[phpNuke] ايجا يك ماژول جديد با نام ثبت شغل براي نيوك- ايزونه جان بژر تو كارت دارم

d@nyal

Member
ايجا يك ماژول جديد با نام ثبت شغل براي نيوك- ايزونه جان بپر تو كارت دارم

:wink:
سلام
آقا من يه طرح دارم .( فعلا ديگران به اين مطلب نگاه نكنند چون اصلا بدرد شون نمي خوره !! د . فقط وارد ها به نيوك مثل صادق خان يا بهزاد جان بخصوص ايزونه كه كارم با ايشونه نگاه كنند )

در بعضي از سايت ها كه با استفاده از سيستم هايي مثل TW portal استفاده شده اند سيستمي وجود دارد با نام ثبت شغل ها .
كار بران با استفاده از اين سيستم ميان شغل ثبت مي كنند . مثلا پدرشونو توي اون سايت همراه با عكس مغازشون يا آدرسشون و تلفونشون و اجناسشون ثبت مي كنن . در واقع يه نوع تبليغ براي مغازه يا شغلشون مي شه كه بسيار هم طرفدار داره

من كه احساس كردم نياز به اين نوع ماژول توي نيوك دارم زود دست به كار شدم .
چون نياز به ماژول نقد نامه ندارم و طرز كار اين ماژول تقريبا عين همون چيزي است كه در سيستم كه ديگر هستش ، زود دست بكار شدم و از قسمت …/module/review/
شروع به تغيير نوشته هاش كردم .
هم در قسمت lang_fasrsiقسمت مديريت و هم در قسمت كاربري .
به اين صورت يك واسه خودم يك ماژول ثبت شغل درست كردم كه بسيار خوب و حتي بهتر از مال TW portal بود .

بنابرين دوتا فايل زبان رو اينجا مي ذارم تا كسيايي كه مي خوان اين ماژول رو توي سايتشون بكار ببرن استفاده كنن. البته فعلا دست نزنيد ايزونه جان ( الهي قربانش بروم ) فايل هارو بررسي بكنه بعد ...
اين هم فايل هاي زبانش كه فايل هلپش رو حتما بخونيد :
هاست خودم فعلا خرابه مجبور شدم توي پرشين گيگ آپلود كنم:

http://www.nasir.persiangig.com/majid/jobs.rar

بقيه رو هم توي پست بعدي بخونيد ....( خسته شدم )

آخرین ویرایش:

d@nyal

Member
با سلام دوباره
مي گفتم تا اونجايي رسيد كه من من ماژول نقد نامه رو به ثبت شغل تبديل كردم
اما ....
به فكرم زد كه آقا بيا اصلا يكي شايد مي خواد هم نقد نامه داشته باشه و هم ثبت شغل . يعني ماژول ثبت شغل برا خودش يه ماژول مجزا باشه .
براي همين افتادم جلوي مونيتور و هي زور زدم بلكه درستش كنم . ولي ديدم كارم نيست برا همين اين كار رو به بزگم (گفته بهم استاد نگو وگرنه ...) يعني ايزونه جان
كه اين شغل ها رو بصورت يه ماژول مستقل در بياره .
البته يه راهنمايي كه ساختار و طرز كارش مثل نقد نامه است . يعني فايل ها با يكمي تغييرات مشابه هم هستن . بنابرين با جيگزين كردن زبان ها كه نوشتومشون ( توي پست بالايي ) و ايجاد كمي تغييرا ت توي فايل هاشون ( كه دست ايزونه جان را مي بوسند)يه ماژول ديگه براي نيوك داريم .
از ايزونه خواهش مي كنم اين ماژول رو هم توي سايتشون قرار بده . چون كار برد ثبت شغل خيلي بيشتر از نقد نامه هست .

در ضمن مي خواستم بدونم چطوري مي تونم توي قالب سايتم يه بلوك درست كنم كه مثلا آخرين نوشته ها به انجمن رو يا مثلا آخرين نقد نامه ها يا آخرين 10 نفر عضو شده رو نشون بده ؟

ايزونه جان من خودم چشم براهم كه اين ماژول رو برام بفرستي . خيلي آقايي .
[email protected]

مرسي دانيال

izone

Active Member
دانيال جان ابتدا سپاس از مهر شما و بعد هم آفرين به اين همه شوق و ذوق و خلاقيت شما. :D

دوست من

اولا كه اينجا من هيچكاره هستم و بيشتر دوستاني كه به اين تالار ها سر ميزنند همه استاد و دست اندركارند. پس خواهش ميكنم كه روي سخن را فقط به يكنفر نداشته باشيد. از همه كمك بخواهيد.

بعد هم من همه اين دو پست شما را خواندم و تقريبا متوجه منظور شما شدم ولي راستش درست و كامل نه. براي نمونه چرا كاربري بخواهد شغل پدرش و نشاني مغازه اونو تو تارنماي من و شما نمايش بده. آقا اگه من عكس پدر خدا بيامرزم را بگذارم اينجا كه اول خودم بعدم همه غش ميكنند :D :-? (نظامي بود كه هميشه تو پادگان خانه ساعت 4.30 بامداد بيدار باش ميزد :shock: ).

شما اگر ميشه يك نمونه از اين ماژول را در تارنماهاي ديگر به من و دوستان با لينك نمايش بدهيد كه ما كاملا متوجه منظور شما بشويم. اگر براي خودتان هم امكان دارد اين ماژول را كه اگر درست متوجه شده باشم نيمه كاره است برايم بفرستيد يا همينجا بگذاريد تا ببينم چيكار كرده ايد.

بهر حال من تا آنجا كه دانش و توان دارم در خدمت هستم. ولي اطلاعات (كيهان هم باشه عيبي نداره) بيشتري نياز دارم.

هميشه شاد و پيروز باشيد.

d@nyal

Member
همين سايتي كه نوشتم با tw portal ساخته شده و توي اون قسمت ثبت شغل هم دااره

جدیدترین ارسال ها

بالا