اگر كسي در زمينه نرم افزار mediator سوال داشت من ميتونم كمكش كنم

mediator

New Member
نرم افزار mediator يك نرم افزار براي ساخت مالتي مديا هست . بر اساس icon كه آخرين نسخه ان 8 است. بجاي cast كاتولوگ داره كه قابل سفارشي شدن هست.

f_mostafa_f

Active Member
ممنون که گفتی...

فقط یه سوال ...میشه در مورد این نرم افزار ، جامع تر توضیح بدی و اینکه در مقام مقایسه با mmb و دایرکتور چگونه است؟؟؟...(چه ادبی گفتم)

miladanimator

Active Member
دوست عزيز من خيلي وقت پيش از نسخه قديمي اين نرم افزار استفاده كرده بودم خيلي نرم افزار جالبي بود
اگه ميشه لينك دانلودشو به همراه كرك بذارين

zizi_golder

New Member
mediator گفت:
نرم افزار mediator يك نرم افزار براي ساخت مالتي مديا هست . بر اساس icon كه آخرين نسخه ان 8 است. بجاي cast كاتولوگ داره كه قابل سفارشي شدن هست.
سلام - لطفا در مورد نرم افزار بيشتر توضيح بده و اطلاعاتتو سريعتر اراء بده تا ما هم روشن بشيم

f_mostafa_f

Active Member
زیزی جان ورودت رو تبریک میگم....

حالا چرا این قدر هول تشریف داری؟؟

mediator

New Member
دوستان عزيز اين نرم افزار بر اساس ايكن و تايم لاين بر نامه نويسي ميشود.........
هر نسخه معايب و مزايايي دارد ولي با مطالعه مشخصات نسخه جديد كه لينك ان :http://www.matchware.com/en/default.htm
متوجه ميشود عجب هلويي هست :)
مشخصات نسخه جديد: http://www.matchware.com/en/products/mediator/productinfo/comparison.htm

مقايسه ا.ن با دايركتور و مالتي مديا بيلدر مثل مقايسه 3d studio با poser هست(چي گفتم!!!!!)
اونو با دايركتور مقايسه نكنيد وگر نه مثل اينه كه ترقه جلوي توپ بزنيد!!! من به دايركتوركارها ارادت محض دارم فقط قصدم معرفي بود ومحض
(مدياتور templat براي وب هم داره -ترانزيشن ها هم پيش آماده داره-هر تصوير ميتونه با كانال آلفا وارد بشه و اين يعني سهولت در طراحي رابط كاربر-مثل مالتي مديا بيلدر لازم نيست فايلها را در محل خاصي قرار بديد ....اين هلو كارش درسته خودش آخر كار كه ميخواهيد برنامه را بسته بندي كنيد هر فايلي كه استفاده شده را پيدا ميكنه همه را جمع ميكنه ميريزه تو يك دايركتري (همان دايركتري كه ميخواهيد روي سي دي رايت كنيد.....)ضمنا اتوران هم ميسازه ولي من ترجيح ميده براي اتوران سازي از مالتي مديا بيلدر استفاده كنم اخه خيلي نازك نارنجيه دلش ميگيره (راستشو بخواهيد اين نازك نارنجي كمك ميكنه موقع اتوران سازي برنامه مدياتور بتونم از DirectX بهتر استفاده كنم)
من خودم با نسخه 5 كار ميكنم كسي نسخه جديد داره ممنون ميشم اگه نسخه جديد پيدا كرديد كه كار ميكرد ممنون ميشم پيغام بديد. دمتون گرم
من نسخه جديد دمو و رو گرفتم با كرك كار نكرد -----

mediator

New Member
Mediator 8's icon-based editing allows you to drag-and-drop your way to Flash®, HTML and interactive CD's quicker than with any other web or multimedia tool. Combine text, images, sounds and videos. Apply transitions and interactivity -no programming needed! Then simply use the "one click" export to Flash®, HTML or CD-Rom.

It has never been this easy to create complete websites in Flash®. Make your own website or make use of the templates in the Multimedia Catalog. Use animations, variables or input objects - it's all included. Perfect for CBT creation.

Cadillac

New Member
مشكل فارسي نويسي

سلام
وقتي در حال تايپ فارسي هستم فارسي به درستي نوشته مي شه ولي تا از حالت ويرايش متن خارج مي شم نوشته ها خرچنگ قورباقه مي شند(مثل نرم افزار فلش كه فارسي رو ساپورت نميكنه) و هنگامي كه فايل رو اجرا مي كنم نوشته ها به صورت علامت سوال در مي آيند.

آيا واقعا همينطوره و اگه مشكل همينه براي فارسي نويسي بايد از نرم افزار هاي كمكي استفاده كنم

mediator

New Member
فارسي نويسي

اگر شما از فونت هاي سيستمي مثل arial استفاده كنيد و سيتم عامل ويندوز شما فارسي-انگليسي باشد همين كافي است وگر نه سينا پك نصب كنيد.....شما از چه نسخه از مدياتور استفاده ميكنيد؟كه خرچنگ قورباغه ميشه؟اگر چنين شد حالت underline.....italic را انتخاب كن اگر مشكل حل شد اون موقع مجدد خالت معمولي را انتخاب كن فكر كنم مشكل حل بشه -----موفق باشي

shokri

New Member
با سلام من میخواستم بدونم که چطور تو دایرکتور میشه مسیر رو داد که از سی دی یک چیزی رو اجرا کنه

0012

Member
بهتر بود یه تایپیک ایجاد میکردی

on mouseUp me
open the applicationPath\"Projector.exe"
end

این دستور فایل رو از روی سی دی اجرا میکنه در صورتی که فایل پروژه شما روی سی دی باشه.
ولی اگر مخوای فایل پروژه رو هارد باشه باید اول سی دی رام رو پیدا کنی بعد تست کنی که سی دی موجود سی دی خودته بعدش تازه میتونی فایل رو روی سی دی آدرس دهی کنی
اگه مشکلی داشتی بگو

rtin4002

New Member
ببخشيد ميشه دانلود مدياتور 8 رو بزاريد
من ورژن 5 اين برنامرو دارم ولي با دموي 8 برخورد كردم و ديدم كه خيلي كاملتره
اگه ممكنه به من كمك كنيد :eek:F1 F1 F1 F1 F1 F1 F1 Help

آخرین ویرایش:
آقا یه سوال داشتم :
در مدیاتور 9 وقتی از افکتهای سه بعدی برای انتقال بین صفحات استفاده میشه ، وقتی میخوام پروژه رو EXPORT کنم اگر Self Executable EXE file رو انتخاب کنم ، موقع باز کردن اون ، هیچ کدام از افکتهای سه بعدی اجرا نمیشن . یعنی انگار اصلا افکتی داده نشده !
ولی در صورتیکه گزینه CD-ROM رو انتخاب کنم ، همه افکتها درسته و مشکلی نیست . فقط یه ایراد بزرگی که داره اینه که همه فایلهای پروژه رو توی یک پوشه میزاره و این اصلا خوشایند نیست !

حالا دلیل این کار اینه که ما توی گزینه CD-ROM میتونیم Include DirectX رو فعال کنیم ولی در اون یکی نمیتونیم !
یعنی مشکل افکتهای 3D فقط نبود DirectX هستش !

حال من به دنبال راهی برای حل این مشکل هستم .
تنها راهی که به نظرم درسته ، اینه که ما از یک اتوران ساز دیگه کمک بگیریم و تمام فایلهای ساخته شده توسط Mediator رو بهش Embadd بکنیم و س÷س از اون یک خروجی تک فایلی بگیریم !

حال نظر شما دوستان چیه ؟
البته روشی که گفتم با Multimedia Builder نمیشه ! با برنامه های دیگه نمیدونم !

سلام.
من تازه کاربرم.می دونم این تاپیک قدیمی شده اما خوب من حرفمو می گم،ایشالا یکی جواب منو میده.
شنیدم این نرم افزار خیلی توپه کسی هست که واسه ما هم یاد بده؟
من مدیاتور9 رو دانلود کردم اما کار کردن رو باهاش تقریبا نمی دونم!:sad:

سلام
متاسفانه هیچ گونه آشنایی با این نرم افزار ندارم
سوالی که برام پیش اومده چرا فکر می کنی این نرم افزار خیلی توپه، مگه می خوای چی کار کنی
اگر می خوای در صنعت مالتی مدیا کار کنی چیزی توپ تر و بهتر از دایرکتور پیدا نمی کنی

mohammad.sub7

کاربر فعال
بچه ها میشه بگید این برنامه قدرتش چقدره. آیا مزیتی نسبت به سایر نرم افزارهای ساخت مالتی مدیا داره؟ اگه آره چه مزیتی

ps2

Member
دوستان دقت کنید :

اینجا بخش دایرکتور هست و مربوط به این نرم افزار

بخداااااااااااااااااااااااااااا، دایرکتور قویترین نرم افزار مالتی مدیا اینرکتیو در دنیاست . باهاش میشه کارهایی کرد که قابل تصور نیست (البته برای خیلیها ) من باهاش روی cd مشتری قفل می گذارم ، یا میتونید باهاش با یک دیتابیس ارتباط بر قرار کنید . وخیلی چیزهای دیگه .

در ضمن امنیت بسیار بالایی داره وفایلهاش غیر قابل هک هست ، درسته که کمی پیچیدس ودانش فنی زیادی میخواد که بشه باهاش کارهای پیچیده انجام داد ولی بازهم سره توتمام برنامه های هم ردش بینظیره

جدیدترین ارسال ها

بالا