اولين تمپليت كه درست كردم (ببينيد و نظر بديد)

Hormoz72

New Member
سلام :cry:

امروز رفتم شركت بيكار بودم اونجا با يه كامپيوتر ذغالي با هزار درد و بدبختي يه تمپلت (اولين تجربه*) طراحي كردم ،

لطفا با دقت ببينيد و نظر بدين ، اشكالام رو خيلي رك بهم بگيد چون خيلي برام مهمه

خودم CSS بلد نيستم تا استفاده كنم توي وب

اگه كسي خواست به ايديم (black_boy_7598) پي ام بده تا من PSD رو تقديمش كنم :D

mehdinasiri

پارس لند گروپ
قرمز خیلی تند هست و چشم رو اذیت میکنه
جای گذاری سلول ها خوب است
هدر سایت خیلی بزرگ هست که منسوخ شده

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خوبی شده با توجه به اینکه گفتید امکانات زیادی هم در اختیار نداشتید.

فقط روی رنگبندیش بیشتر وقت بذارید.

marSoul

Member
برای اولین بار کار نسبتا خوبی است ! اما من چند نکته به نظرم رسید که می گم :

در مورد background بیشتر دقت کن چون این background حجم زیادی پیدا می کنه سعی کن جوری درست کنی که با repeat بشه درستش کرد
رنگ سایت خوب نیست یعنی ترکیب مناسبی به کار نبردی چون کاربر رو زود خسته می کنه ، بهتره تضاد رنگی دیگه ای به کار ببری
رنگ فونت خیلی مهمه ، باید کاربر به راحتی بتونه بخونه رنگ سفید برای این تم مناسبه
در وب سایتهای جدید پیشنهاد می شه که قسمت Header سایت واضح و جدا باشه ، تقریبا این کار رو کردی ولی بهتره منو رو در header قرار بدی و به نظر من هم سایز رو کمی کوچیکتر کن
در مورد سایز باکسها هم دقت کن اگه با این سایز فونت بخوای مطلب بذاری فکر کنم کوچک باشن

به هر حال کار خوبی بود، موفق باشید

tarhebartar

Member
خوبه ولی سخت

دوست من خیلی خوب از براش ها استفاده کرده اید ولی برای صفحه سازی خیلی مشکل خواهید داشت.

(انصافا خیلی سخته :eek: )

alionline1366

Active Member
دوست من برای طراحی یک سایت باید فکر کنی که ساده درست میشه یا با مشکل اینکار شما شدنی هست ولی خیلی با مشکل مشکل اصلی هم حجم کار هست و بعد هم رنگبندیت خیلی تیره هست که بیشتر برای سایتهای هک و نظیز اینا خوبه چون این رنگ عامه پسند نیست و باعث زدگی بیننده بعد از چند وقت میشه پس اول خوب فکر کن نتیجه کار رو برای خودت تو ذهنت بررسی کن بعد کار رو تکمیل کن.

leili1

Active Member
با همه اون چیزایی که بچه ها گفتن موافقم
بارنگایی که بکار بردی زیاد موافق نیستم
موفق باشی

Patris Net

Member
به عنوان كار اولت خيلي زيبا از آب در اومده !
نظر منم با بقيه دوستان يكيه !
منتظر كاراي بعديت هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا