اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی سایت

در طراحی سایت صفحه "تماس با ما" همانند صفحه درباره شرکت، از اهمیت بسیاری برخوردار است. در حقیقت صفحه تماس با ما می تواند مهم ترین صفحه یک وب سایت باشد. اهمیت اطلاعات ارتباطی به قدری است که حتی اگر تمامی صفحات و قسمت های سایت، شما را به رسیدن به اهداف کمک کنند، ولی اطلاعات ارتباطی، ناقص باشد و کاربران قادر نباشند با شما ارتباط برقرار کنند، شما تمام اعتبارات خود را از دست خواهید داد.


دسترس پذیری
بازدیدکنندگان سایت باید قادر باشند تا به راحتی لینکی از صفحه تماس با ما در سایت شما پیدا کنند. این لینک باید در تمامی صفحات آشکار و قابل رؤیت باشد؛ به هیچ عنوان آن ها را برای به دست آوردن اطلاعات ارتباطی مجبور به جستجو نکنید، این اطلاعات باید به راحتی در دسترس باشد.

گزینه های مختلف ارتباطی
کسب و کارهای بزرگتر در طراحی سایت خود باید اطلاعات ارتباطی هر بخش و هر دپارتمان را در خود جای دهند. همانند بخش های خدمات مشتریان، پشتیبانی تکنولوژی، سؤالات، اطلاعات کلی، عضویت و غیره. همچنین شما باید اطلاعات ارتباطی افراد خاص مثل مدیر عامل، افسر ارشد اطلاعات و .... را هم در این لیست قرار دهید.

تبلیغات ممنوع
در طراحی سایت خود در صفحه ارتباط با ما هرگز تبلیغ نکنید. این صفحه باید خالی از هر گونه تبلیغات باشد، این صفحه باید توجه و تمرکز کاربران را به اطلاعات ارتباطی داخل آن محدود نماید.

محتوای فرم ارتباطی
فرم ارتباطی شما باید حداقل اطلاعات ضروری مورد نیاز را داشته باشد. هرگز نباید صفحه ارتباط با ما را با اطلاعات بیش از اندازه و غیر ضروری پر کنید، هر چه ساده تر باشد بهتر است. اطلاعاتی را ارائه دهید که بازدیدکنندگان سایت به آن نیاز دارند و همه گزینه های ضروری را شامل شود. این امر تضمین می کند که صفحه تماس با ما در سایت شما به شکل کارآمدتر با مشتریان و بازدیدکنندگان ارتباط برقرار می کند.

موارد ذکر شده، شما را در امر طراحی سایت و همچنین ارتباط مناسب با بازدید کنندگان یاری می کند.
 

mah.shah

New Member
در زمینه طراحی سایت بهترین صفحات برند ما صفحه اصلی ، تماس با ما و درباره ما اهمیت ویژه ایی دارند و ما باید حتما در طراحی و رابطه مکاربری این صفحات دقت لازم را انجام بدیم بسیارز خلاقانه رفتار کنیم من مدت هاس در زمینه طراحی سایت در اصفهان فعال هستم و این مورد جز اولویت های کاری من هست
 

hamidfx

New Member
صفحه های تماس با ما و درباره ما دو صفحه ای هستند که اهمیت ویژه ای دارند ولی کمتر مورد توجه قرار می گیرد

پیشنهاد می شود در این دو صفحه محتوا با کیفیت حداقلی منتشر گردد و بخشی از لینک های سایت هم به این دو صفحه اختصاص داده شود
 

جدیدترین ارسال ها

بالا