اين خطا مربوط به چيه؟

شروع موضوع توسط ACTIVE ‏4 آوریل 2005 در انجمن سوال و جواب های phpBB

1. ACTIVE

ACTIVE Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    آقا پدرم در اومد بالاخره حل نشد اين مشكل سرورمون يه روز كار ميكنه 2 روز ميخوابه 3 روز چرت ميزنه 4 روز قش ميكنه اگه يكي بتونه منو خوب تفهيم بكنه من يك عمر چاكرش ميشم اونوقت تكليف منم مشخص ميشه٬ خلاصه ببينيم اين ساپورتمون كي جواب ايميل ما رو ميده بعده يه ماه بعده يه سال يا ...

به هرحال ديگه خسته شدم
    اينم اروره لعنتي قبلا هم گفته بودم

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /home/active/public_html/forums/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/active/public_html/forums/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/active/public_html/forums/db/mysql4.php on line 331
    phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

نوشته شده توسط ACTIVE در ‏4 آوریل 2005
  2. anti-life

anti-life Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    دوست عزيز سرور سايت ما هم اين جوري ميشه بعضي اوقات و بعد از پيگيري به اين نتيجه رسيديم كه اس كيو ال سرور كرش ميكنه .....

اصولا هم رو هاست هايي اين اتفاق ميافته كه تعداد يوزر در اس كيو ال رو محدود كردن براي جلب مشتري... و دليلش هم اينه ...... حالا اين يكي از اين دليلها هست.

نوشته شده توسط anti-life در ‏4 آوریل 2005
  3. ACTIVE

ACTIVE Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    مرسي آنتي لايف جان آقا من شخصا ارادت دارم خدمتتون

ممنون ازتون حالا من كه زياد حاليم نيست ولي بد نيست ساير دوستان هم بيان شايد دلايل ديگه اي هم باشه
    هر حال متشكر

نوشته شده توسط ACTIVE در ‏4 آوریل 2005

به اشتراک بگذارید