[phpNuke] اعضا نمي توانند لوگين بشن ! ؟

سلام دوستان
من از ناك مشهد تيم استفاده مي كنم و به تازگي به يه مشكل بدجوري بر خوردم نمي دونم چرا وقتي كه كاربران از قسمت مربوطه با يوزرنيم و پسورد خودشون مي خوان لوگين بشن يه صفحه ارور مياد و پيام مي ده كه اين قسمت مربوط به كاربران عضو هستش و بايد شما فرو عضويت رو پر بكنيد اين موضوع براي خودم هم اتفاق افتاده و در حال حاضر هيچ كس از اعضا نمي توانند لوگين بشن به سايت.
اما وقتي خودم با ادمين وارد مي شم هم با يوزرنيم خودم مي تونم لوگين بشم و هم يوزرنيم اعضا رو تست كردم تونستم باهاشون لوگين بشم بنظر شما مشكل از كجاست ؟؟؟ !!!!

izone

Active Member
اشكان جان درود برشما.

گمان كنم كه ماژول Your-Account را غير فعال كرده ايد. آنرا از پنل مديريت و بخش ماژولها فعال سازيد. :D

izone گفت:
اشكان جان درود برشما.

گمان كنم كه ماژول Your-Account را غير فعال كرده ايد. آنرا از پنل مديريت و بخش ماژولها فعال سازيد. :D

به به
سلام دوست من
نه بابا اين ماژول كاملا فعال هستش نمي دونم چرا اينجوري گير داده بايد مشكل از جاي ديگري باشه ؟ !!!

izone

Active Member
اشكان جان

امروز ديدم كه مشكلت حل شده است . اگر ميتوني و زمان داري بنويس كه اشكال از كجا بود.

سپاس

دوست من خيلي جالب بود
وقتي متوجه شدم كه چكار كردم كلي براي خودم خنديدم. مشكل اينجا بود كه من اين ماژول رو محدود به كاربران عضو كرده بودم به خيال اينكه فقط اعضا بتوانند از اين قسمت استفاده كنند اما ناك به اعضا هم دسترسي نمي داد و مجدد دسترسي اين بخش رو به همه كاربران تغيير دادم مشكل حل شد به همين راحتي
اما براي من مورد جالبي بود !

جدیدترین ارسال ها

بالا