اولین آموزش انجمن (convert)

P.A.Y.T.O.N

Active Member
با سلام و تبریک به مناسبت شروع به کار انجمن صفحه آرایی....
امیدوارم که بچها خودشونو تو این 1 ماهه خوب نشون بدن تا این انجمن همیشگی باشه ....
پس بجنبین
93.gif

اولین آموزش رو اختصاص دادم به نحوه تبدیل متن های وردی و زرنگاری برای شروع صفحه آرایی!
کاشکی توی اینجا هم بخشهاش از هم تفکیک بشن...
83.gif

لینک آموزش....

http://x5.freeshare.us/118fs991724.jpg

arashonline

Well-Known Member
واي پيتون جان باز اين سبك از آموزش آخه چرا بابا شما Adsl داري ما كه نداريم...
هن هن همينم بزور مياد بالا..!
شما كه انقدر زحمت ميكشي ...!

S.H.R.M.K

Well-Known Member
این اموزش واسه کودوم برنامه هست؟
ایندیزاین یا کوارک یا پیج میکر؟؟؟

P.A.Y.T.O.N

Active Member
txtکردن مطالب واسه اینه که بتونیم متن رو وارد برنامه کنیم
تا اونجایی که می دونم این کار واسه برنامه های پیج میکر و کوارک و فری هند هستش
ایندزاین احتیاجی به txt نداره همینجوری میشه کافیه فایل وردیو باز کنی بعد همشو تو برنامه کپی پیست کنی!

راستی حمید رضا جان اگه میشه شما قسمت ایندیزاین یا برنامه ای که توش واردیو راه بنداز (آموزش و ....)
منم پیج میکر و کلا برنامه های پروین و شروع می کنم....

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ممنون payton

درباره تفکیک بخشها هم فعلا همینجوری سر کنید تا اگر انشالا قرار شد انجمن همیشگی بشه میتونیم صحبت کنیم و بخشهاش رو تفکیک کنیم.

موفق باشی / سارا

samira_f81

New Member
با سلام و تبریک به مناسبت شروع به کار انجمن صفحه آرایی....
امیدوارم که بچها خودشونو تو این 1 ماهه خوب نشون بدن تا این انجمن همیشگی باشه ....
پس بجنبین
93.gif

اولین آموزش رو اختصاص دادم به نحوه تبدیل متن های وردی و زرنگاری برای شروع صفحه آرایی!
کاشکی توی اینجا هم بخشهاش از هم تفکیک بشن...
83.gif

لینک آموزش....

http://x5.freeshare.us/118fs991724.jpg
سلام به همگی
خسته نباشید.من به تازگی وارد انجمن شدم و شدیدا نیاز به مباحث آموزشی در مورد ایندیزاین دارم اما تمام پستهای سما مربوط به 2 یا 3 سال پیش هست و دیگه قابل دانلود شدن نیست اگه میشه خواهشا برای من حتی شده مطالب در مورد ایندیزاین رو به صورت pdf به ایمیلم بفرستید واقعا ممنون میشم.با تشکر سمیرا
[email protected]

samira_f81

New Member
سلام به همگی
خسته نباشید.من به تازگی وارد انجمن شدم و شدیدا نیاز به مباحث آموزشی در مورد ایندیزاین دارم اما تمام پستهای شما مربوط به 2 یا 3 سال پیش هست و دیگه قابل دانلود شدن نیست اگه میشه خواهشا برای من حتی شده مطالب در مورد ایندیزاین رو به صورت pdf به ایمیلم بفرستید واقعا ممنون میشم.با تشکر سمیرا
[email protected]

leilajavan

New Member
سلام دوستان من هم تازه وارد شدم.در مورد ایندیزاین اگر دوستان لطف کنن مطالب اموزشی رو برام میل کنن یا همینجا بذارن ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا