امنیت دامین های ثبت شده

hamids68

Member
سلام

یکی از دوستان رفته از یکی از به اصطلاح معتبر ترین شرکت هائی که میزبان دامین هست... دامین گرفته چون چیز هائی در باره دزدیدن دامین های معروف شنیده از اونها خواسته که بهش فاکتور فروش بدن... اونها هم اینکار رو کردن اما باز هم این دوستمون نگرانه... سوال اینجاست که اگر زمانی به دلائلی همون به اصطلاح بهترین شرکت ایرانی توزرد از آب در اومد و یا اینکه اتفاقی براش افتاد ...مثل ورشکستگی و از این جور حرفا ...آیابلائی سر دامین دوستمون پیش میاد... البته سایت و دامین معروف و مهمی نداره اما چون خیلی به خودش اعتماد داره نگران سالهای بعده ...

poolha

Member
شما بايد هميشه توجه داشته باشيد كه دومين را از كجا ثبت مي كنيد
دومين هاي DirectI معمولا چون پنل كاملا دست مشتري هست و انتقال دامنه نيز در دست مشتري هست بنابراين مشكلي پيش نمي ياد اگه شركته ثبت كننده ايراني يا خارجي ندزده
ولي دومين هاي آنلاين نيك چون امكانات انتقال دامنه در اختيار مشتري ندارند بايد همون كسي كه دومين را اول ثبت كرده تمديد كنه
به دوستمون پيشنهاد كنيد از دومين هاي DirectI استفاده كنند

SME

Banned
بر طبق یک آمار معتبر، اولا تعداد دامینهایی که توسط آنلاینیک ثبت شده بیشتر هستش و دوما انتقال دامین ربطی به امنیت دامین نداره.
شما میتونید برای دامینتون موارد زیر رو مورد توجه قرار بدید:
1- خرید و ثبت در شرکتهای معتبری همچون آنلاینیک-گوددی و ...
2- ثبت توسط یک نماینده مستقیم از این شرکتهایی که گفتم.(در پنل دایرکت آی شما میتونی ریسلر باشی و ساب ریسلر بدی این یعنی فاجعه...)
3- در صورت امکان ثبت بوسیله کارت اعتباری معتبر و خرید مستقیم از جاهایی که در بالا ذکر شد.
4- خرید ID PROTECT جهت جلوگیری از دزدی دامین تا تاریخ انقضاء دامین و داشتن پریویت آدرس.
نکته1: فاکتور چیه!؟ تعریف شما از فاکتور یک کاغذی هست که میتونه بالاش یک شکاره ثبت شرکتی باشه ولی این هم میتونه راهی برای کلاهبرداری از شما باشه دوست عزیز.
نکته2: با اینکه دامینهای IR مشکلات زیادی دارن (البته فعلا) ولی من IR پیشنهاد میکنم.
هات هاست موارد مذکور رو میتونه به شما ارایه بده. با فاکتور.

poolha

Member
بر طبق یک آمار معتبر، اولا تعداد دامینهایی که توسط آنلاینیک ثبت شده بیشتر هستش و دوما انتقال دامین ربطی به امنیت دامین نداره.
شما میتونید برای دامینتون موارد زیر رو مورد توجه قرار بدید:
2- ثبت توسط یک نماینده مستقیم از این شرکتهایی که گفتم.(در پنل دایرکت آی شما میتونی ریسلر باشی و ساب ریسلر بدی این یعنی فاجعه...)
3- در صورت امکان ثبت بوسیله کارت اعتباری معتبر و خرید مستقیم از جاهایی که در بالا ذکر شد.
4- خرید ID PROTECT جهت جلوگیری از دزدی دامین تا تاریخ انقضاء دامین و داشتن پریویت آدرس.
نکته1: فاکتور چیه!؟ تعریف شما از فاکتور یک کاغذی هست که میتونه بالاش یک شکاره ثبت شرکتی باشه ولی این هم میتونه راهی برای کلاهبرداری از شما باشه دوست عزیز.
نکته2: با اینکه دامینهای IR مشکلات زیادی دارن (البته فعلا) ولی من IR پیشنهاد میکنم.
دوست عزيز چرا چيزي مي گيد كه بدون اينكه روش فكر كنيد؟
چرا مي گين انتقال دومين هيچ ربطي به امنيتش نداره؟
خيلي هم ربط داره
فرض كنيد من از شما يك دومين خريدم از آنلاين نيك
حالا نمي گم شما كلاهبردار از آب دراومدي بلكه مي گم خدايي نكرده ورشكسته شديد يا اتفاقي واستون افتاد ميشه بگين تكليف اين دومين چي ميشه؟ و كاربر چكار مي تونه بكنه اينجور مواقع؟ خوب معلومه هيچ كار
ولي تو دايركت آي پنل دست مشتري و انتقال دومين آزاده و مشتري اگه نتونست ثبت كننده رو پيدا كنه مي تونه راحت به يك ثبت كننده ديگه دومين رو جابجا كنه و از اونجا ثبت كنه و يا اينكه حتي با اعتبار زدن به اكانتش بطور مستقيم ثبت كنه
پس حالا مي بينين كه اين ساب ريسلري هم يك مزيت هست نه فاجعه
شايد براي بعضي ها فاجعه باشه ولي 100 % براي مشتري و صاحبان دامنه ها يك مزيت هست
كه حق انتخابشون زياده و راحت مي تونن هر كي رو كه مي خوان و هر جا كه مي خوان دومين رو ببرن نگه دارن
يكي از مشتري هاي من 5 تا دومين داشت از يكي از شركت هاي معروف كه اسمشو نمي برم و شركت مي خواست دومين هاشو ازش بدزده، به جرات مي تونم بگم اگه دومين هاي اين مشتري ما آنلاين نيك بود به هيچ وجه سالم نمي موندن و طرف نمي تونست دومين هاشو ازشون بگيره.
حالا شما بگو ساب ريسلري يعني فاجعه

amiri27

Member
سلام

یکی از دوستان رفته از یکی از به اصطلاح معتبر ترین شرکت هائی که میزبان دامین هست... دامین گرفته چون چیز هائی در باره دزدیدن دامین های معروف شنیده از اونها خواسته که بهش فاکتور فروش بدن... اونها هم اینکار رو کردن اما باز هم این دوستمون نگرانه... سوال اینجاست که اگر زمانی به دلائلی همون به اصطلاح بهترین شرکت ایرانی توزرد از آب در اومد و یا اینکه اتفاقی براش افتاد ...مثل ورشکستگی و از این جور حرفا ...آیابلائی سر دامین دوستمون پیش میاد... البته سایت و دامین معروف و مهمی نداره اما چون خیلی به خودش اعتماد داره نگران سالهای بعده ...

به دوستتون پيشنهاد مي کنيم که موارد زير رو رعايت کنه:
1. سعی کنه دومين رو از طريق کمترين واسطه ثبت کنه (حالا يا از ريسيلر directi می خواد ثبت کنه يا جای ديگه.)
2. دامين حتما به نام خودش و آدرس ايميل خودش ثبت بشه.
3. برای دامينش privacy protect رو فعال کنه تا اطلاعاتش دست هر کسی نيفته. (اين امکان در directi مجانی هستش و در onlinenic نمی دونم.)
4. داشتن يک فاکتور کاغذی هر چند سودی نداره اما بی ضرر هم نيست.
5. از جايي که می خواد ثبت کنه حتما شناخت داشته باشه. معمولا گروه ها يا شرکت هايي که دامين های مهمی رو ثبت کردند و الان زير دستشون هستش قابل اعتماد تر هستند. اما به هر حال با تحقيق کافی اين شناخت برای همه قابل دستيابی هستش.

با تشکر
مصطفی اميری

hamids68

Member
ممنون از همه دوستانی که اظهار نظر کردند ولی من جوابمو نگرفتم بیشتر صحبتها در مورد قبل از خرید بود

دوستم همین یک هفته پیش دامینشو تمدید کرد برای دو سال

همانطوریکه گفتم اون شرکت ظاهرا اسم و رسم داری هست و فاکتور هم بهش دادن و onlinenic هم ثبت کننده اصلی هست...و بهر حال کار انجام شده و مسئله انتخاب ریسلر و یا خرید مستقیم که دیگه مطرح نیست...چند سالی دامینش دست اونها بوده حالا هم به همون شرکت داده تمدید کردن اما سوال در باره آینده هست...درسته که شرکت ظاهرا معتبری هست... اما فرض کنیم به هر دلیل هوس کرد دست از اینکار بکشه و یکهو غیب بشه وواقعا هم کسی بهش دسترسی نداشته باشه

1- فرض کنیم قصد دزدیدن دامین رو نداشته باشه اما دیگه نمیخواد ادامه بده اونوقت تکلیف دامین رفیقمون چی میشه ؟

2- فرض بعدی این هست که بساطش رو جمع میکنه اما در عین حال هوس دزدیدن چند تا از دامین های معروف مشتری هاش به سرش بزنه و از قضا دامین دوستمون هم گرفته باشه ... آیا کاری از دست دوستمون بر میاد ؟ و اگه با اون مشکل مواجه شده چکار کنه؟

SME

Banned
دوست عزيز چرا چيزي مي گيد كه بدون اينكه روش فكر كنيد؟
میشه بگید چند ساله وارد اینترنت شدید؟ اصلا چند ساله کار هاست و دامین انجام میدید؟
حالا نمي گم شما كلاهبردار از آب دراومدي بلكه مي گم خدايي نكرده ورشكسته شديد يا اتفاقي واستون افتاد ميشه بگين تكليف اين دومين چي ميشه؟ و كاربر چكار مي تونه بكنه اينجور مواقع؟ خوب معلومه هيچ كار
اگر منظورتون من هستم، گروه پاسارگاد اولین کاری که کرده اینه که قرارداد 2 میلیونی با بانک پارسیان بسته. پس به این راحتیا ورشکست نمیشیم. و پشتوانه کلاهبردار نبودنمون هم همین قرار داد میتونه باشه.هرچند سابقه هم مهمه و ما داریم.
تازه در این موارد میتونید از طریق سایت آنلاینیک دامین رو رجیستر کنید و تمدید کنید.خیلی هم سخت نیست.
پس حالا مي بينين كه اين ساب ريسلري هم يك مزيت هست نه فاجعه
منظور من رو فهمیدی شما؟ ساب ریسلری و ریسلر فرقشون چیه؟ مثل اینکه یکی بیاد از ریسلر هاست یه وی پی اس بده. چیزی که عملا غیر ممکنه!!!

SME

Banned
هنوز هم میگم امکان ارایه ساب ریسلری در دایرکت آی توسط ریسلر یعنی فاجعه...

آخرین ویرایش:

alimosavi

Active Member
آقایون قبل از گرفتن دامین حتما اعتبار شرکت رو مطمئن شوید.

من از پرشن وب چند وقت پیش هاست گرفتم اشتباه کردم و دامین هم از اونها گرفتن دامین هر expired شد و من چندبار بهشون میل زدم برای تمدید که جوابی توی کار نبود.

هاست هم که همان 2 ماه اول از خیرش گذشتم فقط 1 ماه سایتم دون شده بود و یکبار هم تمام مطالبم پاک شد.

اشتباه کردم و گول قیمتاشون رو خوردم. ولی تجربه ی خوبی بود دیگه به این راحتی ها به کسی اعتماد نمی کنم

poolha

Member
اگر منظورتون من هستم، گروه پاسارگاد اولین کاری که کرده اینه که قرارداد 2 میلیونی با بانک پارسیان بسته. پس به این راحتیا ورشکست نمیشیم. و پشتوانه کلاهبردار نبودنمون هم همین قرار داد میتونه باشه.هرچند سابقه هم مهمه و ما داریم.
تازه در این موارد میتونید از طریق سایت آنلاینیک دامین رو رجیستر کنید و تمدید کنید.خیلی هم سخت نیست.
ميشه لطف كنين و يك جمله قبلش رو بخونين
من نوشتم فرض كنيم نگفتم كلاهبردارين دوست من.
در ضمن ثبت در آنلاين نيك شايد براي شما سخت نباشه ولي براي مشتري سخته اينو كه قبول دارين؟
شما تجربه دارين مي دونين بايد چيكار كرد تو اينجور مواقع ولي آيا مشتري هم همه اينارو مي دونه؟
اگر واقعا به اين راحتيه من دو تا دومين دارم كه expire شدن از آنلاين نيك برام پيغام خصوصي بزار اگه مي توني ثبتشون كني
حالا شما مي گين بحث ساب ريسلري يك فاجعه هست
حالا مي گم چرا نيست چون سايت اصلي اجازه ايجاد اكانت رايگان ريسلر و اكانت معمولي رايگان مي ده و تا شارژ نكني مدركي هم ازت نمي خوان اين به كاربري كه ترس داره اين امكان رو مي ده كه دومين هاشو از طريق يك ريسلر مورد اعتماد ثبت كنه يا تمديد كنه و بلافاصله به اكانت خودش انتقال بده تا ترسي هم از اين بابت نداشته باشه كه يه وقت كسي دومين رو بدزده.
1- فرض کنیم قصد دزدیدن دامین رو نداشته باشه اما دیگه نمیخواد ادامه بده اونوقت تکلیف دامین رفیقمون چی میشه ؟

2- فرض بعدی این هست که بساطش رو جمع میکنه اما در عین حال هوس دزدیدن چند تا از دامین های معروف مشتری هاش به سرش بزنه و از قضا دامین دوستمون هم گرفته باشه ... آیا کاری از دست دوستمون بر میاد ؟ و اگه با اون مشکل مواجه شده چکار کنه؟
دوست عزيز در دومين هاي آنلاين نيك اگه مستقيم ثبت نكني به هيچ وجه نمي توان اطمينان داشت كه روزي دومين مشكل پيدا نكنه
همين مشكلي كه مي گين الان براي يكي از مشتريان ما ايجاد شده كه دومين هاش دست يك شركتي هست كه معلوم نيست كجاست
و من هم از دوستان مي خوام اگه كسي حالا مي گه اين دومين ها رو مي تونه براشون كاري انجام بده بسم الله
نهايت كارشون ميتونه اظهار همدردي باشه با طرف مطمئن باش
همه فكر مي كنن شما مي خواي دومين بخري يا هاست بگيري اومدن از هر جا كه دارن ثبت مي كنن اونجا رو تبليغ مي كنن ولي همونطور كه مي بيني واقعيت يك چيز ديگه هست

ehsanch

Active Member
بر طبق یک آمار معتبر، اولا تعداد دامینهایی که توسط آنلاینیک ثبت شده بیشتر هستش
میشه بگین کدوم آمار معتبر ؟ طبق آمار معتبر انلاینیک 1.2 ملیون و دایرکتی 1.8 ملیون دامین داره.
و دوما انتقال دامین ربطی به امنیت دامین نداره
خیلی هم ربط داره . وقتی دامین را هروقت بخوای بتونی از شرکت ثبت کننده به یه جای دیگه منتقل کنی تا حدودی خیالت راحته که شرکته واسه دامینت نقشه ای نمیکشه.

کجای آنلاینیک معتبره ؟ نه ساپورت داره نه امنیت و نه اطمینانی میشه بهش کرد. گوددی هم که کلا با ایران مشکل داره.

2- ثبت توسط یک نماینده مستقیم از این شرکتهایی که گفتم.
ثبت توسط نماینده مستقیم خوبه . ولی نه نماینده این شرکتها

(در پنل دایرکت آی شما میتونی ریسلر باشی و ساب ریسلر بدی این یعنی فاجعه...)
ولی در کنار قابلیت انتقال دامین در هر لحظه میتونی با خیال راحت از هرکی که میخوای ثبت کنی و در آینده هر موقع دوست داشتی ببری یه جا دیگه.

خرید مستقیم هم خوبه به شرط اینکه به همه مسائل مربوط به دامین وارد باشی و البته نه از جاهایی که ذکر شد.

Privacy Protect خوبه . ولی به شرطی که مجانی باشه (در دایرکتی مجانیه) . البتهزیاد ربطی به امنیت نداره . بیشتر به درد این میخوره که اطلاعات شخصیت مثل اسم و آدرست را کسی ندونه.

فاکتور چیه!؟ تعریف شما از فاکتور یک کاغذی هست که میتونه بالاش یک شکاره ثبت شرکتی باشه ولی این هم میتونه راهی برای کلاهبرداری از شما باشه دوست عزیز.
درسته . اگه از جای معتبر نگیری صد تا فاکتور هم داشته باشی فایده نداره. کلا هیچ رجیستراری واسه ثبت دومین فاکتور کاغذی نمیده.

با اینکه دامینهای IR مشکلات زیادی دارن (البته فعلا) ولی من IR پیشنهاد میکنم.
ir از لحاظ مشکلات احتمالی مربوط به امنیت دامین چون ثبت کنندش تو ایرانه بهتره. اما هر پسوندی کاربرد خودشو داره.

از سخنانتون میشه حدس زد که ریسلر (یا شاید ساب ریسلر) آنلاینیک هستید. موفق باشید.

SME

Banned
میشه بگین کدوم آمار معتبر ؟ طبق آمار معتبر انلاینیک 1.2 ملیون و دایرکتی 1.8 ملیون دامین داره.
براتون منبعی رو که گفتم پیدا میکنم و معرفی میکنم. همینجا.
ولی در کنار قابلیت انتقال دامین در هر لحظه میتونی با خیال راحت از هرکی که میخوای ثبت کنی و در آینده هر موقع دوست داشتی ببری یه جا دیگه.
انتقال دامین بین کاربرا و پنلها هستش و نه بین ثبت کننده ها. اشتباه متوجه شدید!
ثبت توسط نماینده مستقیم خوبه . ولی نه نماینده این شرکتها
خرید مستقیم هم خوبه به شرط اینکه به همه مسائل مربوط به دامین وارد باشی و البته نه از جاهایی که ذکر شد.
شما دارید با این حرفاتون بزرگترین ثبت کننده ها رو زیر سوال میبرید. دلیل حجوم به دایرکت آی اینه که ارزون تر ثبت میکنه. ولی اگه کمی کاربر حرفه ای باشه میتونه چیزهایی در آنلاینیک پیدا کنه که خیلی حرفه ای هستن و البته رایگان.

Privacy Protect خوبه . ولی به شرطی که مجانی باشه (در دایرکتی مجانیه) . البتهزیاد ربطی به امنیت نداره . بیشتر به درد این میخوره که اطلاعات شخصیت مثل اسم و آدرست را کسی ندونه.
از مواردی که شرکتهای معتبر سعی میکنن داشته باشن همینه که گفتم. برای امنیت در ثبت خیلی به درد میخوره.
از سخنانتون میشه حدس زد که ریسلر (یا شاید ساب ریسلر) آنلاینیک هستید. موفق باشید.
من ریسلر مستقیم از آنلاینیک هستم.این حرفهایی که زدم هم یقینا برای جذب یک مشتری به خاطر 8000 تومن نبوده و نیست.چون ثبت دامین (خودتون هم میدونید) واقعا سودی نداره.
این فقط یک بحث دوستانه بود فقط برای روشن کردن بازدیدکنندگان عزیز این تاپیک.
امیدوارم آقا احسان و دیگر دوستان هم این موضوع رو به همین شکل برداشت کنن.

SME

Banned
قابل توجه poolha.
من تو Enome دایرکت آی هم میتونم ثبت داشته باشم.

انتقال دامين بين شرکت های توسط سرويس transfer domain توسط تمام شرکت ها قابل انجام هستش. که معمولا برای اينکار هزينه ای معادل ثبت يک سال دامين گرفته ميشه.
اما در directi علاوه بر سرويس بالا انتقال دامين بين کاربران خود directi هم وجود داره که اين کار بدون هزينه و رايگان انجام ميشه!

با تشکر
علی اميری

SME

Banned
ایجاد Dns چی؟
ایمیل فوروارد یا پیج فوروارد چی؟
اینا رو هم مجانی انجام میده؟ اینها در آنلاینیک مجانی هستش.

ایجاد Dns چی؟

ايجاد dns تو directi مجانی هستش!
ايميل فوروارد و پيج فوروارد هزينه داره. (1 دلار سالانه اگر اشتباه نکنم!)
خوب به جاش تو آنلاين نيک privacy protect هزينه داره!

البته من سهام دار يا کارمند directi نيستم که بخوام ازش دفاع کنم.
هر شرکتی يک سری سياست هایي داره و به نظر مي رسه directi تو اجاری سياست های مشتری پسند از بقيه شرکت ها جلوتره.
حالا اينکه شما چرا اينقدر با directi مشکل داری رو من نمي دونم و نمی تونم حل کنم! :)

با تشکر
علی اميری

ehsanch

Active Member
براتون منبعی رو که گفتم پیدا میکنم و معرفی میکنم. همینجا.

میتونید سری به webhosting.info بزنید.

بین کاربران و ریسلر ها. بین ثبت کننده ها هم که همه جا هست. اما بعضی رجیسترار ها سخت میکنند ترنسفر را (مثل آنلاینیک با ندادن کد ترنسفر به مشتری) و بعضی آسان.

شما دارید با این حرفاتون بزرگترین ثبت کننده ها رو زیر سوال میبرید. دلیل حجوم به دایرکت آی اینه که ارزون تر ثبت میکنه. ولی اگه کمی کاربر حرفه ای باشه میتونه چیزهایی در آنلاینیک پیدا کنه که خیلی حرفه ای هستن و البته رایگان.
در آنلاینیک با 669 دلار خرید دامین 7.19 حساب میشه و در دایرکتی 7.49 . میبینیم که آنلاینیک ارزونتر هم هست برا کسانی که دنبال ارزونی میرند. اگه منظورتون از چیزای رایگان forwarding و ایناس در ادامه توضیح میدم...
من ریسلر مستقیم از آنلاینیک هستم.این حرفهایی که زدم هم یقینا برای جذب یک مشتری به خاطر 8000 تومن نبوده و نیست.چون ثبت دامین (خودتون هم میدونید) واقعا سودی نداره.
درسته . ولی بهتره اطلاعات صحیحتر به دوستان داده بشه.

این فقط یک بحث دوستانه بود فقط برای روشن کردن بازدیدکنندگان عزیز این تاپیک.
دقیقا

قابل توجه poolha.
منظورتون eNom هست ؟

ایجاد Dns چی؟
اینها در دایرکتی با هزینه ناچیزی قابل خریداری هست. در عوض میتونی مطمئن باشی که سرویس خوبی میگیری. برای کسانی که میدونن چی میخوان.
کاربران عادی هم که میتونن از سرویسهای رایگان مثل zoneedit.com استفاده کنند.

آخرین ویرایش:

poolha

Member
قابل توجه poolha.
هزينه ثبت در Enom بالاتر هستش
به درد تجارت نمي خوره
من چند تا دومين دارم از onlinenic كه expire شده كه يكيش پنل دستمونه بقيه نه
اگه كسي مي تونه برام ثبت كنه خبر بده

H.Ramezani

New Member
من چندین دومین را در onlinenic توسط شرکت بزرگ XX رجیستر نمودم. و چندی پیش می خواستم که یکی از آنها را Renew نمایم و هزینه آن را نیز پرداخت نمودم.
ولی مطلع شدم که شرکت XX مبلغ 600 دلار به حساب onlinenic واریز نموده که آنها قبول نکرده اند. شرکت فوق برای بار دوم 600 دلار پرداخت نمود و مجددا آنها گفتند که میلغ به حساب ما واریز نشده است. دومین من دگر expire شده بود و نمی دانستم چکار کنم. شرکت XX گفت که خوذتان با شرکت Onlinenic نماس بگیرید که راهی را برایتان پیشنهاد کنند.و گفتند که نگو ایرانی هستی.
من با onlinenic بصورت چت گفتگو کردم و مشکلم را بیان نمودم و گفتم که از ایران تماس می گیرم و بلافاصله آدرس ایمیلی داد که ایمیل کن و من نیز مشکلم را ایمیل نمودم و پس از 3 روز جواب داد که باید زمان expire شما تمام شده و دومینتان آزاد گردد که بتوانید مچددا ثبت نمائید.
من کاری نمی توانستم انجام دهم و از شرکت XX خواستم مجددا مبلغ را واریز نمایند و آنها مجددا مبلغ 600 دلار از آمریکا واریز نمودند و من 200 دلار آن را پرداخت نموذم. و حوشبحتانه اینبار مورد قبول onlinenic قرار گرفت و من سریع آن را به یک شرکت دیگری Transfer نمودم.
بعد از این اتفاق من همه دومینها را به DirectI انتقال دادم.
در onlinenic اگر به هر دلیلی ثبت کننده اصلی به مشکلی برخورد. تمام دومینهای در پنل آن نیز به مشکل بر می خورند. و این کار در شرکتهای دیگر مشاهده نمی شود.
البته شرکتهای بسیار حوبی ذر زمینه ثبت دومین در دنیا هستند که به غلت تحریم سرویس به ایران نمی دهند و ما مجبوریم در onlinenic یا DirectI ثبت نمائیم. که منطقا DirectI بهتر است .

لازم به توضیح میباشد که تمامی مدارک موجود می باشد.

poolha

Member
من چندین دومین را در onlinenic توسط شرکت بزرگ XX رجیستر نمودم. و چندی پیش می خواستم که یکی از آنها را Renew نمایم و هزینه آن را نیز پرداخت نمودم.
ولی مطلع شدم که شرکت XX مبلغ 600 دلار به حساب onlinenic واریز نموده که آنها قبول نکرده اند. شرکت فوق برای بار دوم 600 دلار پرداخت نمود و مجددا آنها گفتند که میلغ به حساب ما واریز نشده است. دومین من دگر expire شده بود و نمی دانستم چکار کنم. شرکت XX گفت که خوذتان با شرکت Onlinenic نماس بگیرید که راهی را برایتان پیشنهاد کنند.و گفتند که نگو ایرانی هستی.
من با onlinenic بصورت چت گفتگو کردم و مشکلم را بیان نمودم و گفتم که از ایران تماس می گیرم و بلافاصله آدرس ایمیلی داد که ایمیل کن و من نیز مشکلم را ایمیل نمودم و پس از 3 روز جواب داد که باید زمان expire شما تمام شده و دومینتان آزاد گردد که بتوانید مچددا ثبت نمائید.
من کاری نمی توانستم انجام دهم و از شرکت XX خواستم مجددا مبلغ را واریز نمایند و آنها مجددا مبلغ 600 دلار از آمریکا واریز نمودند و من 200 دلار آن را پرداخت نموذم. و حوشبحتانه اینبار مورد قبول onlinenic قرار گرفت و من سریع آن را به یک شرکت دیگری Transfer نمودم.
بعد از این اتفاق من همه دومینها را به DirectI انتقال دادم.
در onlinenic اگر به هر دلیلی ثبت کننده اصلی به مشکلی برخورد. تمام دومینهای در پنل آن نیز به مشکل بر می خورند. و این کار در شرکتهای دیگر مشاهده نمی شود.
البته شرکتهای بسیار حوبی ذر زمینه ثبت دومین در دنیا هستند که به غلت تحریم سرویس به ایران نمی دهند و ما مجبوریم در onlinenic یا DirectI ثبت نمائیم. که منطقا DirectI بهتر است .

لازم به توضیح میباشد که تمامی مدارک موجود می باشد.

ممنون دوست عزيز
تمام گفته هاي ما رو مشكلي كه براي شما ايجاد شده تاييد مي كنه
درست همين مشكل الان براي دومين هاي خيلي ها هستش
از دوستاي من چند تاشون چنين گرفتار شدن
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا