و ممنون از دوستان كه جواب دادن. نمي دونم كدوم قانون انجمن رو زير پا گذاشتم. من فقط يه سوال در مورد اكشن پرسيدم.
اما رويال عزيز منظورم اوني نبود كه نوشتم البته يكي از دوستان اكشن نويس حرفه اي جواب سوالي رو كه بالا مطرح كرده بودم رو داده. و من مشكلم حل شدم. جوابش استفاده از يك (آي ول) بود به ترتيب زير
i = 0
keyListener = new Object()
Key.addListener(keyListener)
_root.keyListener.onKeyDown = function(){
if(Key.isDown(49)){
i = i + 1
m_mc._x = eval("k"+i +"_mc._x")
m_mc._y = eval("k"+i +"_mc._y")
}
}
و همين طور در مورد كليدهاي ديگه كد اكسي رو وارد مي كنيم و به آي به مقدار همون كليد اضافه مي كنيم و اين همون چيزي بود كه من دنبالش بودم و جوابم رو داد

UnknownUser

Well-Known Member
1- اسم topic
2- روش نوشتن پست
لطفا این مورد ها رو رعایت کن.
یه نکته ی دیگه اینکه کد ها رو تو تگه php بنویس تا بهتر دیده شه .
موفق باشین .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا