انتخاب کاغذ دیواری هتل ها

بدون شک آرامش در طراحی چیدمان اتاق خواب هتل از اهمیت بالایی برخوردار است اما نباید همه چیز را فدای آن کرد. اگر کمی دقیق تر به مخاطبان هتل نگاه کنیم متوجه می‌شویم که آنها چیزی بیش از یک اتاق معمولی و بی سروصدا را می‌خواهند و درصورتی که آن را در دکوراسیون اتاق هتل شما پیدا نکنند، احتمالا در سفرهای بعدی به شما مراجعه نکرده و همینطور برندتان را به دیگران معرفی نخواهند کرد.
در این ادامه قصد داریم تا به صورت تخصصی به آموزش چیدمان اتاق خواب هتل پرداخته و تمامی جزئیات لازم و مهمِ مربوط به آن را برایتان بیان کنیم. با ما همراه باشید.
کاغذ دیواری چیدمان اتاق خواب هتل
اگر قرار است به جای رنگ آمیزی دیوار در چیدمان اتاق خواب هتل ، از کاغذ دیواری استفاده کنید، بهتر است تا چند نکته مهم و کاربردی را قبل از آن درنظر بگیرید:
برای دکوراسیون اتاق هتل رنگ مناسبی انتخاب کنید
اتاق هتل نه صرفا برای خوابیدن طراحی شده است و نه تنها برای مطالعه کتاب و مشاهده تلویزیون. به همین دلیل است که نمی‌توان از رنگ های مطلقاً آرامش بخش و همینطور مطلقاً درخشان در انتخاب کاغذ دیواری های آن استفاده کرد.
البته این موضوع می‌تواند نسبت به سلیقه برخی از مشتریان تغییر کند اما برای انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواریِ قالب اتاق ها در هتل خود، بهتر است تا از رنگ های ملایم و میانه استفاده کنید تا در دو حالت خواب و بیداری باعث ناراحتی و آزردگی مسافران نشود.
به ترکیب رنگ در طراحی داخلی هتل توجه کنید
اگر قصد دارید تا با استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون اتاق هتل ، فضایی خاص و متحیر کننده ایجاد کنید، پیشنهاد می‌شود تا چند رنگ کاغذ دیواری را در فضای آن مورد استفاده قرار داده و از تکنیک ترکیب رنگ استفاده کنید.
  • نارنجی
  • سبز
  • آبی
  • زرد
  • مشکی
  • و…
رنگ هایی هستند که در صورت ترکیب صحیح می‌توانند باعث افزایش جذابیت اتاق و به طور کلی هر بخش از فضای هتل شما شوند.

منبع: تهران دیزاین سنتر
 

جدیدترین ارسال ها

بالا