اکشن فیگور و فیگور به عنوان هدیه ای با ارزش

Mzper

New Member
خرید اکشن فیگور به عنوان هدیه
اکشن فیگورها برای اولین بار توسط شرکت هاسبرو در سال 1964 ساخته شد. محصولاتی که با نام اکشن فیگور ساخته شده بودند، براساس شخصیت‌های G.I.Joe بود که مخاطبانشان معمولاً پسربچه‌ها بودند. اما چون مشتریان از واژه "عروسک پسرانه" خوششان نمی‌آمد، هاسبرو برای تولیدات خود واژه اکشن فیگور را انتخاب کرد تا مشتریان در برابر این محصولات گارد نگیرند. البته با گذشت زمان، هدف اکشن فیگورها دیگر فقط بسربچه‌ها نبودند. امروزه چه دختر چه پسر به این فیگورها علاقه دارند.

اکشن فیگورها رده خاصی از عروسک‌ها به حساب می‌آیند که در هیبت یک ماکت یا مدل ساخته می‌شوند. این ماکت‌ها یک وجه مشترک دارند و آن هم این است که همه آن‌ها تداعی‌کننده یک شخصیت مشهور هستند. این شخصیت قطعاً شهرت زیادی دارد و یک چهره سلبریتی به حساب می‌آید. شرکت‌های زیادی اقدام به تولید اکشن فیگورها با برند خود می‌کنند و نمونه‌های جالب توجهی از شخصیت‌ها را با ایده‌پردازی خلاقانه خود با شکل خاص منحصر به خودشان تولید می‌کنند.

کیوپاسکت و فانکوپاپ چیست؟خرید کیوپاسکت به عنوان هدیه


دو نمونه از ایده‌پردازی‌های شرکت‌های تولید اسبا‌ب‌بازی فانکوپاپ و کیوپاسکت هستند. این دو مدل توانسته‌اند در سال‌های اخیر جایگاه خاصی در بین تمامی سنین باز کنند. کیوپاسکت (Q Posket) در واقع بازنمایی یک شخصیت داستانی معروف به صورتی بانمک است. در این مدل‌ها سر شخصیت‌ها مشخصات ظاهری انیمه‌ها را دارد: چشمانی درشت، بینی و لب‌های کوچک. فانکوپاپ (Funko pop) اندازه‌ی بسیار کوچکی دارد. این مدل در واقع بازسازی یک شخصیت با بدنی کوچک و سری بسیار بزرگتر است.

از آنجایی که این دو مدل از فیگورها قیمت پایین‌تری نسبت به اکشن فیگورها دارند، هدیه‌ی مناسبی برای طرفداران خود به حساب می‌آیند. اگر تولد عزیزانتان نزدیک است و یا به هر بهانه‌ای می‌خواهید به آن‌ها هدیه‌ای بدهید که خوشحالشان کند و تمام مدت جلوی چشمشان باشد، کیوپاسکت و فانکوپاپ بهترین گزینه هستند. برای خرید فانکوپاپ ارزان و خرید کیوپاسکت ارزان به عنوان هدیه‌ای با ارزش به فروشگاه‌های اکشن فیگور مراجعه کنید.

اکشن فیگور و فیگور اصل


شاید بخواهید برای تهیه‌ی کادو برای شخص مورد نظرتان، هزینه‌ی بیشتری کنید. در این مورد اکشن فیگورها می‌توانند ارزش خوبی داشته باشند. بنابراین باید به اصل بودن آن‌ها هم دقت کنید. اکشن فیگورهای اصلی اکشن فیگورهایی هستند که چند مشخصه روشن و واضح دارند، یکی از این مشخصه‌ها که در خرید فیگور اصل به شما کمک می‌نماید هک شدن شماره سریال زیر جعبه است، در حقیقت این اولین قدم برای تشخیص اکشن فیگور یا فیگور اصلی است.

نکته بعدی نوشته شدن یا هک شدن اطلاعات تکمیلی مانند برند، سال ساخت، سری ساخت و … زیر پایه یا قسمتی از فیگور است که خیلی ساده قابل تشخیص است اما در مرحله اول شما باید به فروشنده اعتماد کنید چون این نکته تنها در صورت خرید اکشن فیگور قابل رویت است.
خرید فانکوپاپ به عنوان هدیه
در قدم بعدی باید توجه کنید که چه اکشن فیگوری را از چه برندی خریده‌اید چون هر اکشن فیگور و یا برند مشخصه‌های جداگانه منحصر به فرد خود را برای تشخیص اصل بودن دارد مانند کیفیت در ساخت یا رنگ آمیزی که رنگ آمیزی محصول بهترین راه برای تشخیص اصل بودن فیگور است.

به عنوان مثال شرکت Mafex که در اصل یک شرکت ژاپنی است (تولیدات عمده این محصول در کشور چین انجام می شود) فیگورهایی در ابعاد 17 سانتی‌متری تولید می‌کند که در نمونه‌های اصلی رنگ آمیزی و ساخت صورت کاملاً دست‌ساز انجام می‌گیرد. اما در مدل‌های کپی این اتفاق به وسیله ماشین انجام می‌گیرد و کیفیت آنچنان بالایی ندارد.

در مجموع شما باید در خرید اکشن فیگور و فیگور آنچنان با تجربه باشید که بتوانید به آسانی فرق اصل و غیر اصل را متوجه شوید. به همین دلیل بهترین راه برای خرید اکشن فیگور ارزان و با کیفیت بهتر است فروشگاه اکشن فیگور و فیگور تهیه کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا