اشكال در فارسي كردن PhpBB

nasser110

Member
سلام
من در فارسي كردن PhpBB كه از سايت آقا مجيد گرفتم مشكل دارم(البته راهنماشو خوندم)
فايل Farsi-phpBB رو از سايت گرفتم و ماجول آن را در PhpNuke كپي كردم
فايل Lang-Farsi رو هم در شاخه Language Phpnuke و PhpBB قرار دادم البته نمي دونم اينكار درسته يانه ولي خلاصه صفحه اول PHPBB اومد ولي نوشته هاش فارسي نبود (گزينه Farsi نداشت)يعني نمي شد از حالت انگليسي به فارسي تغيير بدم

يه سوال ديگه هم داشتم 3 تا شاخه درون اين phpBB-2.0.6-Port-Beta1 رو بايد چه كار كرد.

واقعا ممنون مي شم كسي جواب بده

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا احتملا فايلهاي زبان فارسي رو بدرستي توي شاخه Language كپي نكردين...
يك شاخه هتسش به نام lang_farsi كه بايد اونو توي شاخه language كپي كنيد...

اسمو اون شاخه هايي كه توي phpBB Port هست رو بگيد تا بهتر بشه راهنمايي كرد ولي احتمالا منظورتون شاخه html هست درسته؟!

مجيد

nasser110

Member
سلام
مجيد جون دست درد نكنه
آره منظورم همون شاخه html است كه تو PhpPort است مي خواستم ببينم اين 3 شاخه درون اون را بايد چه كار كرد
چون من نفهميدم كه php port را بايد چه كار كرد و PHPBB را بايد چه كار كرد
راستش راهنما ي سايتت رو هرچي خوندم فرق بين اين دو رو نفهميدم

راستي من از PHPNuke 6.5 استفاده مي كنم اشكال كه ندارد ؟؟؟ چون مي خوام در nuke6.5 انجمن فارسي داشته باشم
يك سوال ديگه هم دارم چه طور مي شه تعداد كل اعضا ، آخرين عضو و از اين چيزها رو هم نشان داد ؟؟

واقعا ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا اون شاخه هايي كه توي اون شاخه html هستش رو كپي كنيد توي شاخه html برنامه phpNuke خودتون.. تمام فايلها خودشون ميرن سر جاشون قرار ميگيرن...

در مورد phpBB Port و phpBB بايد بگم كه هر دوتاشون همون phpBB هستن هيچ فرقي نميكنند اما اوني كه اسمش phpBB Port هستش براي phpNuke هستش يعني توش يك سري تغييرات دادن كه ميتونيد روي phpNuke نثب كنيد. phpBB Port به تنهايي اجرا نميشه و حتما بايد روي phpNuke نثب بشه.. اما phpBB انجمنها مستقل هستش شما ميتونيد اونا رو به تنها يي نصب كنيد و ازشون استفاده كنيد اما اگر روي phpNuke نصب كنيد تمام كاسه كوزه ها رو بهم ميريزه :wink:

براي نمايش آخرين عضو و تعداد اعضا توي قسمت بلوكهاي سايت يك بلوكي براي اين كار وجود داره فكر كنم اسم بلوكش Users بودش.... :roll:

مجيد

Deltang

New Member
با سلام!

با سلام و خسته نبشيد
آقا من PHPbb عربى رو از خيلى وقت نصب كرده بودم رو سايتم
تازگيها با فايل زبان فارسى شما اون رو فارسى كردم
حالا مىخوام اين بشه تو پست ها فارسى تايپ كرد رو هم اضافه كنم به سايت!
از آنجا كه من خودم قالب سايتم رو طبق سليقه خودم ويرايش كردم نمىتونم قالب فارسى شده از سايت شما رو جايگزين آن كنم ، چو ن بعد بايد همه تغييراتى كه دادم رو آن هم انجام بدم و اين كلى وقت ميبره
من حالا فقط مىخوام بدونم چه طورى ميشه به قسمت Posting اين مزيت كه بشه فارسى نوشت رو اصافه كرد و با كليك بر روى اين عكس (F l E ) زبان تغيير پيدا كنه!
Templete ، shf sdg,v رو هم خودم كلى ويرايش كردم
با تشكر

saman_sweden

Active Member
Re: با سلام!

Deltang گفت:
با سلام و خسته نبشيد
آقا من PHPbb عربى رو از خيلى وقت نصب كرده بودم رو سايتم
تازگيها با فايل زبان فارسى شما اون رو فارسى كردم
حالا مىخوام اين بشه تو پست ها فارسى تايپ كرد رو هم اضافه كنم به سايت!
از آنجا كه من خودم قالب سايتم رو طبق سليقه خودم ويرايش كردم نمىتونم قالب فارسى شده از سايت شما رو جايگزين آن كنم ، چو ن بعد بايد همه تغييراتى كه دادم رو آن هم انجام بدم و اين كلى وقت ميبره
من حالا فقط مىخوام بدونم چه طورى ميشه به قسمت Posting اين مزيت كه بشه فارسى نوشت رو اصافه كرد و با كليك بر روى اين عكس (F l E ) زبان تغيير پيدا كنه!
Templete ، shf sdg,v رو هم خودم كلى ويرايش كردم
با تشكر
لينك سايتتو بده ببينم حطوريه

SOLO

Member
قسمت ادمين درست فارسي نميشه

سلام
آقا من تمام كارها رو انجام دادم فقط نمي دونم چرا با ID ادمين كه وارد ميشم فونت ها اصلا درست نيست و قالب تقريبا به هم ريخته و فونتها همه ريز هستن ولي وقتي با ID معمولي وارد ميشم درسته همه چي

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام خدمت آقا مجيد و بقيه بچه ها آقايون كسي ميدونه چطوري ميشه براي قالب هاي فارسي در كنار فيلها يه دكمه فارسي / انگليسي گذاشت . البته آقاي هايپر يه راه حل داد كه مشكلاتي داشت به جز اون راه حل هركي بلده لطفا راهنمايي كنه :wink:

Masoud1365

مدیر انجمن
منم همین کارا کردم ولی بازم مشکل داره . دستی هم این کارا کردم که بازم ... ولی به هر حال ممنون

tarooneh

Member
خوب با فرانت پيج اون عكس رو اضافه كن
و همونطور كه هايپر توي فارسي سازي قالب توضيح داده
كدشو ويرايش كن

جدیدترین ارسال ها

بالا